Αγωνιστική δραστηριότητα σε όλους τους ομίλους της Γ΄ Εθνικής Ανδρών. Αναλυτικά:

1ος Όμιλος – 14η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΑΣΣ Αμαλιάδας-Παναχαϊκή ΓΕ (ανεβλήθη)

ΓΣ Εργοτέλης- ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς (ανεβλήθη)

ΑΟ Αίολος Αγυιάς Πατρών-ΣΚ Καλαμάτα 74-42

ΣΔΥ Τρίπολης-Ήφαιστος Αχιλλέας ΣΦΑ (ανεβλήθη)

ΑΟ Γλαύκος-ΓΣ Διαγόρας Ρόδου (5/4)

Αναλυτικά οι αγώνες

ΑΟ Αίολος Αγυιάς Πατρών-ΣΚ Καλαμάτα 74-42

Δεκάλεπτα: 18-15, 36-20, 56-29, 74-42

Διαιτητές: Σκουλαρίκης, Κηπώσης

Αίολος (Παπαδημητρίου): Βουρνάς 10, Θανόπουλος 8(1), Παπαβασιλόπουλος 20(2), Μαναβόπουλος 9, Γοργότσης 12, Χατζόπουλος 7, Γιαννικόπουλος 2, Λαμπρόπουλος 2, Βαλαής 2, Πουλάκη, Δαραμούσκας, Κάλλης 2.

Καλαμάτα (Νώντας): Χατζηαγγέλου, Τσέλος, Μπούσι 4, Πεζός 3(1), Πολίτης 4, Σαλάι 10(1), Περρωτής 2, Καλογερόπουλος 5(1), Μαυροειδής 4, Φραγγέας 2, Νάκης 5(1), Μπάκας 3.

Βαθμολογία

1. ΑΟ Αίολος Αγυιάς Πατρών 26 (12-2)

2. ΓΣ Διαγόρας Ρόδου 24 (11-2)

3. ΓΣ Εργοτέλης 22 (9-4)

4. ΣΚ Καλαμάτα 22 (8-6)

5. ΑΣΣ Αμαλιάδας 19 (6-7)

6. Παναχαϊκή ΓΕ 18 (5-8)

7. Ήφαιστος Αχιλλέας ΣΦΑ 16 (3-10)

8. ΑΟ Γλαύκος 16 (4-8)

9. ΣΔΥ Τρίπολης 16 (3-10)

10. ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς 16 (4-8)

Επόμενη αγωνιστική (15η, 20/3)

Παναχαϊκή ΓΕ-ΑΟ Γλαύκος

ΓΣ Διαγόρας Ρόδου-ΓΣ Εργοτέλης

ΣΚ Καλαμάτα-ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς

Ήφαιστος Αχιλλέας ΣΦΑ-ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας

ΑΟ Αίολος Αγυιάς Πατρών-ΣΔΥ Τρίπολης

2ος Όμιλος – 14η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΑΕ Ίκαρου Καλλιθέας-Τελεθριακός ΑΣ 95-72

ΑΟΦ Πορφύρας-ΦΟ Βροντάδου 70-67

ΓΣ Κορωπίου-Βούρειος ΑΟΛ 68-77

ΑΟ Δάφνης-ΑΕ Πικερμίου 95-88

Ρεπό: ΑΟΝΣ Μίλων

Αναλυτικά οι αγώνες

ΑΟ Δάφνης-ΑΕ Πικερμίου 95-88

Δεκάλεπτα: 22-22, 49-42, 72-64, 95-88

Διαιτητές: Χρηστίδης, Μπαράκου

Δάφνη (Σμυρνιώτης, Σαλίχος): Τζιβελέκας 32(3), Κούλιος 9(1), Καραχάλιας, Βαλτατζής, Ρεγκουτας 1, Πίνης 16(2), Κερασοβίτης 10(3), Μπγιάλας, Τόκα 2, Μουστόπουλος 22, Ζέφι 3.

