Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα από τον 5ο, 6ο και 7ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής.

5ος Όμιλος: 

1η αγωνιστική

Άρης Σκάλας – Ερμιονίδα
Παναρκαδικός – Άγιος Ιερόθεος
Σαντορίνη – Ερμής Μελιγούς
ΑΕ Μυκόνου – Ηλιούπολη
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Φωστήρας
Ρεπό: Χαραυγιακός

2η αγωνιστική

Χαραυγιακός – Άρης Σκάλας
Ερμιονίδα – Παναρκαδικός
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Μυκόνου
Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Φωστήρας – Ηλιούπολη
Ρεπό: – Σαντορίνη

3η αγωνιστική

Άρης Σκάλας – Παναρκαδικός
Σαντορίνη – Χαραυγιακός
ΑΕ Μυκόνου – Ερμιονίδα
Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος
Ηλιούπολη – Ερμής Μελιγούς
Ρεπό: Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

4η αγωνιστική

Σαντορίνη – Άρης Σκάλας
Παναρκαδικός – ΑΕ Μυκόνου
Χαραυγιακός – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Ερμιονίδα – Φωστήρας
Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ηλιούπολη

5η αγωνιστική

Άρης Σκάλας – ΑΕ Μυκόνου
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Σαντορίνη
Φωστήρας – Παναρκαδικός
Ηλιούπολη – Χαραυγιακός
Ερμής Μελιγούς – Ερμιονίδα
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

6η αγωνιστική

Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Άρης Σκάλας
ΑΕ Μυκόνου – Φωστήρας
Σαντορίνη – Ηλιούπολη
Παναρκαδικός – Ερμής Μελιγούς
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ερμιονίδα

7η αγωνιστική

Άρης Σκάλας – Φωστήρας
Ηλιούπολη – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Ερμής Μελιγούς – ΑΕ Μυκόνου
Άγιος Ιερόθεος – Σαντορίνη
Ερμιονίδα – Χαραυγιακός
Ρεπό: Παναρκαδικός

8η αγωνιστική

Ηλιούπολη – Άρης Σκάλας
Φωστήρας – Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Άγιος Ιερόθεος
Σαντορίνη – Ερμιονίδα
Παναρκαδικός – Χαραυγιακός
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

9η αγωνιστική

Άρης Σκάλας – Ερμής Μελιγούς
Άγιος Ιερόθεος – Ηλιούπολη
Ερμιονίδα – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Χαραυγιακός – ΑΕ Μυκόνου
Παναρκαδικός – Σαντορίνη
Ρεπό: Φωστήρας

10η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Άρης Σκάλας
Ηλιούπολη – Ερμιονίδα
Φωστήρας – Χαραυγιακός
Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Παναρκαδικός
ΑΕ Μυκόνου – Σαντορίνη
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

11η αγωνιστική

Ερμιονίδα – Άγιος Ιερόθεος
Χαραυγιακός – Ερμής Μελιγούς
Παναρκαδικός – Ηλιούπολη
Σαντορίνη – Φωστήρας
ΑΕ Μυκόνου – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
Ρεπό: Άρης Σκάλας

6ος Όμιλος: 

1η αγωνιστική

Αιολικός – Κερατσίνι
Πανελευσινιακός – Εθνικός
Αήττητος Σπάτων – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας – Προοδευτική
Αίας Σαλαμίνας – ΑΟ Πυλίου Κω
Ρεπό: ΑΟ Καραβάς

2η αγωνιστική

ΑΟ Καραβάς – Αιολικός
Κερατσίνι – Πανελευσινιακός
Εθνικός – Θύελλα Ραφήνας
Κυανούς Αστέρας Βάρης – Αίας Σαλαμίνας
ΑΟ Πυλίου Κω – Προοδευτική
Ρεπό: – Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική

Αιολικός – Πανελευσινιακός
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Καραβάς
Θύελλα Ραφήνας – Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου Κω – Εθνικός
Προοδευτική – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας

4η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Αιολικός
Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι – ΑΟ Πυλίου Κω
Κυανούς Αστέρας Βάρης – Εθνικός
Ρεπό: Προοδευτική

5η αγωνιστική

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας
Αίας Σαλαμίνας – Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Πυλίου Κω – Πανελευσινιακός
Προοδευτική – ΑΟ Καραβάς
Κυανούς Αστέρας Βάρης – Κερατσίνι
Ρεπό: Εθνικός

6η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Πυλίου Κω
Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική
Πανελευσινιακός – Κυανούς Αστέρας Βάρης
ΑΟ Καραβάς – Εθνικός
Ρεπό: Κερατσίνι

7η αγωνιστική

Αιολικός – ΑΟ Πυλίου Κω
Προοδευτική – Αίας Σαλαμίνας
Κυανούς Αστέρας Βάρης – Θύελλα Ραφήνας
Εθνικός – Αήττητος Σπάτων
Κερατσίνι – ΑΟ Καραβάς
Ρεπό: Πανελευσινιακός

8η αγωνιστική

Προοδευτική – Αιολικός
ΑΟ Πυλίου Κω – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Αίας Σαλαμίνας – Εθνικός
Αήττητος Σπάτων – Κερατσίνι
Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβάς
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική

Αιολικός – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Εθνικός – Προοδευτική
Κερατσίνι – Αίας Σαλαμίνας
ΑΟ Καραβάς – Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός – Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κω

10η αγωνιστική

Εθνικός – Αιολικός
Προοδευτική – Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου Κω – ΑΟ Καραβάς
Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Κυανούς Αστέρας Βάρης

11η αγωνιστική

Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΟ Καραβάς – Κυανούς Αστέρας Βάρης
Πανελευσινιακός – Προοδευτική
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Πυλίου Κω
Θύελλα Ραφήνας – Αίας Σαλαμίνας
Ρεπό: Αιολικός

7ος Όμιλος: 

1η αγωνιστική

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Νεάπολης
Άρης Σούδας – ΑΟ Πόρου
Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Γιούχτας – Πανιώνιος
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Αγίου Νικολάου

2η αγωνιστική

ΑΕ Νεάπολης – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου – ΠΑΟ Ρουφ
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πανιώνιος
ΑΟ Πόρου – Γιούχτας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ατσαλένιος

3η αγωνιστική

ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σούδας
Ατσαλένιος – Αλμυρός Γαζίου
Γιούχτας – ΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΟ Πόρου
Πανιώνιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου

4η αγωνιστική

ΑΕ Νεάπολης – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Αλμυρός Γαζίου – Πανιώνιος
Άρης Σούδας – Γιούχτας
Ατσαλένιος – ΠΑΟ Ρουφ
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Πόρου

5η αγωνιστική

ΠΑΟ Ρουφ – Γιούχτας
Πανιώνιος – Ατσαλένιος
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Σούδας
ΑΟ Πόρου – Αλμυρός Γαζίου
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγίου Νικολάου

6η αγωνιστική

Αλμυρός Γαζίου – ΑΕ Νεάπολης
Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου
Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Πανιώνιος – ΠΑΟ Ρουφ
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Σούδας

7η αγωνιστική

ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος
Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΠΑΟ Ρουφ
ΑΟ Πόρου – Πανιώνιος
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Γιούχτας

8η αγωνιστική

ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Πόρου
Ατσαλένιος – Άρης Σούδας
Γιούχτας – Αλμυρός Γαζίου
Πανιώνιος – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αναγέννηση Ιεράπετρας

9η αγωνιστική

Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης Σούδας – Πανιώνιος
Γιούχτας – Ατσαλένιος
ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης
ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Αγίου Νικολάου

 

Πηγή: onsports.gr