Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Ερμιόνης 63-69

ΑΟ Γλαύκος – ΑΟ Αχαγιά ’82 52-57

ΑΟ Ακράτας – ΝΕΟ Ληξουρίου 78-94

ΑΟΚ Χαλάνδρι – ΣΔΥ Τρίπολης 82-85 (β΄ παρ.)

ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 67-61

ΑΕ Νέας Κηφισιάς – Άρης Νίκαιας ΓΝΟ 88-74

Ηλυσιακός ΑΟ – Παναχαϊκή ΓΕ 85-59

Φύλλα αγώνα

ΑΕ Νέας Κηφισιάς – Άρης Νίκαιας ΓΝΟ 88-74

Δεκάλεπτα: 20-20, 42-38, 64-50, 88-74

Διαιτητές: Αντωνιάδης, Μαυρέλης

Ν. Κηφισιά (Λαδικός): Δούβλης 14(2), Μοσχοβίτης 16(2), Μακρυγιάννης 15(4), Οικονόμου 19, Φραγκιαδάκης 1, Πρέκας 2, Μανούσος 11(1), Μιχαλάκης 4, Φασιανός 1, Γούνης 1, Μαντζάκος 1, Γιακουμής 4(1).

Άρης Νίκαιας (Καράμπελας): Σκάνδαλος 18(2), Τζώρτζης 1, Παπαγεωργίου, Καραβανας 1, Θεοδωράκος 19(4), Αλτσαντζής 2, Πρίτσος 8(1), Κόλλιας 14, Χατζόγλου 3(1), Λαζαρίδης 8(1), Πεταλάς, Βλάμης.

ΑΟΚ Χαλάνδρι – ΣΔΥ Τρίπολης 82-85 (β΄ παρ.)

Δεκάλεπτα: 21-22, 35-40, 56-50, 65-65 (κ.α.), 76-76 (α΄ παρ.), 82-85

Διαιτητές: Μαριγλή, Τσακιράκη

Χαλάνδρι (Στεφανάκης): Κονδύλης 24(6), Βουλγαράκης 2, Ανδρουλάκης, Θεοδωράκης 10(1),

Αυγουλάς , Βαρσάμος, Μακρής, Μορφονιός 23(2), Αμπελάς 2, Δεμέναγας 4, Αυδής 10, Μωραῒτης 7(1).

Δρομείς (Αλικάκης): Χατζόπουλος 9, Καλούλης 4, Παππάς, Νταγιαντής 8(2), Μικρός, Μπαλής 11, Σινανάι 11(1), Σπυράκος 13(2), Μπουρής 14(3), Καρλής 7, Αγγουράς 8.

ΑΟ Ακράτας – ΝΕΟ Ληξουρίου 78-94

Δεκάλεπτα: 17-21, 30-50, 50-83, 78-94

Διαιτητές: Μαρτινάκος, Ναστούλης

Ακράτα (Βαρβιτσιώτης): Σάχιτι 3, Βασιλάτος 3(1), Μουρατίδης 49 (9), Κατωπόδης 8, Πολυδέρας, Γιόβας 2, Κυρίτσης, Κώστας, Δορλής 3(1), Γιαννούλης 10, Ζίζηλας.

Ληξούρι (Τζουγανάτος): Αντωνάτος Γ., Ιωάννου 5(1) Ρεκουνιώτης 15, Αντωνάτος Ηλ. 2, Πολίτης 18(2), Συνοδινός 7(1), Θεοδωράκος 14(4), Λαμπρόπουλος 10(1), Πορτελάνος 5, Τρυφωνόπουλος 14, Μπέτι 4(1).

ΑΟ Γλαύκος – ΑΟ Αχαγιά ’82 52-57

Διαιτητές: Σοφιανόπουλος, Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα: 11-16, 25-27, 39-44, 52-57

Γλαύκος (Δεράος): Βουρνάς 15, Αναστασόπουλος 12(2), Λαμπρόπουλος 8, Παπαβασιλόπουλος 10(1), Γαλάνης 1, Θανόπουλος 4, Χατζηκάλφας 2, Κουκουλομμάτης, Τριπολίδης.

