Τρίτη, 21 Μαΐου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Γ΄Εθνική: Ορισμοί αξιωματούχων διαιτησίας (20-21/04/24)

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 32ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

20/4/2024 16:00 Δημοτικό Γήπεδο Ευκαρπίας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

20/4/2024 16:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

20/4/2024 16:00 ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ-ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

20/4/2024 16:00 Δ.Σ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΒΡΟΥ ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

20/4/2024 16:00 ΑΡΗ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

20/4/2024 16:00 Δημοτικό γήπεδο Βαρβάρας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓIΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

20/4/2024 16:00 Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΛΚΙΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

20/4/2024 16:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

20/4/2024 15:30 ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

20/4/2024 16:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

20/4/2024 16:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

20/4/2024 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝ. (ΗΠΕΙΡΟΥ) ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΕΚΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΤΑΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

20/4/2024 16:00 ΓΗΠ. ΣΤΑΥΡΟΥ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΑΕ ΚΙΛΕΛΕΡ ΣΥΝΑΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΙΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

20/4/2024 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

20/4/2024 13:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

20/4/2024 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

20/4/2024 16:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

20/4/2024 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΑΡΚΟ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

20/4/2024 16:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

20/4/2024 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ” (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΒΥΖΑΣ ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

20/4/2024 16:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

20/4/2024 14:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΩΝΙΑΝΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

20/4/2024 16:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΗΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

20/4/2024 16:00 ΓΗΠ.”Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

20/4/2024 16:00 ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤ) (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20/4/2024 16:00 ΓΗΠ.ΠΟΔ.¨ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ¨ΧΑΪΔΑΡΙ (ΑΘΗΝΩΝ) ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

20/4/2024 16:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΠΟ ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

20/4/2024 16:00 ΓΗΠ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΠΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΒΡΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

20/4/2024 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

20/4/2024 16:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

21/4/2024 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ) ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ2019 Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/4/2024 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

21/4/2024 13:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ “Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ” (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.