Γ΄Εθνική: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία από όλους τους Ομίλους (24-25/10/20)

0

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και την βαθμολογία από όλους τους Ομίλους της Γ΄Εθνικής κατηγορίας 2020-21: 

1ος Όμιλος (4η αγ.)

  • Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒ.
  • Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου 1-3
  • Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
  • Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΝΑΒ.
  • Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
  • ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 1-2
  • Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού 2-1
  • ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών ΑΝΑΒ.

Βαθμολογία

  1. Ορφέας Ξάνθης  10
  2. Αετός Οφρυνίου  10
  3.  Πανδραμαϊκός  9
  4. Ένωση Αλεξ/πολης  9
  5.  Μ.Αλεξ.Ορφανίου  9
  6. Ηρακλής Αμπελοκήπων  6
  7.  ΑΕ Αμπελοκήπων  4
  8.  Ελπίδα Σαπών  4
  9.  ΑΕ Ευόσμου  4
  10.  ΑΕ Διδυμοτείχου  3
  11.  Νέστος Χρυσούπολης  3
  12.  Απόλλων Παραλιμνίου 3
  13.  Εθνικός Σοχού 3
  14.  Άρης Αβάτου  3
  15.  Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 0
  16.  Αναγέννηση Θαλασσιάς 0

2ος Όμιλος (4η αγ.)

  • Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
  • Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
  • ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3
  • Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 0-3
  • Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
  • ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒ.
  • Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 2-1
  • Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Βαθμολογία

  1. Ποσειδών Μηχανιώνας 12
  2. Νίκη Αγκαθιάς  7
  3. Θύελλα Σαρακηνών 7
  4. Θερμαϊκός  7
  5. Εδεσσαϊκός  7
  6. Αγροτικός Αστέρας  6
  7. Μακεδονικός 5
  8. ΠΑΟ Κουφαλίων  5
  9. Αναγέννηση Γιαννιτσών  4
  10. Μ.Αλεξ.Τρικάλων 3
  11.  Εθνικός Γιαννιτσών  3
  12. Αναγέννηση Πλαγιάς  3
  13.  ΠΟ Ν.Καλλικράτειας  1
  14. Αετός Βαρβάρας  0
  15. ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0

3ος Όμιλος (4η αγ.)

  • Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒ.
  • Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0
  • Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα 1-0
  • ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒ.
  • ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
  • Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2
  • Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0
  • Ρεπό : Ερμής Αμυνταίου

Βαθμολογία

  1. ΑΕ Καρίτσας  10
  2. Αναγέννηση Καρδίτσας  8
  3. Αετός Μακρυχωρίου  7
  4. Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 7
  5. ΑΟ Σελλάνων  6
  6. Ηρακλής Λάρισας  5
  7. Ατρόμητος Παλαμά  5
  8. Οικονόμος Τσαριτσάνης  4
  9. Δίας Δίου  3
  10. Ερμής Αμυνταίου  3
  11. ΠΟ Φήκης  3
  12. ΠΟ Ελασσόνας  2
  13. Μακεδονικός Φούφα  0
  14. ΑΣ Μετέωρα  0
  15. Κοζάνη  0

4ος Όμιλος (3η αγ.)

  • Φωκικός – ΑΟ Υπάτου 1-1
  • Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη 2-1
  • Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης 2-2
  • Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 2-3
  • Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3
  • Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

Βαθμολογία

  1. Διαγόρας Στεφανοβικείου 9
  2. Φωκικός  7
  3. Αμβρυσσέας Διστόμου 6
  4. ΑΟ Υπάτου  5
  5. ΑΟ Νέας Αρτάκης  4
  6. Ηρακλής Ψαχνών  3
  7. Οπούντιος Μαρτίνου 3
  8. Θησέας Αγριάς  2
  9. Δήμητρα Ευξεινούπολης  2
  10. ΑΠΟ Αταλάντη  0
  11. ΓΣ Αλμυρού  0

5ος όμιλος (2η αγ.)

  • Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς 3-1
  • Αναγέννηση Άρτας – ΟΦ Αγίου Ματθαίου 1-2
  • Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΝΑΒ.
  • Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου 0-3
  • ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου – ΑΕ Μεσολογγίου 4-1
  • ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού 2-1
  • Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 0-4

Βαθμολογία

  1. Παναγρινιακός  6
  2. ΟΦ Αγίου Ματθαίου  6
  3.  Αχέρων Καναλακίου  6
  4.  Θύελλα Μοναστηρακίου  3
  5. Κτηνοτροφικός Αστέρας  3
  6. ΠΑΣ Πρέβεζα  3
  7. Αναγέννηση Άρτας  3
  8. ΑΕ Λευκίμμης  3
  9. Αμβρακικός Λουτρού  3
  10. Τηλυκράτης  3
  11. Θύελλα Κατσικάς  0
  12. Μ.Αλεξ.Καλλιθέας  0
  13. ΑΕ Μεσολογγίου  0
  14. Κέρκυρα  0

6ος Όμιλος (2η αγ.)