Αχαγιά΄82 (Μπαζίνας): Λυμπέρης 13(3), Μπουρδάνος 16(2), Τασόπουλος 4, Φραντζής 12(1), Σερέτης 10(1), Καλογιάννης 2, Κωνσταντινόπουλος, Τάρναρης, Χριστοδουλόπουλο.

Ηλυσιακός ΑΟ – Παναχαϊκή ΓΕ 85-59

Διαιτητές: Καρανικόλα Αλ., Σκανδαλάκης

Δεκάλεπτα: 25-20, 44-30, 59-46, 85-59

Ηλυσιακός (Δημητρόπουλος): Γραμματίκας, Κελαϊδής 20(3), Φώτσης 17(1), Μπινιάκου 8(2), Κωτσόπουλος 2, Πλευράκης 5(1), Οουντίντζο – Βλαδίτσης 4, Πατσαντζόπουλος 6, Ταταράκης 4, Μπάζιος 7(1), Ετζιάκα 3, Παντζούρης 9(1).

Παναχαϊκή (Λιόνας ): Μοσχοβάκης 20(4), Βανδώρος, Γατσούλης, Παγανιάς, Νικολάου 12, Χρυσανθόπουλος, Παπανικολόπουλος 2, Λυμπερέας 5, Γκόβας 5(1), Καραγιάννης 1, Μπαρδάκας 14, Κουκανιώτης.

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Ερμιόνης 63-69

Δεκάλεπτα: 18-20, 32-30, 44-48, 63-69

Διαιτητές: Κώτσου, Πετράκης Γ.

Κορωπί: (Δρακόπουλος): Ιωάννου 13(1), Παπαϊωάννου, Κατωπόδης 8(2), Κεχρής 7(1), Τετζεράκης 2, Γκιόκας 2, Νικόπουλος, Παπαδάκης, Κλασίδης 9(3), Κουτουφάς 13(1), Σταμάτης 9.

Ερμιόνη: (Καλαϊτζάκης): Ευστράτιου 3(1), Αγγελής 21(3), Θωμάς 4(1), Χασά 8, Γκολέμης 6(2), Πούλης Α., Σαρικάς 19(1), Ζώτος, Κατσάβελας, Κορίζης 2, Πούλης Ι. 6.

ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΟ Παλαιού Φαλήρου 67-61

Δεκάλεπτα: 26-11, 41-27, 54-46, 67-61

Διαιτητές: Κοτσίμπος, Ντάνος

Κόρινθος (Ρουμελιώτης): Μπούτρης, Δανίκας 2, Αναγνωστάκης 11(1), Τζαϊδάς, Περρώτης 14, Μήτσου 11(3), Κωνσταντίνου 8(1), Αδαμόπουλος 8, Αυγενικός 11(1), Κόης 2.

Π. Φάληρο (Παπαδάτος): Βαϊδάκης 9(1), Μαυροειδής 2, Πρόγκας2, Γραμματικός 5(1), Τσορμπατσιόγλου 3(1), Βούζας 6(1), Βαλιώτης, Σολωμός 24, Αγγελόπουλος 8, Τσαπρούνης 2.

Βαθμολογία

1. ΑΟ. Π. Φάληρο 24

2. Ηλυσιακός 24

3. ΝΕΟ Ληξουρίου 22

4. ΚΑΟ Κορίνθου 22

5. Άρης Νίκαιας 21

6. Αχαγιά ’82 21

7. Κορωπί 20

8. ΑΕΝΚ 19

9. Παναχαϊκή 19

10. Γλαύκος 18

11. Τρίπολη 15

12. Χαλάνδρι 15

13. Ακράτα 15

14. ΑΟ Ερμιόνης 15

* ΝΕΟ Ληξουρίου και Γλαύκος έχουν ένα ματς λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική (14η, 26/1)

Γλαύκος – Κορωπί

Ακράτα – Ερμιονίδα

Χαλάνδρι – Ληξούρι

Κόρινθος – Τρίπολη

Ν. Κηφισιά – Π. Φάληρο

Ηλυσιακός – Άρης Νίκαιας

Αχαγιά 82 – Παναχαϊκή

2ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΑΟΝΣ Μίλων – ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου 66-61

ΑΟΚ Χανιά – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας 72-66

ΑΣ Άρης Θήβας – ΕΦΑΟ Ζωγράφου 66-76

ΑΣ Πέρα – ΓΣ Κρόνος Αγίου Δημητρίου 85-83 (παρ.)

