Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα για την 3η αγωνιστική των ομίλων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟΚ Χαλάνδρι 71-67

ΑΟ Ερμιόνης – ΚΑΟ Κορίνθου 72-80

ΝΕΟ Ληξουρίου – ΑΕΝ Κηφισιάς 101-84

ΣΔΥ Τρίπολης – Ηλυσιακός ΑΟ 48-62

Άρης Νίκαιας – Παναχαϊκή 67-56

ΑΟ Γλαύκος – ΑΟ Ακράτα 72-71

Τετάρτη 13/11

Σοφία Μπεφόν 19.30 ΑΟ Π. Φαλήρου – ΑΟ Αχαγιά 82

Φύλλα αγώνα

ΣΔΥ Τρίπολης – Ηλυσιακός ΑΟ 48-62

Δεκάλεπτα: 8-18, 25-36, 39-53, 48-62

Διαιτητές: Καμήτσος-Λεβεντάκος

Τρίπολη (Αλικάκος): Χατζόπουλος 2, Χρονόπουλος 7, Καλούλης 1, Παππάς, Νταγιάντης, Μκρός 2, Μπαλής 16(2), Σινανάι, Σπυράκος 9(3), Αγγουράς 2, Καρλής 7, Καραγιάννης 2.

Ηλυσιακός (Λιτόπουλος): Γραμματίκας 8(2), Κελλίδης 20(5), Μπινιάκου, Μαραγκουδάκης, Κωτσόπουλος 3(1), Κολτήρης 3(1), Ετζιάκα 4, Πατζούρης 15(3), Ουντιντζοβλατζίδης 2, Μπάζιος 7, Πατσατζόπουλος, Ταταράκης.

ΝΕΟ Ληξουρίου – ΑΕΝ Κηφισιάς 101-84

Δεκάλεπτα: 25-23, 51-47, 78-66, 101-84

Διαιτητές: Ρίζος, Ντάσης

ΝΕΟΛ (Τζουγανάτος): Αντωνάτος Γ. 2, Ιωάννου 5(1), Αντωνάτος Η. 2, Τρυφωνόπουλος 17, Ρεκουνιώτης 20, Πολίτης 22(4), Θεοδωράκος 20(6), Λαμπρόπουλος 13(1), Πορτελάνος, Πυλαρινός, Μπέτι.

Κηφισιά (Λαδικός): Δούβλης, Μοσχοβίτης 17(2), Μακρυγιάννης 19(5), Οικονόμου 18, Μανούσος 10, Γιανούτσος, Πρέκας, Φασιανός 9(1), Γούνης 2, Σπαχιγάι 1, Γιακουμής, Μιχαλάκης 6.

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟΚ Χαλάνδρι 71-67

Δεκάλεπτα: 19-18, 39-30, 53-48, 71-67

Διαιτητές: Τσάτσης, Κηπώσης

Κορωπί (Δρακόπουλος): Ιωάννου 5 (1), Ντέλλας, Κατωπόδης 26(6), Κεχρής, Κοκκορόγιαννης 12(2), Κούτρας 5(1), Μερκούρης, Αργυρόπουλος, Κλασίδης 5(1), Κουτουφάς 14, Σταμάτης 2, Μερκεβίτσιους 2.

ΑΟΚ Χαλανδρίου (Στεφανάκης): Κονδύλης 19(3), Σταθάκης 8(1), Ανδρουλάκης, Αυγουλάς 4, Μακρής, Μορφονιός 8(2), Δεμέναγας 3(1), Αυδής 11, Μωραΐτης 8(1), Βουλγαράκης, Θεοδωράκης 6, Βαρσάμος.

Άρης Νίκαιας – Παναχαϊκή 67-56

Δεκάλεπτα: 19-17, 34-26, 46-36, 67-56

Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος, Μαρίγλη

Αρης Νίκαιας (Καράμπελας):Σκάνδαλος 11, Τζώρτζης 8(2), Παπαγεωργίου, Καραβανάς, Θεοδωράκος 4(1), Αλτσάντζης, Πρίτσος 6, Κόλλιας 14, Λαζαρίδης 14(2), Πεταλάς 5, Βλάμης.