  • Προοδευτική – Πανιώνιος 1-2
  • Πανναξιακός – Χαραυγιακός 0-2
  • ΑΕ Μυκόνου – ΓΣ Μαρκό 0-0
  • Φωστήρας – Εθνικός 1-2
  • ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Μοσχάτου 4-1
  • Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

Βαθμολογία

  1. Πανιώνιος  6
  2. ΓΣ Ηλιούπολης  6
  3.  Χαραυγιακός  6
  4. Αήττητος Σπάτων  3
  5. Εθνικός  3
  6. ΓΣ Μαρκό  2
  7. ΑΕ Μυκόνου  1
  8. ΑΕ Μοσχάτου  1
  9. Προοδευτική  0
  10. Φωστήρας  0
  11. Πανναξιακός  0

7ος Όμιλος (3η αγ.)

  • Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας 0-1
  • Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός 3-0
  • ΑΕ Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
  • ΠΑΟ Ρουφ – ΑΕ Κηφισιάς 0-1
  • Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
  • Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς 0-1
  • Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Βαθμολογία

  1. ΑΕ Κηφισιάς  9
  2. Άγιος Ιερόθεος  6
  3. Πανγυθεατικός  6
  4. Ερμής Μελιγούς  6
  5. Άρης Σκάλας  6
  6. Πανναυπλιακός  4
  7. ΑΕ Ερμιονίδας  4
  8. ΠΑΟ Ρουφ  3
  9. Παναρκαδικός  3
  10. Κορωνίδα Κοιλάδας  1
  11. Μολαΐκός 1
  12. Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1
  13. Φοίνικας Ν.Επιδαύρου  1

8ος Όμιλος (3η αγ.)

  • Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός 1-0
  • Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος 2-2
  • ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Μικρασιατική Χίου 2-2
  • Αστέρας Βάρης – Αιολικός 1-0
  • Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου 1-1
  • ΑΟ Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι 2-0

Βαθμολογία

  1. Αστέρας Βάρης 9
  2. Αίας Σαλαμίνας  9
  3. Αετός Λουτρών  5
  4. ΑΟ Πυλίου 4
  5. ΑΠΟ Κερατσίνι  4
  6. Αιολικός 4
  7. ΑΟ Καραβά 4
  8. Πανελευσινιακός  3
  9. Θύελλα Ραφήνας  3
  10. Μικρασιατική Χίου 1
  11. Πυθαγόρας Κοντοκ. 1
  12. Ακράτητος 1

9ος Όμιλος (3η αγ.)

  • Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος 1-1
  • Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5
  • Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου ΑΝΑΒ.
  • Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνεΐκων ΑΝΑΒ.
  • Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας 1-1
  • ΑΟ Τσιλιβή – Αχαϊκή 0-0
  • Ρεπό: Παλληξουριακός

Βαθμολογία

  1. Ζάκυνθος  5
  2. Παναιγιάλειος  5
  3. ΠΑΟ Βάρδας  5
  4. Ναυπακτιακός  4
  5. Πάμισος Μεσσήνης  4
  6. Αχαϊκή 4
  7. Αίας Γαστούνης  3
  8. Παλληξουριακός  3
  9. Εθνικός Σκουλικάδου 3
  10. Διαγόρας Βραχνεΐκων 1
  11. Θύελλα Πατρών 1
  12. ΑΟ Τσιλιβή  1
  13. ΑΟ Διαβολιτσίου  0

10ος Όμιλος (3η αγ.)

  • Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου 2-2
  • Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0
  • ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου 4-0
  • ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας 1-1
  • ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0
  • Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου 4-0
  • Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 2-1
  • ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς 1-0

Βαθμολογία

  1. ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  9
  2. ΑΟ Αγίου Νικολάου 7
  3. Αλμυρός Γαζίου  6
  4. ΑΟ Δαμάστας 6
  5. Ρεθυμνιακός 6
  6. Αναγέννηση Ιεράπετρας 6
  7. Ηρόδοτος 6
  8. Ατσαλένιος 6
  9. Γιούχτας 4
  10. ΑΟ Πόρου  4
  11. ΑΕ Νεάπολης  3
  12. Αστέρας Ρεθύμνου 3
  13. ΑΟ Παλαιόχωρας  3
  14. Άρης Σούδας 1
  15. Άρης Ρεθύμνου 0
  16. Πλατανιάς 0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.