Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές της 18ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής.

1ος Όμιλος

1.1 10/02/19 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

1.1 09/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

1.1 09/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΤΖΙΒΑΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

1.1 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1.1 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

1.1 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

1.1 10/02/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA  ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

2ος Όμιλος

1.2 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

1.2 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

1.2 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1.2 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ  ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1.2 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

1.2 10/02/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  ΓΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΝΕΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1.2 10/02/19 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

3ος Όμιλος

1.3 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  ΠΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΦΟΥΦΑ ΠΣ ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1.3 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

1.3 10/02/19 14:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

1.3 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΧΙΟΥ ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

1.3 10/02/19 15:00 Ε.Π.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ

4ος Όμιλος

1.4 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1.4 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

1.4 10/02/19 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1.4 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1.4 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  1937 ΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1.4 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

5ος Όμιλος

1.5 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ  (ΙΩΝ.) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

1.5 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

1.5 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1.5 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΜΠΑΡΑΪΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1.5 10/02/19 15:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π. ΣΑΛΠΕΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

1.5 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ  ΑΡΧΑΝΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

6ος Όμιλος

1.6 10/02/19 12:30 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1.6 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1.6 10/02/19 13:30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

1.6 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1.6 11/02/19 13:45 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ  ΓΣ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

1.6 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος Όμιλος (16η αγων.)

1.7 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1.7 10/02/19 15:00 Ε.Π.Σ. ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1.7 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

1.7 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ  ΘΗΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1.7 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΥ ΚΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΙΟΥ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

1.7 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

8ος Όμιλος

1.8 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΧΑΪΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1.8 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ  ΓΠΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1.8 10/02/19 14:00 ΔΗΜ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1.8 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΔΑΜ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

1.8 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1.8 10/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ  (ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ) ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1.8 10/02/19 15:00 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΠΕΛΛΑΝΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.