Παναχαϊκή (Λιόνας): Μοσχοβάκης 12(2), Βανδώρος, Γατσούλης, Νικολάου 19(2), Οικονομόπουλος, Χρυσανθακόπουλος, Κουμανιώτης 3, Λυμπερέας, Γκόβας 16(4), Καραγιάννης 3, Μπαρδάκας 2.

Βαθμολογία

1. ΝΕΟ Ληξουρίου 6

2. Κορωπί 6

3. ΚΑΟ Κορίνθου 5

4. Ηλυσιακός 5

5. Γλαύκος 5

6. ΑΟ Π.Φαλήρου 4

7. ΑΕΝΚ 4

8. Χαλάνδρι 4

9. Άρης Νίκαιας 4

10.ΑΟ Ερμιόνης 4

11. Ακράτα 3

12.Παναχαϊκή 3

13.Τρίπολη 3

14. Αχαγιά ’82 2

*Δύο αγώνες λιγότερους έχει η Αχαγιά 82. Έναν αγώνα λιγότερο έχουν Άρης Νικαίας και ΑΟ Π. Φαλήρου

Επόμενη αγωνιστική (4η, 3/11)

ΚΑΟ Κορίνθου – Κορωπί

ΑΕΝ Κηφισιάς – ΑΟ Ερμιόνης

Ηλυσιακός ΑΟ – ΝΕΟ Ληξουρίου

ΑΟ Αχαγιά 82 – ΣΔΥ Τρίπολης

Παναχαϊκή – ΑΟ Π. Φαλήρου

Άρης Νικαίας – ΑΟ Γλαύκος

ΑΟΚ Χαλάνδρι – ΑΟ Ακράτα

2ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟΚ Χανιά 76-69

Ένωση Ιλίου – ΑΣ Άρης Θήβας 91-86 (παρ.)

Ερμής Σχηματαρίου – ΑΣ Πέρα 81-62

Αργοναύτης Τριγλίας – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 79-66

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – Βούρειος ΑΟΛ Χίου 60-57

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΚ Χαλκίδας 84-72

Αίαντας Αυλίδας – ΑΟΝΣ Μίλων 64-94

Φύλλα αγώνα

Ένωση Ιλίου – ΑΣ Άρης Θήβας 91-86 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 16-13, 42-35, 51-55, 78-78 (κ.α.), 91-86 (παρ.)

Διαιτητές: Σοφιανόπουλος, Κατσαπρακάκης

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Ραγιάς, Μπελλάς Γ. 13(4), Γεροκώστας 23(2), Φούντας 13(3), Μπολατόγλου 12 (2), Κατσαρός, Μπελλάς Οδ. 10(2), Ραλλάκης 2, Μανταλβάνος 9, Τσιουμπρής 6, Δάρμης 3(1).

Άρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Πανταζής 23(5), Ματσαγγούρας, Γκρινιάρης 19(1), Παγώνης, Παρδακάς 14, Χαρατσής 10, Γκιζογιάννης 12(1), Ντέντα 2, Τριανταφύλλου 2, Ανέστης 4.

Ερμής Σχηματαρίου – ΑΣ Πέρα 81-62

Δεκάλεπτα: 22-10, 37-22, 55-40, 81-62

Διαιτητές: Μακρόπουλος, Μάρκου

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Δημητριάδης 18, Καρακωνσταντάκης 5, Γκοντόπουλος 7(1), Γεωργίου 10(2), Δέδες 17(3), Μιχαήλ 5(1), Σακελλαράκης 4, Κοπακάκης 5(1), Χάλιος, Κουλούρης 2, Σιδέρης, Γιανναλέτσος 8.

Πέρα (Γκαναβιάς): Βλάχος 2, Καβαλαράκης 6, Δρόσος, Βαρδάλος 10(2), Ζακυνθινός 14(1), Τσολάκης 15(2), Πεφάνης, Κεφαλάς 7(1), Μαντάς 4, Γονίδης, Βαρσαμούλης 4, Γελάδας.

