Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές της 16ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής.

1ος Όμιλος

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

  • ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΒΡΟΥ  ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ  ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ

  • ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ  ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ  ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

  • ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ

  • ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ  ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ  ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

27/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ

  • ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ  ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΒΡΟΥ

27/01/19 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ

  • ΣΑΦΟΥΡΗΣ- ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ  ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  • ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ  ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΙΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

2ος Όμιλος

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ

  • ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ

  • ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ

  • ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ

  • ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ

  • ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

26/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ

  • ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

3ος Όμιλος

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ

  • ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ

  • ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

27/01/19 15:00 Ε.Π.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ

  • ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

27/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ

  • ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

27/01/19 15:00 Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ

  • ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ

4ος Όμιλος

27/01/19 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ

  • ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ

  • ΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ

  • ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

  • ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

27/01/19 15:00 Α΄ Δ.Α.Κ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ

  • ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

5ος Όμιλος

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

  • ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

  • ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

27/01/19 15:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΡΟΟΔ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ

  • ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ

  • ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

6ος Όμιλος

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ

  • ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ

  • ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ

  • ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ

  • ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ

27/01/19 13:30 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ. Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ

  • ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΙΘΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΧΑΪΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

7ος Όμιλος

8ος Όμιλος

27/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

  • ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ

  • ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ

  • ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

27/01/19 14:00 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ

  • ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

27/01/19 13:30 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ

  • ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΠΕΛΛΑΝΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ

  • ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

27/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ

  • ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.