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ – ΑΚ Χαλκίδας 85-87

ΑΠΑΣ Τα Φανάρια – ΑΟ Ένωση Ιλίου (αναβολή)

Ρεπό: Βούρειος ΑΟΛ Χίου

Φύλλα αγώνα

ΑΟΝΣ Μίλων – ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου 66-61

Δεκάλεπτα: 26-15, 44-34, 54-46, 66-61

Διαιτητές: Νάστος, Ξηροκώστας

Μίλωνας (Αποσκίτης): Χωματάς 10(2), Σουληνάρης 5, Μπελίτσης 10, Καραγιαννίδης 8, Παπαδάκης 9(2), Γαλάνης 3(1), Ζούκας 6(1), Ανδρεόπουλος 2, Ψυλέας 13(4).

Σχηματάρι (Οικονόμου): Καρακωνσταντάκης 15(3), Γκοντόπουλος 6(1), Γεωργίου 5, Μιχαήλ 2, Χάλιος 9, Κουλούρης 5(1), Δημητριάδης 14, Σακελλαράκης 5.

ΑΟΚ Χανιά – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας 72-66

Δεκάλεπτα: 20-15, 32-27, 54-47, 72-66

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου, Καμήτσος

Χανιά (Παπανικολάου): Κιγμέτογλου 19(1), Σκαμνάκης 16(3), Κατρανάς 11(1), Κελεσίδης 11(1), Ιωακειμίδης 7(1), Ζανιδάκης 5(1), Μηντζαρίδης 4, Αλεξίου, Αδοντάκης, Βρεττός, Παλαιοκρασσάς.

Αργοναύτης (Γιαννακόπουλος): Σταμέλος 14(2), Καλογερόπουλος 13(1), Λίτσο 9(1), Τύρλας 9, Παπουτσής 8(2), Πεζός 4, Σβάρνας 3, Κορομηλιάς 2, Παπαδημητρίου 2, Ντούρας, Μητσάκης.

ΑΣ Πέρα – ΓΣ Κρόνος Αγίου Δημητρίου 85-83 (παρ.)

Δεκάλεπτα: 22-16, 36-33, 52-52, 73-73 (κ.α.), 85-83

Διαιτητές: Αναστασίου, Δελαγραμμάτικας

Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος 3(1), Δρόσος 3(1), Βλάχος 2, Ζακυνθινός 30(4), Τσολάκης 24(2), Πεφάνης 1, Κεφαλάς 5(1), Μαντάς 2, Γονίδης, Βαρσαμούλης 12, Καβαλαράκης 3.

Κρόνος (Δεγαῒτας): Νάτσος 2, Ξιούρας 12(3), Αλεξανδρόπουλος 7(1), Πουρνάρας 10, Αρμάος, Καράμπελας 16(2), Μαράκης 25, Κοψιάς 6, Κοσάρας 2, Ρετσινάς 1.

ΑΣ Άρης Θήβας – ΕΦΑΟ Ζωγράφου 66-76

Δεκάλεπτα: 24-28, 40-43, 56-62, 66-76

Διαιτητές: Χριστινάκης, Κατσαπρακάκης

Αρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Κόλλιας, Πανταζής 5, Ματσαγγούρας, Γκρινιάρης 15, Παγώνης, Παρδακάς 3, Ανέστης 11, Γιώτης, Γκιζογιάννης 28(2), Μελετίου, Τριανταφύλλου 2, Ντέντα 2.

Ζωγρά φου (Μάνος): Μαυροειδάκος, Μπαλαμούτης 2, Δήμου 8, Ζαρμακούπης 26(2), Δρίβας 7(2), Ραλλάτος, Αμβραζής 15(1), Κανελλόπουλος, Πιτούλης 10(1), Κριζέας, Μπένος 8, Μπαφόε.