Αίαντας Αυλίδας – ΑΟΝΣ Μίλων 64-94

Δεκάλεπτα: 12-21, 33-43, 52-67, 64-94

Διαιτητές: Κώτσου, Κανελλόπουλος

Αίαντας Αυλίδας (Σαλιάρης): Ανδρικόπουλος 23(2), Μουντρίκας, Αργυρίου 8(2), Καλεμτζάκης 15(2), Καζάνης 2, Παπαχαραλάμπους, Κωνσταντόπουλος 4, Τσιώλης 2, Σταμέλος 4, Κωνσταντούρας 2, Λαφτσίδης, Δάβρης 4.

Μίλων (Αποσκίτης): Χωματάς 1, Σουλινάρης 13, Ραυτόπουλος, Μοσόρας, Καραγιαννίδης 24(7), Παπαδάκης 3(1), Παπανικολόπουλος 6, Γαλάνης 6, Εξηνταβελώνης 4, Ζούκας 17, Ανδρεόπουλος 10, Ψυλέας 10.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – Βούρειος ΑΟΛ Χίου 60-57

Δεκάλεπτα: 14-17, 32-36, 46-46, 60-57

Διαιτητές: Ροδίτης, Χαϊνά

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Μάνος): Μαυροειδάκος, Μπαλαμώτης 3(1), Δήμου 9(1), Ζαρμακούπης 13(2), Δρίβας 1, Μπαφόε, Αμβράζης1, Κανελλόπουλος 3(1), Πιτούλης 18(1), Κριζέας, Μπένος 12, Ραλλάτος.

ΒΑΟΛ (Βουλίκας): Τσιριγώτης 4, Ανδρουλάκης 9(3), Σουλίκας 6(2), Παπαδόπουλος 18, Κουτσαντωνάκης, Τσουρής 8(2), Μαρούλης 2, Τρόβας 8(1), Κουιμτζής.

Αργοναύτης Τριγλίας – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 79-66

Δεκάλεπτα: 17-21, 39-38, 57-58, 79-66

Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας, Τεφτίκης

Αργοναύτης (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 10(2), Παπακώστας 10(2), Λίτσο 12(1), Παπαδημητρίου 3(1), Κορομηλιάς 3(1), Τύρλας 11, Παπουτσής 11(2), Σταμέλος 13(1), Πέζος, Γαλιατσάτος, Μητσάκης, Σβάρνας 6(1).

ΦΕΑ (Καρατζάς): Καστανιώτης 15, Μπάρδας 12(1), Τσακίρης, Πανταζής, Στεργιάκης 18, Ρωμοσιός 2, Αναούνης, Λίτσιος 15, Καραλευθέρης 2, Πανουσόπουλος, Μόγρας, Τρικαλιώτης.

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΚ Χαλκίδας 84-72

Δεκάλεπτα: 18-23, 37-38, 63-55, 84-72

Διαιτητές: Κρεσταινίτης, Παπαδημητρόπουλος

Κρόνος (Δεγαΐτας): Ρετσινάς 8, Νάτσος 5(1), Ξιούρας 12(3), Αλεξανδρόπουλος 7(1), Πουρνάρας 12, Αρμάος 9(1), Καράμπελας 7(1), Μαράκης 10, Κοψιάς 6, Σαρλής 2, Τσάβος 6.

Χαλκίδα (Καλογήρου): Ζεμπίλης, Σταθόπουλος Στ., Παπάδης 17(3), Στεφάνου 11(2), Κατσούλας 6(1), Βογιατζής, Σταθόπουλος Δ. 10(2), Μητσιμπόνας 7, Αναστασόπουλος, Λούκας 6(2), Φραγκούλης 3, Σιδέρης 12.

ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟΚ Χανιά 76-69

Δεκάλεπτα: 26-13, 42-37, 57-47, 76-69

Διαιτητές: Γεράνιος, Αυγερινός

Τα Φανάρια (Αλμπάνης): Κοντσές 2, Σεϊντίνι, Χονδρόπουλος 16(2), Καραγιάννης, Μάκαρης 12, Προδρόμου 16, Ονάσογλου, Χάρος 25(4), Ζαφειρούδης 5, Ναυπλιώτης, Πολίτης, Μυλωνάς.

