Γ΄Εθνική: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία από όλους τους Ομίλους (01-02/11/20)

0

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και την βαθμολογία από όλους τους Ομίλους της Γ΄Εθνικής κατηγορίας 2020-21:

1ος Όμιλος (4η αγ.)

  • Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒ.
  • Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου 1-3
  • Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
  • Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΝΑΒ.
  • Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
  • ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 1-2
  • Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού 2-1
  • ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών ΑΝΑΒ.

Βαθμολογία

  1. Ορφέας Ξάνθης  10
  2. Αετός Οφρυνίου  10
  3.  Πανδραμαϊκός  9
  4. Ένωση Αλεξ/πολης  9
  5.  Μ.Αλεξ.Ορφανίου  9
  6. Ηρακλής Αμπελοκήπων  6
  7.  ΑΕ Αμπελοκήπων  4
  8.  Ελπίδα Σαπών  4
  9.  ΑΕ Ευόσμου  4
  10.  ΑΕ Διδυμοτείχου  3
  11.  Νέστος Χρυσούπολης  3
  12.  Απόλλων Παραλιμνίου 3
  13.  Εθνικός Σοχού 3
  14.  Άρης Αβάτου  3
  15.  Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 0
  16.  Αναγέννηση Θαλασσιάς 0

2ος Όμιλος (4η αγ.)

  • Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
  • Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
  • ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3
  • Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 0-3
  • Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
  • ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒ.
  • Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 2-1
  • Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Βαθμολογία

  1. Ποσειδών Μηχανιώνας 12
  2. Νίκη Αγκαθιάς  7
  3. Θύελλα Σαρακηνών 7
  4. Θερμαϊκός  7
  5. Εδεσσαϊκός  7
  6. Αγροτικός Αστέρας  6
  7. Μακεδονικός 5
  8. ΠΑΟ Κουφαλίων  5
  9. Αναγέννηση Γιαννιτσών  4
  10. Μ.Αλεξ.Τρικάλων 3
  11.  Εθνικός Γιαννιτσών  3
  12. Αναγέννηση Πλαγιάς  3
  13.  ΠΟ Ν.Καλλικράτειας  1
  14. Αετός Βαρβάρας  0
  15. ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0

3ος Όμιλος (4η αγ.)

  • Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒ.
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0
  • Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0
  • ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒ.
  • ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
  • Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2
  • Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0
  • Ρεπό : Ερμής Αμυνταίου

Βαθμολογία

  1. ΑΕ Καρίτσας  10
  2. Αναγέννηση Καρδίτσας  8
  3. Αετός Μακρυχωρίου  7
  4. Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 7
  5. ΑΟ Σελλάνων  6
  6. Ηρακλής Λάρισας  5
  7. Ατρόμητος Παλαμά  5
  8. Οικονόμος Τσαριτσάνης  4
  9. Δίας Δίου  3
  10. Ερμής Αμυνταίου  3
  11. ΠΟ Φήκης  3
  12. ΠΟ Ελασσόνας  2
  13. Μακεδονικός Φούφα  0
  14. ΑΣ Μετέωρα  0
  15. Κοζάνη  0

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)

  • Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός 2-0
  • ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς 1-1
  • ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού ΑΝΑΒ.
  • Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου ΑΝΑΒ.
  • Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-1
  • Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

Βαθμολογία

1 Διαγόρας Στεφανοβικείου  10
2 Φωκικός  7
3 ΑΟ Υπάτου 6
4 Ηρακλής Ψαχνών  6
5 Αμβρυσσέας Διστόμου  6
6 ΑΟ Νέας Αρτάκης  5
7 Θησέας Αγριάς  3
8 Οπούντιος Μαρτίνου  3
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης  2
10 ΑΠΟ Αταλάντη  0
11 ΓΣ Αλμυρού  0

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

  • Θύελλα Κατσικάς – ΟΦ Αγίου Ματθαίου ΑΝΑΒ.
  • Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός 1-0
  • ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας 1-0
  • ΑΕ Μεσολογγίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒ.
  • Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 0-2
  • ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 3-2
  • Αχέρων Καναλακίου – Κέρκυρα 5-0

Βαθμολογία

1 Αχέρων Καναλακίου  9
2 Παναγρινιακός  6
3 ΟΦ Αγίου Ματθαίου  6
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας  6
5 ΠΑΣ Πρέβεζα  6
6 ΑΕ Λευκίμμης  6
7 Τηλυκράτης  6
8 Θύελλα Μοναστηρακίου  3
9 Αναγέννηση Άρτας  3
10 Αμβρακικός Λουτρού  3
11 Θύελλα Κατσικάς  0
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας  0
13 ΑΕ Μεσολογγίου  0
14 Κέρκυρα  0