Πικέρμι (Ψυχογιόπουλος, Μπουζούλας): Στραφιώτης, Σταθάκης 7 (1), Κούσουλας 18 (1), Βογιατζής 10, Μελάς 13 (2), Καπετάνος 14, Ταφίλη 9 (2), Κουκουλάς 13 (1), Μαλέρδος 4.

ΓΣ Κορωπίου-Βούρειος ΑΟΛ 68-77

Δεκάλεπτα: 26-18, 35-35, 56-54, 68-77

Διαιτητές: Χαϊνά, Τσάλας

Κορωπί (Δρακόπουλος, Κουκουζέλης): Γκίκας, Λεμπέσης, Νικολόπουλος, Παπαϊωάνου 7, Μαρκομιχάλης 11(1), Αρκουμάνης, Μαράντος 13(2), Ορφανός 3(1), Γκίνης 3(1), Ματζκούκας 7(1), Σιδέρης 16.

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας, Συμιακάκης): Ανδρουλάκης 4(1), Σουλίκας 4, Πορτελάνος 2, Σπάρταλης, Τσουρής 12, Τροβάς 12(2), Σαμιώτης 12(1), Ουλουσίδης 4, Κουτσαντωνάκης 4, Μαλούκος 23.

ΑΕ Ίκαρου Καλλιθέας-Τελεθριακός ΑΣ 95-72

Δεκάλεπτα: 19-21, 40-40, 67-53, 95-72

Διαιτητές: Κωστής,Τσουρή

Ίκαρος (Βλάχος): Παπαδιονυσίου 35(10), Μιχάλογλου, Σκάνδαλος 7(1), Λαμπρόπουλος 3(1), Φιλίππου 11(2), Αγγελή 12(2), Μαλτέσιος 11(1), Τσαγκαράκης 1, Σιγκούνας, Πρωτούλης 5(1), Καραμπάτσος 10(2).

Τελεθριακός (Φώτου, Μητσιμπόνας): Πανταζής 9, Στεφάνου 11(1), Γκρινιάρης 18(2), Παπανικολάου 2, Τσιριμώκος, Γκιζόγιαννης Σωκρ. 23(3), Κιαπέκος 9.

Βαθμολογία

1. ΑΕ Ίκαρος Καλλιθέας 23 (10-3)

2. ΑΟΝΣ Μίλων 23 (11-1)

3. ΑΟ Δάφνης 22 (10-2)

4. Βούρειος ΑΟΛ 20 (8-4)

5. ΓΣ Κορωπίου 18 (6-6)

6. ΑΕ Πικερμίου 17 (5-7)

7. ΑΟΦ Πορφύρας 17 (4-9)

8. ΦΟ Βροντάδου 14 (1-12)

9. Τελεθριακός ΑΣ 14 (1-12)

Επόμενη αγωνιστική (15η, 20/3)

Τελεθριακός ΑΣ-ΑΟΦ Πορφύρας

ΓΣ Κορωπίου-ΦΟ Βροντάδου

ΑΕ Πικερμίου-ΑΟΝΣ Μίλων

Βούρειος ΑΟΛ-ΑΟ Δάφνης

Ρεπό: ΑΕ Ίκαρος Καλλιθέας

3ος Όμιλος – 18η αγωνιστική

ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου-ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 94-70

ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΣ Πέρα 64-52

ΑΟ Πεύκης-ΑΟ Ερμιονίδας 89-74

ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων-ΑΟΚ Χαλάνδρι (ανεβλήθη)

ΑΕ Δικαίου Κω-ΑΟ Μυκόνου 61-98

Ρεπό: ΚΑΠ

Αναλυτικά οι αγώνες

ΑΕ Δικαίου Κω-ΑΟ Μυκόνου 61-98

Δεκάλεπτα: 12-27, 22-47, 42-76, 61-98

Διαιτητές: Λαζόγκα, Ραπτογιάννης

Δικαίου (Παπούλης): Βάση 10, Δρόσος Μ. 12(4), Τρύπας 5(1), Γεωργαδάκης 2, Τριτσάρης 5, Παρβαντώνης 8(2), Χατζηγιακουμής 8, Δρόσος Π., Λάμπρου 8, Καραθωμάς 2, Χλαπάνης 1.