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ – ΑΚ Χαλκίδας 85-87

Δεκάλεπτα: 18-17, 44-41, 59-68, 85-87

Διαιτητές: Μαντήλας, Ροδίτης

ΦΕΑ (Καρατζάς): Καστανιώτης 16, Μπάρδας 20(2), Καραλευτέρης 16(2), Πανταζής, Στεργιάκης 11, Τρικαλιώτης 9(1), Αναούτης, Λίτσιος 4, Μιχόπουλος 9, Πανουσόπουλος, Μοίρας, Δρακάκης.

Χαλκίδα (Καλογήρου): Ντουζίδης 3(1), Μπρατσιάκος 3, Παπάδης 9(1), Στεφάνου 14(3), Κατσούλας 13(2), Ζεμπίλης, Σταθόπουλος 2, Μητσιμπόνας 23(2), Γεωργιάδης 14, Λούκας, Αναστασόπουλος, Σιδέρης 6.

Βαθμολογία

1. ΕΦΑΟΖ 20

2. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 19

3. Ερμής Σχηματαρίου 19

4. Xαλκίδα 19

5. Αργοναύτης 19

6. Ένωση Ιλίου 18

7. ΦΕΑ 18

8. Τα Φανάρια 17

9. Πέρα 17

10. ΑΟΚ Χανιά 17

11. Άρης Θήβας 16

12. Μίλωνας 16

13. ΒΑΟΛ Χίου 14

* ΒΑΟΛ Χίου, Πέρα, Τα Φανάρια, Ένωση Ιλίου έχουν έναν αγώνα λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική (14η, 26/1)

Μίλων – Ένωση Ιλίου

Χανιά – Ερμής Σχηματαρίου

Αρης Θήβας – Αργοναύτης

Πέρα – Ζωγράφου

ΦΕΑ – Κρόνος Αγίου Δημητρίου

ΒΑΟΛ Χίου – Χαλκίδα

Ρεπό: ΑΠΑΣ Τα Φανάρια

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ολυμπιακός Βόλου-Τιτάνες Παλαμά 73-76

ΦΟ Αριδαίας-ΣΚ Ιωάννινα 72-87

Ικαροι Τρικάλων-Φαίακας Κέρκυρας 112-66

ΓΑΣ Μελίκης-Αίολος Τρικάλων 59-55

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 73-79

Νίκη Βόλου-Αετοί Βέροιας 94-44

Ρεπό: Αριστοτέλης Φλώρινας

Φύλλα αγώνα

ΓΑΣ Μελίκης-Αίολος Τρικάλων 59-55

Δεκάλεπτα: 13-17, 21-34, 31-40, 59-55

Διαιτητές: Δέλλας, Κωνσταντινέλης

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 18, Μαυρίδης 6(2), Στοϊτσης 11(1), Παπαδόπουλος, Πεϊμανίδης, Ρογγότης, Εσερπόγλου, Μπόγιας, Τζιώρος, Λαπατούρας 12, Λέφας 2, Ημερίδης 10(1).

Αίολος Τρικάλων (Παπαδημητρίου): Ρούζιος 11(1), Πανάρας 11(3), Πρεμέτης, Αργύρης 6, Χατζής, Σούλκο 2, Τσιούλκας 9(1), Κολότσιος, Γοργότσης, Σπηλιόπουλος 6, Κατσαδούρος 1, Τσότσος 9.

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 73-79

Δεκάλεπτα: 21-13, 43-36, 56-58, 73-79

Διαιτητές: Γραικός, Αναστασιάδης Β.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γυφτάκης 16(1), Σαχπατζίδης 4, Καλογεράτος 11(2), Αντωνίου 2, Σβώλης, Παπανικολάου, Μάκης, Παπαδόπουλος 22(1), Δαβάνης 18(2), Φίλιος, Τερζόπουλος.

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Μπιρνάρας, Ψυχογιός, Πανταζής 12(1), Γεωργαντζάς 22(2), Δίκαρος 3(1), Κοβάτσεβ 7(1), Τσέλιος 18(3), Ντούρλιας, Αργύρης 8(2), Αντωνίου, Καλλιάρας 9, Νότος.

