Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img

Γ΄Εθνική: Ορισμοί αξιωματούχων διαιτησίας (27-28/01/24)

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 20ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

27/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΜΑΡΚΟ ΒΥΖΑΣ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΙΛΚΙΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΒΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ) ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

28/01/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

28/01/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Κασσανδρείας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ) ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ2019 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

28/01/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Ευκαρπίας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

28/01/2024 15:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

28/01/2024 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

28/01/2024 12:00 ΔΗΜΟΤ. ΣΤΑΔΙΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ”Ν.ΚΙΛΙΜΠΑΣ” (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΕ ΚΙΛΕΛΕΡ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΜΕΚΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΤΑΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

28/01/2024 14:45 ΔΗΜ. ΣΤ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

28/01/2024 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ

28/01/2024 14:00 ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΙΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

28/01/2024 12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΒΥΘΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

28/01/2024 11:30 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

28/01/2024 13:30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

28/01/2024 15:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ) ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

28/01/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Ελλοπίας (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

28/01/2024 15:00 Β΄ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΥΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΩΝΙΑΝΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΡΑΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΤΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

28/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

28/01/2024 15:00 ΓΗΠ.”Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟ ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

28/01/2024 15:00 ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤ) (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.