Μύκονος (Μανωλιτσάκης): Καραμανλής 7, Μάρτζος 15(5), Καράμπουλας 30(4), Σάχας Γ., Τσιάρας 7(1), Σάχας Ι. 2, Μακρής 4, Τσάμης 20(2), Κατσαρέας 8, Ονάσογλου 5(1).
ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου-ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 94-70

ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου-ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 94-70

Δεκάλεπτα: 19-14, 47-32, 72-51, 94-70

Διαιτητές: Μπιστιντζάνος, Τσατταλιού

Νίκη (Ζωντός): Τσακίρης 6, Πετρίδης 8, Γεωργακόπουλος 11(3), Κυπριτζόγλου 6, Σταθόπουλος 16(1), Τσεκένης 9(3), Αρσενικός 9(1), Σελούλης 12(2), Μαυρομανωλάκης, Κωνσταντακόπουλος 2, Δέλλιος 5, Φραγκούλης 10.

Ποσειδών (Νταλίπης): Χρονόπουλος 3(1), Δόσης, Μανωλάκος 3(1), Βαρελάς 1, Τουργέλης 13(1), Τσαούσης 4, Ντιλής, Σακελλάρης 30(4), Δαμβουνέλης 4, Ντερτιλής, Παπαγεωργίου 12(1).

ΑΟ Πεύκης-ΑΟ Ερμιονίδας 89-74

Δεκάλεπτα: 25-19, 48-37, 73-53, 89-74

Διαιτητές: Γεωργιλάκης, Τσικριτσάκη

Πεύκη (Κτιστάκης, Γράβαλος, Αλεξιάδης): Κεχρής 5(1), Τσακίρης 8(2), Αποστολίδης 14(1), Κορκοσούρας 10(3), Καραδολάμης 19(2), Πατσαντζόπουλος 7, Φιλιππόπουλος 21, Τσούπρος 2, Παπανικολόπουλος, Υφαντής, Παπαδάκης 3(1), Ζουρμπάκης.

Ερμιονίδα (Καλαϊτζάκης): Ευστρατίου Πετ. 7(1), Ζώτος 4, Χονδρόπουλος 13(3), Πελεκάνος 16(1), Τσιαμπάς 8(1), Πουλής Α. 3, Ευστράτιου Παν. 10, Κοντογιάννης 6, Μπινιάρης 7, Πουλής Ι..

ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΣ Πέρα 64-52

Δεκάλεπτα: 17-12, 31-25, 44-40, 64-52

Διαιτητές: Μαυρέλης, Τζιμινίδης

Ελευθερία (Σίμος): Κρεμαστούλης 9(3), Παπαγεωργίου 4, Δέλλιος 11(1), Γιαμπάνης 5, Βασιλόπουλος 6(2), Κιούσης 5(1), Κολοφώτης 5(1), Κατσόγιαννης 14, Παλουκάκος 2.

Πέρα (Χολέβας): Δούβλης, Πρόγκας 5, Σιδηρόπουλος 3(1), Κακαργιάς 7, Σπέντζος 7(1), Κοκορέλης 5(1), Δημητρίου 6, Ανδρεάτος 4, Δαλαμπέκης, Κρανιάς 15.

Βαθμολογία

1. ΑΟ Μυκόνου 32 (16-0)

2. ΑΟ Πεύκης 31 (15-1)

3. ΚΑΠ 28 (12-4)

4. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 26 (10-6)

5. ΑΣ Πέρα 24 (7-10)

6. ΑΕ Δικαίου Κω 24 (7-10)

7. ΑΟ Ερμιονίδας 23 (6-11)

8. ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 23 (7-9)

9. ΑΟΚ Χαλάνδρι 22 (7-8)

10. ΑΣ Τήρων Αγίων Θεοδώρων 17 (1-15)

11. ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 17 (1-15)

Επόμενη αγωνιστική (19η, 20/3)

ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου

ΑΣ Πέρα-ΑΟ Πεύκης

ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου

ΑΟ Μυκόνου-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων (19/3)

ΚΑΠ-ΑΕ Δικαίου Κω

Ρεπό: ΑΟ Ερμιονίδας

4ος Όμιλος – 14η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Αμπελώνας-ΓΣ Αγριάς 66-68

Αναγέννηση Λαμίας-ΓΣ Σοφάδων 74-79 (12/3)

ΑΟ Τρίκαλα-Σπάρτακος Ιωαννίνων 67-63 (12/3)

Αχέρων Καναλακίου-Νίκαια Λάρισας 56-60

ΓΣ Αλμυρού-ΓΕ Αγρινίου 92-78

Αναλυτικά οι αγώνες

Αχέρων Καναλακίου-Νίκαια Λάρισας 56-60

Δεκάλεπτα: 19-7, 29-21, 42-43, 56-60

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Λογοθέτης

Αχέρων (Τζομάκας): Σουμπασάι, Ματσάγγας 4(1), Μπάρης, Τατσής, Κασκάνης 15(3), Πάντας, Σταύρου, Κακιούζης 14(2), Χρήστου 8, Βασιλείου, Δάσκαλος 7, Πάνου 8(2).

Νίκαια (Μπελαλίδης): Κάμζελας, Μουράτης 3(1), Νταφός, Κουραμάς, Τουρναβίτης 3(1), Πασχάλης 16(2), Μπλιάντζας 10(1), Φιλιππόπουλος 28.

ΓΣ Αλμυρού-ΓΕ Αγρινίου 92-78

Δεκάλεπτα: 28-16, 52-30, 72-55, 92-78

Διαιτητές: Σταμπουλής, Γιατρόπουλος

Αλμυρός (Νάνης): Κοντοστάθης 15(1), Μυλωνάς 2, Μαμούρας 11(1), Παπούλιας 10, Καρπέτης, Πολίτης 29(3), Μασούρας, Χασιώτης, Γώγουλας 4, Τσαβές 4, Τάσσος 7(1), Βαλαμούτης 10(2). Αγρίνιο (Σταυροθανάσης): Πολύζος, Σταμουλάκης 8, Τασόπουλος 31(4), Γαλαγάλας 4, Σταμούλης 18(3), Παρθένης 2, Μακρής 2, Δάρλας 9(1), Γιαννόπουλος, Παπαθανασόπουλος 4.

Βαθμολογία

1. Σπάρτακος Ιωαννίνων 27 (13-1)

2. ΓΣ Αλμυρού 25 (11-3)

3. ΑΟ Τρίκαλα 25 (11-3)

4. ΓΣ Σοφάδων 25 (11-3)

5. Αμπελώνας 21 (7-7)

6. ΓΣ Αγριάς 18 (5-8)

7. Αχέρων Καναλακίου 17 (4-9)

8. Αναγέννηση Λαμίας 17 (3-11)

9. Νίκαια Λάρισας 16 (2-12)

10. ΓΕ Αγρινίου 16 (2-12)

Επόμενη αγωνιστική (15η, 20/3)

ΓΕ Αγρινίου-Σπάρτακος Ιωαννίνων

ΓΣ Σοφάδων-ΑΟ Τρίκαλα

ΓΣ Αγριάς-Αναγέννηση Λαμίας

Νίκαια Λάρισας-Αμπελώνας

ΓΣ Αλμυρού-Αχέρων Καναλακίου

5ος Όμιλος – 14η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΑΣ Καστοριάς-Ανατόλια 68-72

ΔΕΚΑ-ΑΟΚ Βέροιας 60-48

Γαλάζιοι-Ναύαρχος Βότσης 63-73

Αετοί Βέροιας-ΦΟ Αριδαίας 69-82

Αριστοτέλης Φλώρινας-Ικαροι Γιαννιτσών 81-61

Αναλυτικά οι αγώνες

Αριστοτέλης Φλώρινας-Ίκαροι Γιαννιτσών 81-61

Δεκάλεπτα: 21-16, 36-27, 52-46, 81-61

Διαιτητές: Δικταπανίδης, Κανελλίδης

Αριστοτέλης (Μουρουζίδης): Καραποστόλου 15(3), Κίρτσος, Τσιόγκας Η. 20, Τσίρμπας 6(2), Ναϊπλής, Πεταλωτής 12(2), Τασιούδης 8(2), Παπαδόπουλος 8, Ματούλας 9(3), Ντρίζα Α.3(1), Ντρίζα Φ.

