Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα από τον 1ο, 2ο και 3ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής.

1ος Όμιλος: 

1η αγωνιστική

  • Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς
  • Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης
  • Νέστος Χρυσούπολης – Αγροτικός Αστέρας
  • Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού
  • Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
  • Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου

2η αγωνιστική

  • Δόξα Δράμας – Θερμαϊκός Θέρμης
  • Αναγέννηση Πλαγιάς – Νέστος Χρυσούπολης
  • Ορφέας Ξάνθης – Αλεξανδρούπολη FC
  • Αγροτικός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
  • Εθνικός Σοχού – Άρης Αβάτου
  • Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

3η αγωνιστική

  • Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης
  • Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Δράμας
  • Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Πλαγιάς
  • Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
  • Απόλλων Παραλιμνίου – Αγροτικός Αστέρας
  • Πανδραμαϊκός – Εθνικός Σοχού

4η αγωνιστική

  • Αλεξανδρούπολη FC – Θερμαϊκός Θέρμης
  • Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
  • Δόξα Δράμας – Άρης Αβάτου
  • Αναγέννηση Πλαγιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
  • Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
  • Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας

5η αγωνιστική

  • Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
  • Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC
  • Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
  • Πανδραμαϊκός – Δόξα Δράμας
  • Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς
  • Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ξάνθης

6η αγωνιστική

  • Άρης Αβάτου – Θερμαϊκός Θέρμης
  • Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Απόλλων Παραλιμνίου
  • Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός
  • Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού
  • Δόξα Δράμας – Αγροτικός Αστέρας
  • Αναγέννηση Πλαγιάς – Ορφέας Ξάνθης

7η αγωνιστική

  • Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου
  • Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου
  • Εθνικός Σοχού – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
  • Αγροτικός Αστέρας – Αλεξανδρούπολη FC
  • Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
  • Αναγέννηση Πλαγιάς – Δόξα Δράμας

8η αγωνιστική

  • Πανδραμαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης
  • Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σοχού
  • Άρης Αβάτου – Αγροτικός Αστέρας
  • Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
  • Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Πλαγιάς
  • Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Δράμας

9η αγωνιστική

  • Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού
  • Αγροτικός Αστέρας – Πανδραμαϊκός
  • Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
  • Αναγέννηση Πλαγιάς – Άρης Αβάτου
  • Δόξα Δράμας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
  • Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC

10η αγωνιστική

  • Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης
  • Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης
  • Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς
  • Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας
  • Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
  • Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC

11η αγωνιστική

  • Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης
  • Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας
  • Δόξα Δράμας – Εθνικός Σοχού
  • Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός
  • Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου
  • Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

 

2ος Όμιλος:

1η αγωνιστική

  • Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακεδονικός
  • Κοζάνη – Εδεσσαϊκός
  • Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΕ Λευκίμμης
  • ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Θύελλα Σαρακηνών
  • Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕΠ Κοζάνης
  • ΑΣ Γιαννιτσά – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

2η αγωνιστική

  • Κοζάνη – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
  • Μακεδονικός – Ποσειδών Μηχανιώνας
  • Εδεσσαϊκός – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
  • ΑΕ Λευκίμμης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
  • Θύελλα Σαρακηνών – ΑΣ Γιαννιτσά
  • Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕΠ Κοζάνης

3η αγωνιστική

  • Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ποσειδών Μηχανιώνας
  • ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κοζάνη
  • Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
  • ΑΣ Γιαννιτσά – Εδεσσαϊκός
  • Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης
  • ΑΕΠ Κοζάνης – Θύελλα Σαρακηνών

4η αγωνιστική

  • ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
  • Ποσειδών Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
  • Κοζάνη – ΑΣ Γιαννιτσά
  • Μακεδονικός – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
  • Εδεσσαϊκός – ΑΕΠ Κοζάνης
  • Θύελλα Σαρακηνών – ΑΕ Λευκίμμης

5η αγωνιστική

  • Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ηρακλής Αμπελοκήπων
  • ΑΣ Γιαννιτσά – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
  • Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Ποσειδών Μηχανιώνας
  • ΑΕΠ Κοζάνης – Κοζάνη
  • Θύελλα Σαρακηνών – Μακεδονικός
  • ΑΕ Λευκίμμης – Εδεσσαϊκός

6η αγωνιστική

  • ΑΣ Γιαννιτσά – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
  • Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
  • ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕΠ Κοζάνης
  • Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών
  • Κοζάνη – ΑΕ Λευκίμμης
  • Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

