Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img

Γ΄Εθνική: Ορισμοί αξιωματούχων διαιτησίας (21/01/24)

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 18ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ) Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΓΗΠ.ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ) ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ-ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

21/01/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ2019 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

21/01/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

21/01/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Βαρβάρας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΛΚΙΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΑΡΗ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΒΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

21/01/2024 14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΣΤΑΔΙΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ”Ν.ΚΙΛΙΜΠΑΣ” (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΚΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΦΣ ΕΟΡΔΑΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/01/2024 12:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΕ ΚΙΛΕΛΕΡ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

21/01/2024 13:00 ΓΗΠ. ΣΤΑΥΡΟΥ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝ. (ΗΠΕΙΡΟΥ) ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ

21/01/2024 13:45 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΜΑΡΚΟ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΡΑΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΒΥΘΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΒΥΖΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΟΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

21/01/2024 11:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

21/01/2024 12:30 ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ- Ε.Π.Σ.Κ. (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

21/01/2024 15:00 1ο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

21/01/2024 13:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ” (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ”Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

21/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΑΛΛΟΥ «Π.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΒΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21/01/2024 15:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

21/01/2024 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21/01/2024 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

21/01/2024 15:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΠΟ ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.