Ίκαροι (Οκλαλιώτης): Καραχισαρίδης, Σπόντης 3(1), Μαρκίδης 2, Παουλεάνου 4(1), Ελευθεριάδης 4, Σαμαράς 27(7), Οκλαλιώτης, Σανγκαρέ 6, Χαριστός 2, Παπαδόπουλος 7, Γουναρόπουλος 6.

Γαλάζιοι-Ναύαρχος Βότσης 63-73

Δεκάλεπτα: 24-15, 40-33, 50-60, 63-73

Διαιτητές: Κωνής, Κωνσταντινέλης

Γαλάζιοι (Παπαδούλης, Τσίμπος): Γιανναράς 19(4), Μπάρδας 21(1), Αϊμέκε 4, Χριστιανός, Σαχμπατιαν, Μούτσιος 2, Παγώνης 7(1), καμπούρης 5, Μίχος 5(1), Ασβεστόπουλος, Μέτα.

Ναύαρχος Βότσης (Καραμουσαλίδης, Σταυρόπουλος): Γκίζης4, Παπαδόπουλος, Καραγιαννάκης 2, Γκοβεδάρος, Δεμερτζής 5(1), Αποστολίδης 27(1), Σιώπης 10, Καναράς 10, Αγριόπουλος, Καρανώτας 6, Γιαννακίδης 9(3).

ΑΣ Καστοριάς-Ανατόλια 68-72

Δεκάλεπτα: 15-15, 32-33, 47-56, 68-72

Διαιτητές: Μελανίδης, Τοπαλίδης

Καστοριά (Καραταγλίδης): Χότζα 10, Μπέγος 9(2), Παπαμαργαρίτης 6, Κέδρος, Βλάχος 20(2), Τερσενίδης 10, Παπαγεωργίου, Καλαϊτζίδης 5, Ξάνθης, Κορομπίλιας 2, Παντελίδης 3(1), Παπαδημητρίου 3(1).

Ανατόλια (Τασούδης, Ηλιάδης): Τζουβάρας 20(2), Κογκαλίδης 6(2), Ιατρίδης 16, Βελισσαρίου 3(1), Χρυσανθάκης Χ. 8(2), Ντολόπουλος 3, Καρανώτας 12, Χρυσανθάκης Θ. 4.

ΔΕΚΑ-ΑΟΚ Βέροιας 60-48

Δεκάλεπτα: 12-6, 27-21, 40-39, 60-48

Διαιτητές: Λυγούρας, Αναστασιάδης Π.

ΔΕΚΑ (Νικολαΐδης, Ντάγιος): Αποστολίδης 13(3), Τσιμερίκας Β., Λιοτόπουλος 1, Τσιροπούλης Γ. 12(1), Τσιροπούλης Μ. 10(2), Ιωαννίδης, Τσιμερίκας Ε., Παλαμίδας, Σαμοντούροφ 14, Καλαντζής, Καλαποθαράκος 6, Καρυώτης 4.

ΑΟΚ Βέροιας (Γκαμούρας): Τσαχουρίδης, Κόγκας, Μέλλιος 7, Ντουλαβέρης, Κοτζαμπάσης, Κολοβός 2, Κασαμπαλής 5, Τριχόπουλος 6(2), Ζάννος, Κοχλιαρίδης 9(1), Χαραλαμπίδης 19(3).

