Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων των Μικτών Ομάδων.

1ος Όμιλος

  • 09/02/2022 12:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛ (ΕΒΡΟΥ) Εβρος Κ15 Καβάλα Κ15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛ (ΕΒΡΟΥ) Εβρος Κ17 Καβάλα Κ17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • 09/02/2022 12:00 Ε.Α.Κ. ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) Ξάνθη Κ15 Σέρρες Κ15 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 Ε.Α.Κ. ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) Ξάνθη Κ17 Σέρρες Κ17 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 09/02/2022 12:00 ΓΗΠΕΔΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ Χαλκιδική Κ15 Θράκη Κ15 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΟΠΟΥΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΑΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΡΑΜΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΓΗΠΕΔΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ Χαλκιδική Κ17 Θράκη Κ17 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΟΠΟΥΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΑΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΡΑΜΑΣ

2ος Όμιλος

  • 09/02/2022 12:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ) Ημαθία Κ15 Καστοριά Κ15 ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ) Ημαθία Κ17 Καστοριά Κ17 ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 09/02/2022 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΛΚΙΣ (ΚΙΛΚΙΣ) Κιλκίς Κ15 Γρεβενά Κ15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΔΕΛΑΣ ΣΡΡΡΩΝ
  • 09/02/2022 14:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΛΚΙΣ (ΚΙΛΚΙΣ) Κιλκίς Κ17 Γρεβενά Κ17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΔΕΛΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 09/02/2022 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) Πέλλα Κ15 Κοζάνη Κ15 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) Πέλλα Κ17 Κοζάνη Κ17 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • 09/02/2022 12:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) Φλώρινα Κ15 Πιερία Κ15 ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) Φλώρινα Κ17 Πιερία Κ17 ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

3ος Όμιλος

  • 09/02/2022 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα Κ15 Ηπειρος Κ15 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα Κ17 Ηπειρος Κ17 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • 09/02/2022 12:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΠΕΙΡΟΥ) Θεσπρωτία Κ15 Λάρισα Κ15 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 09/02/2022 14:30 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΠΕΙΡΟΥ) Θεσπρωτία Κ17 Λάρισα Κ17 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 09/02/2022 12:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΠΕΙΡΟΥ) Κέρκυρα Κ15 Τρίκαλα Κ15 ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΉΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΠΕΙΡΟΥ) Κέρκυρα Κ17 Τρίκαλα Κ17 ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΉΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

4ος Όμιλος

  • 09/02/2022 12:00 ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΑΓ. ΣΠΥΡ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) Βοιωτία Κ15 Καρδίτσα Κ15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑ ΑΓ. ΣΠΥΡ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) Βοιωτία Κ17 Καρδίτσα Κ17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • 09/02/2022 12:00 ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) Εύβοια Κ15 Ευρυτανία Κ15 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) Εύβοια Κ17 Ευρυτανία Κ17 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • 09/02/2022 12:00 ΑΘΛ/ΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Φθιώτιδα Κ15 Θεσσαλία Κ15 ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΜΠΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΑΘΛ/ΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ Φθιώτιδα Κ17 Θεσσαλία Κ17 ΜΠΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΒΑΡΖΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

5ος Όμιλος

  • 09/02/2022 12:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ” (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) Αιτωλοακαρνανία Κ15 Ηλεία Κ15 ΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ “Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ” (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) Αιτωλοακαρνανία Κ17 Ηλεία Κ17 ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • 09/02/2022 12:00 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Π.Σ.Α. “Α. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ” (ΑΧΑΙΑΣ) Ζάκυνθος Κ15 Κεφαλληνία Ιθάκη Κ15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΓΗΠΕΔΟ Ε.Π.Σ.Α. “Α. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ” (ΑΧΑΙΑΣ) Ζάκυνθος Κ17 Κεφαλληνία Ιθάκη Κ17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

6ος Όμιλος

  • 09/02/2022 12:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) Αθήνα Κ15 Δυτική Αττική Κ15 ΜΑΜΣΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 09/02/2022 14:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (ΑΘΗΝΩΝ) Αθήνα Κ17 Δυτική Αττική Κ17 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΜΣΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • 09/02/2022 12:00 ΔΑΚ ΤΟΛΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) Αργολίδα Κ15 Ανατολική Αττική Κ15 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΔΑΚ ΤΟΛΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) Αργολίδα Κ17 Ανατολική Αττική Κ17 ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • 09/02/2022 12:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ (Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πειραιά Κ15 Αρκαδία Κ15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
  • 09/02/2022 14:30 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ (Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πειραιά Κ17 Αρκαδία Κ17 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

8ος Όμιλος

  • 09/02/2022 12:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) Ηράκλειο Κ15 Χανιά Κ15 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • 09/02/2022 14:30 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) Ηράκλειο Κ17 Χανιά Κ17 ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • 09/02/2022 12:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΚΡΙΤΣΑΣ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) Λασίθι Κ15 Ρέθυμνο Κ15 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
  • 09/02/2022 14:30 ΔΗΜ. ΣΤ. ΚΡΙΤΣΑΣ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) Λασίθι Κ17 Ρέθυμνο Κ17 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.