Πέμπτη, 18 Απριλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Γ΄Εθνική: Ορισμοί αξιωματούχων διαιτησίας (25/02/24)

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 24ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

25/02/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓIΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

25/02/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ-ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

25/02/2024 15:00 ΓΗΠ.ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ) ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ) ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

25/02/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

25/02/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Κασσανδρείας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ2019 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΑΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΕ ΚΙΛΕΛΕΡ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΔΗΜΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

25/02/2024 11:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

25/02/2024 11:00 1ο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΣ ΡΟΔΟΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

25/02/2024 12:30 ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ- Ε.Π.Σ.Κ. (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΒΥΖΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΒΥΘΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΜΑΡΚΟ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

25/02/2024 13:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΕΡΜΙΟΝΗΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

25/02/2024 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΑΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

25/02/2024 14:30 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΑΛΛΟΥ «Π.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΒΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΝΙΩΝ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

25/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ”Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.