Χανιά (Παπανικολάου): Ιωακειμίδης 11(1), Κελεσίδης 16(3), Κιγμέτογλου 10, Σκαμνάκης, Αλεξίου, Ζανιδάκης 19(4), Αδοντάκης 11, Βρεττός, Μηντζαρίδης 2, Πνευματικάτος, Κουρουμούσης.

Βαθμολογία

1.Κρόνος Αγ. Δημητρίου 6

2.Αργοναύτης Τριγλίας 6

3.ΕΦΑΟΖ 5

4.Ένωση Ιλίου 5

5.Μίλων 5

6. Χαλκίδα 5

7.Ερμής Σχηματαρίου 5

8.Τα Φανάρια 5

9.Άρης Θήβας 4

10.ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 4

11.ΑΟΚΧανιά 4

12.Πέρα 3

13.Βούρειος ΑΟΛ Χίου 3

14. Αίαντας Αυλίδας 3

Επόμενη αγωνιστική (4η, 3/11)

ΑΣ Άρης Θήβας – ΑΠΑΣ Τα Φανάρια

ΑΣ Πέρα – Ένωση Ιλίου

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Ερμής Σχηματαρίου

ΒΑΟΛ Χίου – Αργοναύτης Τριγλίας

ΑΚ Χαλκίδας – ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αίαντας Αυλίδας

ΑΟΚ Χανιά – ΑΟΝΣ Μίλων

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ολυμπιακός Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων 76-80

Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης 79-76 (παρ.)

ΣΚ Ιωάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων 79-61

Φαίακας Κέρκυρας-Νίκη Βόλου 66-113

Αίολος Τρικάλων-Αριστοτέλης Φλώρινας 77-59

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετοί Βέροιας 83-66

Ρεπό: ΦΟ Αριδαίας

Φύλλα αγώνα

ΣΚ Ιωάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων 79-61

Δεκάλεπτα: 17-8, 47-23, 66-36, 79-61

Διαιτητές: Ζιώγας, Ασημακάκη

ΣΚ Ιωάννινα (Παπαδόπουλος): Ζαμπέτης 5(1), Ματσάγγας, Δουρούκης 11(3), Τσιτσώνης 4(1), Βάσης 2, Καραμπίνης 3, Κατσίβελος, Ξιούρας 6(2), Σφουγγάρης, Σωτηράκης 28(2), Τσιρώνης, Μπάλλας 20(1).

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Ηλιάδης): Μούκας 3, Τερζόπουλος, Γυφτάκης 2, Σαχπατζίδης 2, Καλογεράτος 2, Αντωνίου 4, Σβώλης, Παπανικολάου 4, Μάκης 6, Παπαδόπουλος 8, Δαβάνης 22(2), Φίλιος 8.

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετοί Βέροιας 83-66

Δεκάλεπτα: 16-19, 44-35, 64-53, 83-66

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Κωνσταντινέλλης

Αναγέννηση Καρδίτσας (Νότος-Κρομμύδας): Μπιρνάρας, Ψυχογιός 5 (1), Πανταζής 2, Γεωργαντζάς 18 (1), Τσέλιος 16 (4), Κοβάτσεβ 6, Νότος 5 (1), Ντούρλιας, Αργύρης 6 (2), Αντωνίου 9 (1), Καλλιάρας 16.

Αετοί Βέροιας (Τυριακίδης): Τρομπούκης 3, Αναστασιάδης 6 (2), Σιδηρόπουλος, Γκανάς 5 (1), Γκεκόπουλος 4, Γιαννουζάκος, Γαβριηλίδης, Μαραπίδης 17 (2), Σταυρουλάκης 5 (1), Κουσιάντζας 15, Αλευρίδης 5, Ιωσηφίδης 6 (3).

