Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img

Γ΄Εθνική: Ορισμοί αξιωματούχων διαιτησίας (10-11/02/24)

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 22ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

10/02/2024 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΑΟΥΚΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

11/02/2024 15:00 ΓΗΠ.ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ) ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ) ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΘΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

11/02/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

11/02/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Κασσανδρείας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΣΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ) ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ2019 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

11/02/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Ευκαρπίας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

11/02/2024 14:00 ΔΗΜ.ΑΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΕ ΚΙΛΕΛΕΡ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΙΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΣΤΑΔΙΟ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ”Ν.ΚΙΛΙΜΠΑΣ” (ΕΥΒΟΙΑΣ) ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΡΑΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11/02/2024 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. “ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ” ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11/02/2024 11:30 ΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

11/02/2024 13:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΒΥΖΑΣ ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΒΥΘΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙ
ΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΜΑΡΚΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΠΑΔΑΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΕΡΜΙΟΝΗΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

11/02/2024 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΑΠΙΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ (ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ) ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ”Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΣΑΦΟΥΡΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΤΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ¨ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ¨ (ΑΘΗΝΩΝ) ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

11/02/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Ελλοπίας (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/02/2024 15:00 Β΄ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΥΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΖΗΣΙΟΣ-ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΟΒΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΩΝΙΑΝΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΨΑΛΙΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

11/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.