Ικαροι Τρικάλων-Φαίακας Κέρκυρας 112-66

Δεκάλεπτα: 27-19, 54-36, 82-51, 112-66

Διαιτητές: Καρακώστας, Δημουλάς

Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Μέξης 11, Φρύδας 4, Κολότσιος 25(6), Κρεμμύδας 16(2), Κατσαρές 16(3), Τζορμπατζάκης 3(1), Γκιουλέκας 21(4), Μακρής 16.

Φαίακας Κέρκυρας (Τσίτσος): Δρακίδης 17(1), Τσιτσές, Παπαγίκας 5, Φουσάκης 2, Αθανασιάδης, Αυγερινός 17(3), Αγιους 4, Βάγιας 3, Ψαρράς 4, Σκούρτης 14.

ΦΟ Αριδαίας-ΣΚ Ιωάννινα 72-87

Δεκάλεπτα: 13-25, 25-47, 53-67, 72-87

Διαιτητές: Αγραφιώτης, Καντερές

ΦΟ Αριδαίας (Τζιβάνης): Παπαδόπουλος 13(3), Παντής, Πέτκος 5(1), Τοπαλίδης 4, Πονόπουλος 4, Παπαβράαμ, Αβραμίδης 6(2), Αμπάρης 2, Μακρόπουλος 14, Παουλεάνου 9(1), Στρέπκος 15.

ΣΚ Ιωάννινα (Παπαδόπουλος): Ζαμπέτης 3(1), Ματσάγγας 16(3), Δουρούκης 5(1), Τσιτσώνης 9(3), Βάσης 4, Ξιούρας 10(2), Σφουγγάρης, Σωτηράκης 16(2), Τσιρώνης 3(1), Μπάλλας 21(1).

Νίκη Βόλου-Αετοί Βέροιας 94-44

Δεκάλεπτα: 26-12, 50-21, 73-24, 94-44

Διαιτητές: Σιταρίδης, Σελεβός

Νίκη Βόλου (Κοσμάτος): Βερτζάγιας 16(2), Καραγεώργος 6(2), Σιμάκης 6, Ακούνια 9(1), Κουτίνας 16, Παρασκευάς 5(1), Τσώλης 9 (1), Τάσσος 2, Σταυροθεόδωρος 8, Σαριμπαλίδης 14(4), Μαυροφώτης, Δελεντζές 3.

Αετοί Βέροιας (Τυριακίδης): Τρομπούκης 2, Αναστασιάδης 4, Σιδηρόπουλος 2, Γκανάς 2, Γκεκόπουλος 9, Καπνάς, Σταυρουλάκης 11(3), Αλευρίδης, Μαραπίδης 6(2), Κουσιάντζας 2, Ιωσηφίδης 6(2).

Ολυμπιακός Βόλου-Τιτάνες Παλαμά 73-76

Δεκάλεπτα: 21-21, 44-33, 60-58, 73-76

Διαιτητές: Μαραμής, Παζώλης

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Αγγελοκωστόπουλος, Μπεκρής 2, Μπούρας, Ίλτσογλου 10 (2), Καραμήτσος 16, Μπόγδανος 16, Σπανόπουλος, Μπουσκολίτης 13 (3), Σκαμάγκας 6, Ευτυχίδης 2, Μούμογλου 8 (1), Χροναίος.

Τιτάνες Παλαμά (Γκουγκουτούδης): Γκογκίδης 18 (2), Φαλάγγας, Μπακαβέλος, Τσατάλας 21 (1), Σφακιανός, Ξένος 2, Τσούμας, 14 (1), Φαλιάκης, Μακρής 10 (1), Σκουφεζής 11.

Βαθμολογία

1. Νίκη Βόλου 23

2. Αίολος Τρικάλων 22

3. ΣΚ Ιωάννινα 21

4. Ικαροι Τρικάλων 19

5. ΓΑΣ Μελίκης 19

6. Αναγέννηση Καρδίτσας 19

7. Τιτάνες Παλαμά 18

8. Ολυμπιακός Βόλου 17

9. ΑΓΣ Ιωαννίνων 17

10. Αετοί Βέροιας 17

11. Αριστοτέλης Φλώρινας 15

12. ΦΟ Αριδαίας 15

13. Φαίακας Κέρκυρας 11

*Ο Φαίακας Κέρκυρας έχει ένα μηδενισμό.