7η αγωνιστική

  • Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
  • ΑΕΠ Κοζάνης – ΑΣ Γιαννιτσά
  • Θύελλα Σαρακηνών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
  • ΑΕ Λευκίμμης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
  • Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας
  • Μακεδονικός – Κοζάνη

8η αγωνιστική

  • ΑΕΠ Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
  • Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Σαρακηνών
  • ΑΣ Γιαννιτσά – ΑΕ Λευκίμμης
  • Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εδεσσαϊκός
  • ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Μακεδονικός
  • Ποσειδών Μηχανιώνας – Κοζάνη

9η αγωνιστική

  • Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θύελλα Σαρακηνών
  • ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Κοζάνης
  • Εδεσσαϊκός – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
  • Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
  • Κοζάνη – Ηρακλής Αμπελοκήπων
  • Ποσειδών Μηχανιώνας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

10η αγωνιστική

  • ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
  • Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός
  • ΑΕΠ Κοζάνης – Μακεδονικός
  • Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Κοζάνη
  • ΑΣ Γιαννιτσά – Ποσειδών Μηχανιώνας
  • Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

11η αγωνιστική

  • Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
  • Μακεδονικός – ΑΕ Λευκίμμης
  • Κοζάνη – Θύελλα Σαρακηνών
  • Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΕΠ Κοζάνης
  • ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
  • Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΣ Γιαννιτσά

 

3ος Όμιλος: 

1η αγωνιστική

  • Νέα Αρτάκη – Ηρακλής Λάρισας
  • ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης
  • Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Υπάτου
  • Θησέας Αγριάς – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
  • Αταλάντη – Αμβρυσσέας Διστόμου
  • Αετός Μακρυχωρίου – Δήμητρα Ευξεινούπολης

2η αγωνιστική

  • ΠΟ Ελασσόνας – Νέα Αρτάκη
  • Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά
  • ΠΟ Φήκης – Θησέας Αγριάς
  • ΑΟ Υπάτου – Αταλάντη
  • Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου
  • Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

3η αγωνιστική

  • Νέα Αρτάκη – Ατρόμητος Παλαμά
  • Θησέας Αγριάς – ΠΟ Ελασσόνας
  • Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας
  • Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Φήκης
  • Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου
  • Αμβρυσσέας Διστόμου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

4η αγωνιστική

  • Θησέας Αγριάς – Νέα Αρτάκη
  • Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη
  • ΠΟ Ελασσόνας – Αετός Μακρυχωρίου
  • Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Ευξεινούπολης
  • ΠΟ Φήκης – Αμβρυσσέας Διστόμου
  • Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΟ Υπάτου

5η αγωνιστική

  • Νέα Αρτάκη – Αταλάντη
  • Αετός Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς
  • Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ατρόμητος Παλαμά
  • Αμβρυσσέας Διστόμου – ΠΟ Ελασσόνας
  • Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας
  • ΑΟ Υπάτου – ΠΟ Φήκης

6η αγωνιστική

  • Αετός Μακρυχωρίου – Νέα Αρτάκη
  • Αταλάντη – Δήμητρα Ευξεινούπολης
  • Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
  • Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
  • ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Υπάτου
  • Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Φήκης

7η αγωνιστική

  • Νέα Αρτάκη – Δήμητρα Ευξεινούπολης
  • Αμβρυσσέας Διστόμου – Αετός Μακρυχωρίου
  • Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αταλάντη
  • ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς
  • ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά
  • Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας

8η αγωνιστική

  • Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη
  • Δήμητρα Ευξεινούπολης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
  • Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Υπάτου
  • Αταλάντη – ΠΟ Φήκης
  • Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας
  • Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας

9η αγωνιστική

  • Νέα Αρτάκη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
  • ΑΟ Υπάτου – Αμβρυσσέας Διστόμου
  • ΠΟ Φήκης – Δήμητρα Ευξεινούπολης
  • Ηρακλής Λάρισας – Αετός Μακρυχωρίου
  • ΠΟ Ελασσόνας – Αταλάντη
  • Ατρόμητος Παλαμά – Θησέας Αγριάς

10η αγωνιστική

  • ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη
  • Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Φήκης
  • Αμβρυσσέας Διστόμου – Ηρακλής Λάρισας
  • Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΠΟ Ελασσόνας
  • Αετός Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά
  • Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

11η αγωνιστική

  • ΠΟ Φήκης – Νέα Αρτάκη
  • Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Υπάτου
  • ΠΟ Ελασσόνας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
  • Ατρόμητος Παλαμά – Αμβρυσσέας Διστόμου
  • Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης
  • Αταλάντη – Αετός Μακρυχωρίου

 

Πηγή: onsports.gr