Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img

Γ΄Εθνική: Ορισμοί αξιωματούχων διαιτησίας (04/02/24)

Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώνονται οι ορισμοί της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αξιωματούχους διαιτησίας της 21ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής.

04/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ) ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΟΣ ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

04/02/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

04/02/2024 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

04/02/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Βαρβάρας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ) ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΛΚΙΣ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

04/02/2024 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

04/02/2024 15:00 ΑΡΗ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ) ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ2019 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΘΡΑΚΗΣ ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

04/02/2024 15:00 Δ.Σ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

04/02/2024 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

04/02/2024 14:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΜΕΚΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΤΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

04/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΑΕ ΚΙΛΕΛΕΡ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

04/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

04/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ (ΑΡΤΑΣ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

04/02/2024 15:00 ΓΗΠ. ΣΤΑΥΡΟΥ (ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ) ΑΣΤΗΡ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑ ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

04/02/2024 14:30 ΔΗΜ. ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝ. (ΗΠΕΙΡΟΥ) ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΤΖΑΜΟΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

04/02/2024 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΤΑΔΙΟ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΠΙΕΡΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1980 ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓIΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

04/02/2024 11:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

04/02/2024 11:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΒΥΖΑΣ ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΠΑΤΑΠΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

04/02/2024 13:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

04/02/2024 12:30 ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ- Ε.Π.Σ.Κ. (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΜΑΡΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

04/02/2024 15:00 1ο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ) ΑΣ ΡΟΔΟΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

04/02/2024 13:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

04/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ” (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

04/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ

04/02/2024 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

04/02/2024 13:30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΥ) ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

04/02/2024 15:00 Δημοτικό γήπεδο Ελλοπίας (ΒΟΙΩΤΙΑΣ) ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΟΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

04/02/2024 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΟΥ”Σ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ” (ΑΘΗΝΩΝ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

04/02/2024 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΑΛΛΟΥ «Π.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» (ΡΕΘΥΜΝΟΥ) ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

04/02/2024 15:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΤΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

04/02/2024 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΝΙΩΝ ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

04/02/2024 15:00 ΓΗΠ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

04/02/2024 15:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΑΠΟ ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΒΡΟΥ ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

04/02/2024 15:00 ΓΗΠ.ΠΟΔ.¨ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ¨ΧΑΪΔΑΡΙ (ΑΘΗΝΩΝ) ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

04/02/2024 15:00 ΔΓ ΝΙΚΑΙΑΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤ) (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΕΡΡΟΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.