Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 4ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής.

4ος Όμιλος: 

1η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Αίας Γαστούνης
Διαγόρας Βραχνέικων – Τηλυκράτης
Αναγέννηση Άρτας – Παναιγιάλειος
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέρων Καναλακίου – Παναχαϊκή
Αμβρακικός Λουτρού – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παναγρινιακός

2η αγωνιστική
Παναγρινιακός – Εθνικός Σκουλικάδου
Αίας Γαστούνης – Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναιγιάλειος – Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Διαβολιτσίου – Αμβρακικός Λουτρού
Παναχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

3η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέικων
Αναγέννηση Άρτας – Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αίας Γαστούνης
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης
ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης – Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

5η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
Αμβρακικός Λουτρού – Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας – Παναγρινιακός
Παναχαϊκή – Αίας Γαστούνης
Παναιγιάλειος – Τηλυκράτης
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου – Εθνικός Σκουλικάδου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αμβρακικός Λουτρού
Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναχαϊκή
Παναγρινιακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης – Παναιγιάλειος
Ρεπό: Τηλυκράτης

7η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Αμβρακικός Λουτρού
ΠΑΟ Βάρδας – Αχέρων Καναλακίου
Παναχαϊκή – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Διαβολιτσίου – Αναγέννηση Άρτας
Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης – Παναγρινιακός
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

8η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας – Εθνικός Σκουλικάδου
Αμβρακικός Λουτρού – Παναχαϊκή
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός – Αίας Γαστούνης
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Παναχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΑΟ Βάρδας
Παναιγιάλειος – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης – Αναγέννηση Άρτας
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναγρινιακός
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

10η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας – Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου – Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας – Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού

11η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου – Παναιγιάλειος
Τηλυκράτης – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας
Παναγρινιακός – Αμβρακικός Λουτρού
Διαγόρας Βραχνέικων – Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική
Τηλυκράτης – Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Διαβολιτσίου – Αίας Γαστούνης
Παναχαϊκή – Παναγρινιακός
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων
Αμβρακικός Λουτρού – Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός – Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αναγέννηση Άρτας – Παναχαϊκή
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΟ Βάρδας
Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

Πηγή: onsports.gr