Αίολος Τρικάλων-Αριστοτέλης Φλώρινας 77-59

Δεκάλεπτα: 11-16, 34-37, 58-45, 77-59

Διαιτητές: Τοπαλίδης, Γρηγοριάδης Λ.

Αίολος Τρικάλων (Παπαδημητρίου): Ρούζιος, Πανάρας 25(6), Πρεμέτης, Αργύρης 10(3), Χατζής, Σούλκο 2, Τσιούλκας 8, Κολότσιος 12(2), Γοργότσης 2, Σπηλιόπουλος 6(1), Τσότσος 11(1).

Αριστοτέλης Φλώρινας (Χαλκιάς): Τσιώγκας 6(1), Τσιάμης 13(1), Παπαγρηγορίου, Γκόνος 6, Γκουτζιομήτρος 10, Μαυρίδης 8, Σαββίδης 12(2), Βίτκας, Παπαδόπουλος, Καραδήσογλου 2, Μηλλιός, Βασιλείου.

Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης 79-76 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 14-12, 29-29, 48-56, 66-66 (κ.α.), 79-76 (παρ.)

Διαιτητές: Παγώνης, Γεωργούλης

Τιτάνες Παλαμά (Γκουγκουτούδης): Γκογκίδης 20(3), Φαλάγγας, Μπακαβέλος, Τσατάλας 3(1), Σφακιανός, Ξένος, Τσούμας 3, Φαλιάκης 12(4), Μακρής 10(1), Σκουφεζής 3, Αρχοντούλης.

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 11(3), Μαυρίδης 27(3), Στοϊτσης 10(1), Σαζακλίδης 9, Πεϊμανίδης, Ρογγότης 2, Καποδίστριας, Εσερπόγλου, Τζαφέρης, Παπαδόπουλος, Λέφας 3, Ημερίδης 13(1).

Φαίακας Κέρκυρας-Νίκη Βόλου 66-113

Δεκάλεπτα: 15-34, 37-55, 51-89, 66-113

Διαιτητές: Κάνης, Αθανασίου

Φαίακας Κέρκυρας (Τσάμης): Δρακίδης 5, Ψαρράς 6, Τσιτσές, Σάγιας, Παπαγίκας 18(3), Αυγερινός 17(4), Αθανασιάδης 9, Αγιους, Βάγιας 1, Τσάμης 10(1).

Νίκη Βόλου (Κοσμάτος): Βερτζάγιας 15(1), Σαριμπαλίδης 20, Σιμάκης 6, Κουτίνας 19(1), Τσιώλης 6(2), Τάσσος 7, Δελετζές 8, Σταυροθεόδωρος 12(1), Καρπέτης 11(2), Ακούνια 9.

Ολυμπιακός Βόλου-Ικαροι Τρικάλων 76-80

Δεκάλεπτα: 14-33, 32-50, 50-61, 76-80

Διαιτητές: Καρακώστας, Γιατρόπουλος

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Μπερκής 8, Μπράμι, Μπούρας, Ιλτσόγλου 18(3), Καραμήτσος 8(1), Μπογδάνος 18(1), Αγγελοκωστόπουλος, Μπουσκολίτης 8, Σκαμάγκας, Ευτυχίδης 4, Σπανόπουλος, Μούμογλου 12.

Ικαροι Τρικάλων (Σδράκας): Φρύδας, Βλάχος 9(2), Κολότσιος, Κρεμμύδας 3(1), Κατσαρές 10(1), Τζορμπατζάκης, Μέξης 2, Τζιοβάρας 9(3), Γεωργόπουλος 4, Γκιουλέκας 28(6), Μπάρδας, Μακρής 15.

