Παρακολουθήστε στο GoSports.gr σε live εξέλιξη τους αγώνες της 3ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας όπου διεξάγονται 03/11/21.

ΤΕΛΙΚΑ
Αναγέννηση Άρτας – Παναγρινιακός 1-0
Ναυπακτιακός – Αίας Γαστούνης 3-0
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης Λευκάδας 1-6
ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος 1-0
Παναχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου 5-0
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1

3 Νοεμβρίου, 2021 17:09
ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ 1-0

3 Νοεμβρίου, 2021 16:58
Γκολ
Εθνικός Σκουλικάδου – Διάγορας Βραχνέικων 1-1

3 Νοεμβρίου, 2021 16:56
ΤΕΛΙΚΟ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ 3-0

3 Νοεμβρίου, 2021 16:54
ΤΕΛΙΚΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ- ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ 1-0

3 Νοεμβρίου, 2021 16:54
ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ -ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 5-0

3 Νοεμβρίου, 2021 16:53
ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρακικός; Λουτρου – Τηλυκρατης 1-6

3 Νοεμβρίου, 2021 16:17
Γκολ (56′)
Παναχαική – ΑΟ Διαβολιτσίου 3-0

3 Νοεμβρίου, 2021 16:16
Γκολ (53′)
Παναχαική – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0

3 Νοεμβρίου, 2021 16:10
Γκολ (50′)
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 1-5

3 Νοεμβρίου, 2021 15:52
ΗΜΙΧΡΟΝΑ
Αναγέννηση Άρτας – Παναγρινιακός 1-0
Ναυπακτιακός – Αίας Γαστούνης 3-0
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης Λευκάδας 1-4
ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος 0-0
Παναχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου 1-0
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0

3 Νοεμβρίου, 2021 15:49
ΗΜΙΧΡΟΝΟ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ – ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ 1-0

3 Νοεμβρίου, 2021 15:49
ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 1-4

3 Νοεμβρίου, 2021 15:48
ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Αναγέννηση Άρτας – Παναγρινιακός 1-0

3 Νοεμβρίου, 2021 15:48
Γκολ (41′)
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 1-4

3 Νοεμβρίου, 2021 15:46
Γκολ (37΄)
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 1-3

3 Νοεμβρίου, 2021 15:41
Γκολ
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 0-3 (24′)

3 Νοεμβρίου, 2021 15:40
Γκολλλ (35′)
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αίας Γαστούνης 2-0

3 Νοεμβρίου, 2021 15:38
Γκολλλ
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 0-2 (20′)

3 Νοεμβρίου, 2021 15:20
Γκολ
Αναγέννηση Άρτας – Παναγρινιακός 1-0

3 Νοεμβρίου, 2021 15:13
Γκολ
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αίας Γαστούνης 1-0 (10′)

3 Νοεμβρίου, 2021 15:12
Πέναλτι
Παναχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου 1-0 (7′)

2 Νοεμβρίου, 2021 13:47
4ος Όμιλος, 3η αγωνιστική.
03/11/2021 15:00 Αναγέννηση Άρτας – Παναγρινιακός
03/11’2021 15:00 Ναυπακτιακός – Αίας Γαστούνης
03/11/2021 15:00 Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης Λευκάδας
03/11/2021 15:00 ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος
03/11’2021 15:00 Παναχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου
03/11/2021 15:30 Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων

Ρεπό: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου