Γ΄ Εθνική: Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής (2018-2019)

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές της 13ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής.

1ος Όμιλος

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΤΖΙΒΑΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

06/01/19 15:00 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

2ος Όμιλος

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

05/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΤΗΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΧΙΟΥ ΤΕΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

3ος Όμιλος

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

4ος Όμιλος

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

06/01/19 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

5ος Όμιλος

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΜΠΑΡΑΪΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΙΤΣΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ  (ΙΩΝ.) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΩΡΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

6ος Όμιλος

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΠΑΝ. ΜΠΕΡΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

09/01/19 14:30 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΔΕΛΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος Όμιλος (12η αγων.)

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΙΟΥ ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ  ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

06/01/19 12:30 ΔΗΜ. ΦΗΡΩΝ ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΛΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

8ος Όμιλος

06/01/19 12:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΕΛΛΑΝΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΣΒΟΥ ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

06/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

06/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

06/01/19 14:00 Ε.Π.Σ. ΚΕΦ/ΝΙΑΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙ/ΤΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.