Δευτέρα, 20 Μαΐου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Κύπελλο Ελλάδας 2023-24: Τα ζευγάρια της 3ης, 4ης και 5ης φάσης

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση των αγώνων της 3ης, 4ης και 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας 2023-24. Οι αγώνες και στις τρεις φάσεις της διοργάνωσης θα είναι μονοί και σε περίπτωση ισοπαλίας στην κανονική διάρκεια θα ακολουθήσει παράταση και εφόσον χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.

Οι αγώνες της 3ης φάσης θα διεξαχθούν την Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου και αυτοί της 4ης φάσης την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου. Οι ημερομηνίες των αγώνων της 5ης φάσης θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.

3Η ΦΑΣΗ

  1. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
  2. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
  3. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
  4. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
  5. ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  6. ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
  7. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
  8. ΙΩΝΙΚΟΣ 1965 – ATHENS KALLITHEA FC
  9. ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1970 – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
  10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
  11. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 1931
  12. ΚΟΖΑΝΗ – ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ
  13. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
  14. ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1905
  • ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
  • ΠΙΕΡΙΚΟΣ
  • ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
  • ΚΑΛΑΜΑΤΑ
  • ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ

4Η ΦΑΣΗ

  • ΝΙΚΗΤΗΣ 12 (ΚΟΖΑΝΗ – ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ) – ΝΙΚΗΤΗΣ 4 (ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ)
  • ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ 8 (ΙΩΝΙΚΟΣ 1965 – ATHENS KALLITHEA FC)
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 7 (ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ) – ΝΙΚΗΤΗΣ 3 (ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  • ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 1 (ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ)
  • ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 10 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
  • ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ 6 (ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ)
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 11 (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 1931) – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1905
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 2 (ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) – ΝΙΚΗΤΗΣ 14 (ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ)
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 13 (ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ) – ΝΙΚΗΤΗΣ 5 (ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
  • ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 9 (ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1970 – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

5Η ΦΑΣΗ

  • ΝΙΚΗΤΗΣ 18 {ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 1 (ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ)} – ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 22 {ΝΙΚΗΤΗΣ 2 (ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ) –
    ΝΙΚΗΤΗΣ 14 (ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ)} – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 21 {ΝΙΚΗΤΗΣ 11 (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 1931) –
    ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1905} – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 23 {ΝΙΚΗΤΗΣ 13 (ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ) –
    ΝΙΚΗΤΗΣ 5 (ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)} – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 15 {ΝΙΚΗΤΗΣ 12 (ΚΟΖΑΝΗ – ΠΟΤ ΗΡΑΚΛΗΣ) – ΝΙΚΗΤΗΣ 4
    (ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ)} – Ο.Φ.Η.
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 19 {ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 10 (ΑΠΟΛΛΩΝ
    ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)} – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1946
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 24 {ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 9 (ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
    1970 – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ)} – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  •  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.

ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

  • ΝΙΚΗΤΗΣ 16 {ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ 8 (ΙΩΝΙΚΟΣ 1965 – ATHENS KALLITHEA FC)}
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 17 {ΝΙΚΗΤΗΣ 7 (ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ) – ΝΙΚΗΤΗΣ 3 (ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)}
  • ΝΙΚΗΤΗΣ 20 {ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ 6 (ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΤΥΛΙΚΡΑΤΗΣ)}

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.