Βαθμολογία

1. Αίολος Τρικάλων 6

2. ΣΚ Ιωάννινα 6

3. Νίκη Βόλου 5

4. Ίκαροι Τρικάλων 5

5. Αναγέννηση Καρδίτσας 5

6. Τιτάνες Παλαμά 5

7. ΓΑΣ Μελίκης 4

8. ΑΓΣ Ιωαννίνων 4

9. Αετοί Βέροιας 3

10. ΦΟ Αριδαίας 3

11. Αριστοτέλης Φλώρινας 3

12. Φαίακας Κέρκυρας 3

13. Ολυμπιακός Βόλου 2

*ΦΟ Αριδαίας, Αετοί Βέροιας και Ολυμπιακός Βόλου έκαναν το ρεπό

Επόμενη αγωνιστική (4η, 3/11)

ΓΑΣ Μελίκης-Ολυμπιακός Βόλου

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τιτάνες Παλαμά

Νίκη Βόλου-ΣΚ Ιωάννινα

Αριστοτέλης Φλώρινας-Φαίακας Κέρκυρας

Αετοί Βέροιας-Αίολος Τρικάλων

Ικαροι Τρικάλων-ΦΟ Αριδαίας

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ασπίδα Ξάνθης-Μακεδονικός 68-74

Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ 54-69

Πανσερραϊκός-Μέγας Αλέξανδρος 80-52

Κένταυρος Καλλικράτειας-Λεύκιππος Ξάνθης 75-78

Μαντουλίδης-ΔΕΚΑ 68-80

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Ζέφυρος 53-46

Ρεπό: Ίκαροι Σερρών

Φύλλα αγώνα

Μαντουλίδης-ΔΕΚΑ 68-80

Δεκάλεπτα: 24-18, 39-38, 54-58, 68-80

Διαιτητές: Παπαθανασίου, Κωνής

Μαντουλίδης (Καραμανώλης): Τάκης 13(1), Φόρογλου 12(1), Λαγός 8(1), Κεραμάρης, Ρίτσερ, Σαρασίδης 2, Καναγκίνης, Μαλανδρής 7(1), Ντίαθ 9, Ψαθάς 2, Σίμογλου 12(1), Παπαϊωάννου 2.

ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Δημητριάδης 19, Βενετίδης, Κρίτσικας 4, Χατζηχρήστος 14, Τσιροπούλης Μ. 5, Παπασάβογλου Αν. 14, Θεογιάννης 13, Καρανώτας Τ., Παπασάβογλου Αρ. 8(1), Καρανώτας Σ. 3(1), Καλαποθαράκος.

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Ζέφυρος 53-46

Δεκάλεπτα: 16-11, 31-17, 48-31, 53-46

Διαιτητές: Καντερές, Αγραφιώτης Β.

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Φωτόπουλος 7, Μπόζιτς 8(1), Σαμαράς 8(2), Μύθιλλος 7, Δημάκης, Βουλγαράκης, Μητρόπουλος 4(1), Μαρκόπουλος 6(2), Ξηρόπουλος 3, Κουμανιώτης, Σπουργίτης 8, Συμεών 2.

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Πετρίδης, Αποστόλου 12, Κουλαξής 8(1), Ματενίδης 2, Γιαννάκης 13(2), Παγωνίδης, Μόρας, Κατιρτζίδης 1, Ζωγράφος, Σαρρής, Καραγιαννάκης 8.

Κένταυρος Καλλικράτειας-Λεύκιππος Ξάνθης 75-78

Δεκάλεπτα: 17-24, 34-45, 58-60, 75-78

Διαιτητές: Σελεβός, Τσάνταλη

Κένταυρος Καλλικράτειας (Γιοβάννης): Κωνσταντινίδης 13(1), Βελισσαρίου 16(3), Νταβίδι 11(3), Χατζηλάμπρου 4, Μιχαηλίδης, Φλετούρης, Παρασκευάς 11(1), Χασάπης, Βούκα, Δασκαλάκης 6, Κιτσούλης 12(2).

Λεύκιππος Ξάνθης (Βαχαρίδης): Στύλας 3 (1), Νταβουλτζόπουλος, Ιορδάνογλου 15 (1), Στεργίου, Ιωαννίδης, Ζαμπάκης, Βοϊβατόπουλος 14, Νικολόπουλος 17 (2), Μακαρατζής, Γρούδος 7, Παλλάκης 10, Χρήστου 12 (4).

