Gosports.gr - Φίτσας Βασίλειος

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της 3ης αγωνιστικής της Superleague 2 (2021-22).

20/11/21 15.00 Π.Κ. ΡΕΝΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β’ ΑΕΛ

  • ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑ

20/11/21 15.00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

  • ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

20/11/21 15.00 ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΕΙΟ ΕΘΝ. ΣΤ. ΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΑΟΚ Β’

  • ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/11/2021 15.00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

  • ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/11/2021 15.00 ΓΗΠ. Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

  • ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

21/11/2021 15.00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

  • ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑ
  • ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑ
  • ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

21/11/2021 15.00 Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ

  • ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΖΙΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

21/11/2021 15.00 ΞΑΝΘΗ ARENA ΑΟ ΞΑΝΘΗ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

  • ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

20/11/2021 15.00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΙΓΑΛΕΩ “ΣΤ. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ” ΑΙΓΑΛΕΩ Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

  • ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΚΟΤΤΩΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

20/11/2021 18.00 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΣΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ

  • ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

20/11/2021 15.00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ “ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ” ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΧΑΝΙΑ

  • ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΝΗΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

21/11/2021 15.00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

  • ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

20/11/2021 15.00 Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ “Π.Ι. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

  • ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΒΙΝΤΣΕΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

20/11/2021 15.00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ “ΜΙΧ. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ” ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΜΟΙΡΑΔΩΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

20/11/2021 15.00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΠΑΤΩΝ “ΔΗΜ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ” ΑΕΚ Β’ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ

  • ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

20/11/2021 15.00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β’

  • ΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.