Κύπελλο Ελλάδας: Οι διαιτητές της 1ης φάσης (28/10/20)

0

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΟΡΙΣΜΟΙ
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 2020 – 2021 ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
1η ΦΑΣΗ/1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28/10/20 14:45 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΣΕΡΡΩΝ

  • ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

28/10/20 14:45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΕ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  • ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

28/10/20 14:45 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΡΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΝΑΒΟΛΗ

28/10/20 14:45 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΛΑΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΦΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΦΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

28/10/20 14:45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

  • ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

28/10/20 14:45 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ ΑΝΑΓΓΕΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ ΑΟ

  • ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΜΠΟΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

28/10/20 14:45 ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΛΥΒΙΑ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ

  • ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

28/10/20 13:45 ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΞΟΙ ΑΟ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΛΑΝΑΚΙΟΥ ΠΑΣ

  • ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΛΙΑΜΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

28/10/20 14:45 ΕΠΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ ΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

  • ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΦΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

28/10/20 14:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ.ΛΕΟΝΤΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΙΟΥ ΛΕΟΝΤΑ ΚΟΙΛΙΩΜΕΝΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

28/10/20 14:45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

28/10/20 14:45 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΠΑΟ ΜΑΤΑΙΩΣΗ

28/10/20 14:45 ΔΗΜ.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ “ΣΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ” ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΑΟ

  • ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

28/10/20 14:45 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΟ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

  • ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

28/10/20 14:45 ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

  • ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

28/10/20 14:45 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

  • ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

28/10/20 14:00 ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ

  • ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ
  • ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΞΟΥΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

28/10/20 14:45 ΔΗΜ.ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΤΑΛΩΣ ΑΟ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.