Πανσερραϊκός-Μέγας Αλέξανδρος 80-52

Δεκάλεπτα: 16-23, 39-29, 59-34, 80-52

Διαιτητές: Ντούρας, Λαζαρίδης

Πανσερραϊκός (Θεοδωρίδης): Κάτος 5(1), Γρίψιος 13(1), Γεωργιανός Ν., Γεωργιανός Π. 13, Τράκας 17(2), Χορτομάρης, Συμεωνίδης 2, Δατσιάδης, Ντίνος 14(2), Θολιώτης 3 (1), Σταματόπουλος 2, Δημητρακάς 11(1).

Μέγας Αλέξανδρος(Κασαπίδης): Καραβασίλης, Μαλολάρι 1, Πισιώτης 2, Πολυμένης 2, Μαδεμλής 7(1), Γιαχανατζής 15(2), Χατζηβουρκόγλου, Ορφανίδης 3(1), Κωστακίδης 13, Παπαρισούλης, Μέλλιος 2, Τσιαουσίδης 7.

Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ 54-69

Δεκάλεπτα: 21-16, 36-34, 42-53, 54-69

Διαιτητές: Βασιλόπουλος, Αναστασιάδης

Απόλλων Καλαμαριάς (Καραμουσαλίδης): Βογιατζής Δ. 6, Σκέμπης 13(3), Ανδρεάδης 5(1), Κυφωνίδης 17(2), Καρασίμος 8, Κεραμάρης, Μακρής, Κόκκιος 2, Γιαννακός, Γεροστάθης, Τσίγκας 3.

ΜΕΝΤ(Ντολόπουλος): Φόρογλου, Καμπίτσης, Παπαπασχάλης 8, Ζεϊμπέκης, Ρόπουτης 5(1), Γκύζης 23(4), Μιχαηλίδης 14(3), Μπέλλος 4, Σιδηράς, Πασχαλίδης 9, Μανδράς, Σιόλογκας 6.

Ασπίδα Ξάνθης-Μακεδονικός 68-74

Δεκάλεπτα: 24-28, 41-39, 57-52, 68-74

Διαιτητές: Μελανίδης Μ., Χατζηχαρίσης

Ασπίδα Ξάνθης (Παναγιωτόπουλος-Στεφανίδης): Παυλάκης 2, Παπαδάκης 15(1), Δώδος 5(1), Τιτόπουλος, Παπανικολάου, Μπόζης 3, Παπαϊωάννου, Κουτσογιάννης 10, Μανδαλάκης 22(1), Μπουραζάνης 8, Κάλφας 3(1), Καναράς.

Μακεδονικός (Γεροφώτης): Βαρδής 3(1), Τσαούσης, Καραθανάσης 3, Παλιαχάνης 4, Καραμπέκης 13(1), Κομμάτας, Φλιάτης 15, Δασκαλόπουλος, Λυχριδάς, Τσιόγκας 7, Αζίζης 15(2), Πρωτούλης 14(2).

Βαθμολογία

1. Λεύκιππος Ξάνθης 6

2. ΜΕΝΤ 6

3. Ελπίδα Αμπελοκήπων 5

4. ΔΕΚΑ 5

5. Μέγας Αλέξανδρος 5

6. Ίκαροι Σερρών 4

7. Μακεδονικός 4

8. Πανσερραϊκός 4

9. Ζέφυρος 3

10. Κένταυρος Καλικράτειας 3

11. Ασπίδα Ξάνθης 3

12. Μαντουλίδης 3

13. Απόλλων Καλαμαριάς 3

*Ίκαροι Σερρών, Μακεδονικός και Ζέφυρος έκαναν το ρεπό

Επόμενη αγωνιστική (4η, 3/11)

Ίκαροι Σερρών-Ασπίδα Ξάνθης

Μέγας Αλέξανδρος-Απόλλων Καλαμαριάς

Λεύκιππος Ξάνθης-Πανσερραϊκός

ΔΕΚΑ-Κένταυρος Καλικράτειας

Μαντουλίδης-Ελπίδα Αμπελοκήπων

Μακεδονικός-Ζέφυρος

Ρεπό: ΜΕΝΤ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.