Μεγάλη τρίποντο πήρε σήμερα ο Ερμής Καναλίου αφού επικράτησε στην έδρα του Απόλλωνα Βουβοποτάμου με σκορ 1-2 στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας(Β Όμιλος).

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 0-1 με γκολ του Ταμπραντζή, με τους γηπεδούχους να φέρνουν το ματς στα ίσα με τον Φωτίου για το 1-1 του ημιχρόνου.

Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε στο δεύτερο ημίχρονο ο Καρασαββίδης για το τελικό 1-2.

Διαιτητής: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ.

Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. – ΠΑΤΣΗΣ Ι.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ(Λουκούμης): ΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ, ΤΡΙΑΝΤΗΣ, MYZEQARI, ΛΙΑΜΗΣ, ΒΑΣΙΟΣ, ΤΣΟΥΡΝΑΒΕΛΗΣ, ΦΩΤΙΟΥ Σ., CEPELE, ΦΩΤΙΟΥ Λ., ΤΣΑΛΗΣ Δ..

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΠΑΖΩΡΑΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ, ΤΣΑΛΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΤΣΟΥΤΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ.

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ(Βέρμπης): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΜΠΑΚΟΛΑΣ, ΒΡΥΩΝΗΣ, ΜΠΑΛΑΚΕΡΑΣ, XYSENI, ΤΑΜΠΡΑΤΖΗΣ, ΠΑΛΑΤΖΑΣ, ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΖΙΩΓΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΟΥΚΑΝΟΣ, ΚΑΝΤΖΙΩΤΗΣ, ΚΑΤΣΑΝΟΣ, ΜΠΑΦΗΣ, ΓΚΟΡΑΣΗΣ, ΒΕΡΥΚΙΟΣ, ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ, ΒΕΡΜΠΗΣ.