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

  • Πανιώνιος – Χαραυγιακός 2-1
  • Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική 0-4
  • ΓΣ Μαρκό – Πανναξιακός 0-2
  • ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μυκόνου 2-1
  • ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας 0-1
  • Ρεπό: Εθνικός

Βαθμολογία

1 Πανιώνιος  9
2 ΓΣ Ηλιούπολης  9
3 Χαραυγιακός  6
4 Προοδευτική  3
5 Εθνικός  3
6 Φωστήρας  3
7 Πανναξιακός  3
8 Αήττητος Σπάτων 3
9 ΓΣ Μαρκό  2
10 ΑΕ Μυκόνου  1
11 ΑΕ Μοσχάτου  1

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)

  • Άγιος Ιερόθεος – Πανναυπλιακός 0-0
  • Άρης Σκάλας – ΑΕ Ερμιονίδας 2-2
  • Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1
  • Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ 1-3
  • ΑΕ Κηφισιάς – Πανγυθεατικός 1-0
  • Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς 0-0
  • Ρεπό: Παναρκαδικός

Βαθμολογία

1 ΑΕ Κηφισιάς  12
2 Άγιος Ιερόθεος  7
3 Ερμής Μελιγούς  7
4 Άρης Σκάλας  7
5 ΠΑΟ Ρουφ  6
6 Πανγυθεατικός  6
7 Πανναυπλιακός  5
8 ΑΕ Ερμιονίδας  5
9 Παναρκαδικός  3
10 Κορωνίδα Κοιλάδας  2
11 Μολαΐκός  2
12 Ατρόμητος Χιλιομοδίου  2
13 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου  1

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)

  • Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας 1-3
  • Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας ΑΝΑΒ.
  • ΑΟ Πυλίου – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων ΑΝΑΒ.
  • Ακράτητος – Αστέρας Βάρης 1-1
  • Μικρασιατική Χίου – ΑΟ Καραβάς 1-0
  • ΑΠΟ Κερατσίνι – Αιολικός 0-2

Η βαθμολογία

1 Αίας Σαλαμίνας 12
2 Αστέρας Βάρης  10
3 Αιολικός 7
4 Αετός Λουτρών 5
5 ΑΟ Πυλίου  4
6 ΑΠΟ Κερατσίνι  4
7 Μικρασιατική Χίου  4
8 ΑΟ Καραβά  4
9 Πανελευσινιακός  3
10 Θύελλα Ραφήνας  3
11 Ακράτητος  2
12 Πυθαγόρας Κοντοκ.  1

9ος όμιλος (4η αγωνιστική)

  • Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος 1-2
  • Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης 1-1
  • Ναυπακτιακός Αστέρας – Παλληξουριακός 2-0
  • ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου ΑΝΑΒ.
  • Διαγόρας Βραχνεΐκων – ΑΟ Τσιλιβή 4-0
  • ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή 0-0
  • Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

Βαθμολογία

1 Παναιγιάλειος 8
2 Ναυπακτιακός 7
3 Ζάκυνθος  6
4 ΠΑΟ Βάρδας 6
5 Αχαϊκή  5
6 Διαγόρας Βραχνεΐκων  4
7 Αίας Γαστούνης  4
8 Πάμισος Μεσσήνης  4
9 Εθνικός Σκουλικάδου  3
10 Παλληξουριακός  3
11 Θύελλα Πατρών  1
12 ΑΟ Τσιλιβή  1
13 ΑΟ Διαβολιτσίου  0

10ος όμιλος (4η αγωνιστική)

  • Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας 1-1
  • ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-3
  • ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης 4-1
  • Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου 1-2
  • Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός 2-1
  • Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος 1-1
  • Πλατανιάς – ΑΟ Δαμάστας 1-1
  • Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος 1-3

Βαθμολογία

1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 12
2 Ατσαλένιος  9
3 Αλμυρός Γαζίου 7
4 ΑΟ Δαμάστας 7
5 Αναγέννηση Ιεράπετρας  7
6 Ηρόδοτος  7
7 ΑΟ Αγίου Νικολάου  7
8 ΑΟ Πόρου  7
9 Ρεθυμνιακός  6
10 ΑΟ Παλαιόχωρας 6
11 Γιούχτας 5
12 Άρης Σούδας  4
13 Αστέρας Ρεθύμνου  3
14 ΑΕ Νεάπολης  3
15 Πλατανιάς  1
16 Άρης Ρεθύμνου  0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.