Γ΄ Εθνική: Οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής (2018-2019)

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι Διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές της 11ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Γ Εθνικής.

Δείτε παρακάτω τον πίνακα με τους ορισμούς των διαιτητών της 11ης αγωνιστικής.

1ος Όμιλος

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

09/12/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ  ΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΔΕΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

08/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

2ος Όμιλος

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

09/12/18 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

09/12/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣ- ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΡΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3ος Όμιλος

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ ΠΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

09/12/18 15:00 Ε.Π.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ ΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΝΕΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

4ος Όμιλος

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΟΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5ος Όμιλος

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΛ ΑΘΗΝΩΝ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Π. ΣΑΛΠΕΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΌ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (ΙΩΝΙΚΟΥ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

6ος Όμιλος

08/12/18 14:00 ΔΗΜ. ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-ΠΑΝ. ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

09/12/18 12:45 ΔΗΜ. ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΒΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΝΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

7ος Όμιλος

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

09/12/18 11:00 ΔΗΜ. ΦΗΡΩΝ ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

8ος Όμιλος

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

09/12/18 11:00 ΔΗΜ. Γ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΒΛΟΥΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΡΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

09/12/18 15:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ –  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.