Το πρόγραμμα αγώνων για την Α΄ Φάση (1η αγωνιστική) του Κυπέλλου Ελλάδος Aνδρών έχει ως εξής:

Όμιλος νότου Β΄ Εθνικής κατηγορίας

21/09/2022        

  • Γ. Γεννηματάς 17.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου
  • Χ. Αγγουράκης 17.00 ΓΣ Δάφνη Δαφνίου – Εθνικός ΟΦΠΦ
  • Αν. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος ΓΣΣ – ΟΦΗ
  • Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΟΝΣ Μίλων
  • Αγ. Θωμά Αμαρ. 17.00 ΑΣΕ Δούκα – ΑΟ Αχαγιά 82
  • T. Βογιατζής       17.00 Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Π. Φαλήρου
  • Β’ Πεύκης 17.00 ΑΟ Πεύκης – ΑΟ Παγκρατίου
  • Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΠΟΚ Έσπερος

Όμιλος βορρά Β΄ Εθνικής κατηγορίας

21/09/2022        

  • ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
  • Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας – ΜΓΣ Γέφυρας
  • Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων
  • Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη ΕΚ – ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας
  • ΔΑΚ Σερρών 17.00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΕ Δόξα Λευκάδας
  • Φ. Αμοιρίδης 17.00 ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ
  • Λαγκαδά 17.00 ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket
  • ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

Όμιλος νότου Γ’ Εθνικής κατηγορίας

21/09/2022        

  • Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας
  • Νήαρ Ηστ 17.00 ΑΟ Νήαρ Ηστ – ΑΟ Δάφνης
  • Παν.Αλεξ/σας 17.00 ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου
  • Ψυχικού 17.00 Ποσειδών ΑΟ Ν. Ψυχικού – ΑΕ Γλαύκου Έσπερου
  • Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης
  • Αμαλιάδας 17.00 ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας – ΑΟ Ερμιονίδας
  • Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Καλαμάτα 1980
  • Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς
  • Α΄ Μοσχάτου 17.00 ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου – ΓΣ Μανδραϊκός

Όμιλος βορρά Γ’ Εθνικής κατηγορίας

21/09/2022        

  • Αγ. Παύλου 17.00 ΑΣ Διγενής Λακ.- ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Καστοριάς
  • ΔΑΚ Κιλκίς 17.00 ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας
  • ΔΑΚ Βασιλικών 17.00 ΓΑΣ Βασιλικών Θεσσαλονίκης – ΑΣ Καστοριάς
  • Αλμυρού 17.00 ΓΣ Αλμυρού – ΣΑΑΚ Ανατόλια
  • Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων – ΑΓΣ Το Ρούπελ Σιδηροκάστρου
  • Παλαμά Καρδ. 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά-ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων
  • Νέο Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ
  • ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα
  • ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 ΦΣ Εθνικός Κοζ. – ΑΣ Νίκαια 2012

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.