Πέμπτη, 30 Μαΐου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Γ΄Εθνική: Ορισμοί αξιωματούχων διαιτησίας (14/01/24)

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 18ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ) ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ-ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • 14/01/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Κασσανδρείας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΝΑΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • 14/01/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Ευκαρπίας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 Δ.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΑΟΥΚΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • 14/01/2024 15:00 Δ.Σ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΑΡΗ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • 14/01/2024 14:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • 14/01/2024 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 14/01/2024 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΜΑΡΚΟ ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΝΤΑΒΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΒΥΖΑΣ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • 14/01/2024 12:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • 14/01/2024 13:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • 14/01/2024 14:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ) ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Ελλοπίας (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • 14/01/2024 15:00 Β΄ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΥΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΩΝΙΑΝΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΓΗΠ.”Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤ) (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  • 14/01/2024 15:00 ΓΗΠ.ΠΟΔ.¨ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ¨ΧΑΪΔΑΡΙ (ΑΘΗΝΩΝ) ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΗΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • 14/01/2024 15:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΠΟ ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.