Διεξήχθη σήμερα Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 15:00 στο γήπεδο  Αγίου Θωμά ο αγώνας της 19ης αγωνιστικής του ΄Β ομίλου της ΄Β ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας ανάμεσα στον γηπεδούχο ΠΑΣ Κρανιά και τον φιλοξενούμενο Ερμή Καναλίου. με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν το τρίποντο της αγωνιστικής με τελικό σκορ 0-2.

Τα γκολ του αγώνα για την ομάδα του Καναλίου σημείωσαν ο Παλάντζας για το 0-1 όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου, ενώ ο Γκουνέλας διαμόρφωσε το τελικό 0-2 στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα.

Διαιτητής: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ.

Βοηθοί: ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. – ΚΩΤΣΗΣ Θ.

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ (ΖΩΤΟΣ): ΛΑΔΙΑΣ, ΝΑΤΣΗΣ, ΜΠΑΪΡΑΜΙ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ, ΛΙΟΝΤΟΣ, ΜΠΑΚΟΛΑΣ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΣΟΛΗΣ, ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ, ΝΙΤΣΟΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΧΑΛΚΗΣ, ΠΑΦΙΛΑΣ.

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ (ΟΡΦΑΝΟΣ): ΜΠΑΛΑΦΑΣ, ΜΠΑΜΗΣ, ΑΚΡΙΒΗΣ, ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ, ΚΟΤΕΝΟΓΛΟΥ, ΚΑΡΑΚΗΣ, SHTEMBARI, ΚΑΝΤΖΙΩΤΗΣ, ΒΕΡΜΠΗΣ, ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ.

• ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΑΡΗΣ, XHIKA, ΝΤΕΝΤΙ, ΚΟΚΙΟΣ.

Δείτε ΕΔΩ φωτογραφικό υλικό από τον αγώνα.