Βαθμολογία

1. ΔΕΚΑ 27 (13-1)

2. Ναύαρχος Βότσης 25 (11-3)

3. Αριστοτέλης Φλώρινας 24 (10-4)

4. ΑΣ Καστοριάς 22 (8-6)

5. ΦΟ Αριδαίας 20 (6-8)

6. Αετοί Βέροιας 20 (6-8)

7. ΑΟΚ Βέροιας 19 (5-9)

8. Ανατόλια 19 (5-9)

9. Γαλάζιοι 17 (3-11)

10. Ικαροι Γιαννιτσών 17 (3-11)

Επόμενη αγωνιστική (15η, 20/3)

Ικαροι Γιαννιτσών-Ναύαρχος Βότσης

ΑΟΚ Βέροιας-Γαλάζιοι

Ανατόλια-ΔΕΚΑ

ΦΟ Αριδαίας-ΑΣ Καστοριάς

Αριστοτέλης Φλώρινας-Αετοί Βέροιας

6ος Όμιλος – 14η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης 59-66

Ζέφυρος-ΚΑΟ Δράμας 67-85

Απόλλων Καλαμαριάς-ΒΑΟ (17/3, 18:30)

ΑΟ Γαλάτιστας-Ελπίδα Αμπελοκήπων (ανεβλήθη)

Ιωνικός Ιωνίας-Σταυρούπολη 88-83

Αναλυτικά οι αγώνες

Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης 59-66

Δεκάλεπτα: 17-17, 38-33, 49-51, 59-66

Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Καραβάς

Ασπίδα Ξάνθης (Στεφανίδης): Στεργίου 12(3), Παπαδάκης 3, Παπαϊωάννου 10(1), Παπανικολάου 8, Τερζάκης, Σανούδος 5, Παυλάκης, Κουτσογιάννης 16(3), Παναγιωτόπουλος, Κάλφας 3(1), Ρούμογλου 2.

Αρίων Ξάνθης (Θερμός): Κουρτίδης, Μελαδιανός, Γρούδος 19(1), Θεοδωρίδης, Χριστοφορίδης 7(1), Σαβουλίδης 18(3), Καρανικολίδης, Τσίτσος 7(2), Πενλίδης, Μπουτσακτσή 11, Ζαμπάκης 4, Κλωνάρας.

Ιωνικός Ιωνίας-Σταυρούπολη 88-83

Δεκάλεπτα: 22-13, 44-37, 69-60, 88-83

Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ., Αναστασιάδης Β.

Ιωνικός (Χριστοφορίδης, Γουλτίδης): Πάπας, Σαρακατσάνος 1, Αγγελόπουλος 25(4), Παναγιώτου 14(3), Ματενίδης 15(2), Λόγυρος, Κουτσακιουλάφης, Σκουλαριώτης 3(1), Αντωνιάδης 15(4), Περιστεράκης 4, Ζωγράφος 11, Βαϊράμης.

Σταυρούπολη (Αμοιρίδης): Μάρκου 10(2), Φωτιάδης 1, Τετράδης 3, Τσιμπής 5(1), Χατζημηχαηλίδης 7(1), Κακαρούδης 25(3), Κουντουρατζόγλου 3, Δασκαλόπουλος 29(1), Καδής.

Βαθμολογία

1. Σταυρούπολη 26 (12-2)

2. Ιωνικός Ιωνίας 25 (11-3)

3. ΚΑΟ Δράμας 25 (11-3)

4. Ασπίδα Ξάνθης 22 (8-6)

5. Αρίων Ξάνθης 21 (7-7)

6. ΑΟ Γαλάτιστας 20 (7-6)

7. Απόλλων Καλαμαριάς 19 (6-7)

8. Ελπίδα Αμπελοκήπων 17 (4-9)

9. ΒΑΟ 15 (2-11)

10. Ζέφυρος 14 (0-14)

Επόμενη αγωνιστική (15η, 20/3)

Σταυρούπολη-ΒΑΟ

ΚΑΟ Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς

Αρίων Ξάνθης-Ζέφυρος

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Ασπίδα Ξάνθης

Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟ Γαλάτιστας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.