Επόμενη αγωνιστική (14η, 26/1)

ΦΟ Αριδαίας-Τιτάνες Παλαμά

Ικαροι Τρικάλων-ΣΚ Ιωάννινα

ΓΑΣ Μελίκης-Φαίακας Κέρκυρας

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αίολος Τρικάλων

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας

Αριστοτέλης Φλώρινας-Αετοί Βέροιας

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

4ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Λεύκιππος Ξάνθης 56-70

Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς 68-72

Μακεδονικός-Πανσερραϊκός 72-64

Ικαροι Σερρών-Κένταυρος Καλικράτειας 68-60

ΜΕΝΤ-Μαντουλίδης 103-70

Μέγας Αλέξανδρος-ΔΕΚΑ 47-77

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

Φύλλα αγώνα

ΜΕΝΤ-Μαντουλίδης 103-70

Δεκάλεπτα: 26-26, 58-36, 84-55, 103-70

Διαιτητές: Παπαθανασίου, Τσάνταλη

Μεντ (Ντολόπουλος): Καμπίτσης 2, Παπαπασχάλης 6, Ζυγόρης 2, Ζεϊμπέκης 6(2), Ρόπουτης 10(2), Γκύζης 22(6), Μιχαηλίδης 23(3), Μπέλλος 6, Γκαντίδης, Πασχαλίδης 4, Σιόλογκας 20(1), Μανδράς 2.

Μαντουλίδης (Καραμανώλης): Δημητρόπουλος 4, Μπάρπας 2, Μπακογλίδης 2, Τάκης 7, Φόρογλου 19(3), Λαγός 3(1), Κεραμάρης 9(1), Μαλανδρής 20, Πανικίδης, Ντολόπουλος 4, Στεργιόπουλος, Καπουράνης.

Ικαροι Σερρών-Κένταυρος Καλλικράτειας 68-60

Δεκάλεπτα: 8-19, 33-35, 50-54, 68-60

Διαιτητές: Κολοκυθάς, Γρηγοριάδης

Ίκαροι Σερρών (Ρούλης Π.): Γεωργόπουλος, Φραγκούλης, Σιδερίδης 8(2), Καμπέρης 2, Δαλαγκόζης 4, Κουτσοκώστας 2, Γκούτζιας 19, Παρχαρίδης 13(3), Χατζόπουλος, Δόξας, Μπίλιος, Κακιούζης 20(1).

Κένταυρος Καλλικράτειας (Γιοβάννης): Κωνσταντινίδης 13(1), Βελισσαρίου 10(1), Χατζηλάμπρου, Μιχαηλίδης 3(1), Φουρκιώτης 5, Βούκα 3(1), Δασκαλάκης 6, Κιτσούλης 20(2).

Μακεδονικός-Πανσερραϊκός 72-64

Δεκάλεπτα: 17-16, 33-36, 53-50, 72-64

Διαιτητές: Μπούγλος Π., Τοπαλίδης

Μακεδονικός (Γεροφώτης): Βαρδής, Τσαούσης 2, Καραθανάσης 3(1), Παλιαχάνης, Καραμπέκης 16(2), Κομμάτας 4, Φλιάτης 11(1), Τσιόγκας 23, Πρωτούλης 13(2).

Πανσερραϊκός (Θεοδωρίδης): Συμεωνίδης 9, Γρίψιος 7, Γεωργιανός 9(2), Τράκας, Δημητρακάς 1, Δατσιάδης, Χατζηανδρέου 3, Ντίνος 15(3), Θολιώτης 6, Κάτος 11(2), Χορτομάρης 3(1).

Ζέφυρος-Απόλλων Καλαμαριάς 68-72

Δεκάλεπτα: 12-15, 29-39, 51-50, 68-72

Διαιτητές: Πράττος, Θρασυβουλίδης

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Αποστόλου, Κουλαξής 10(2), Ματενίδης 17(1), Γιαννάκης 5, Παγωνίδης 3, Μόρας 13, Μπάμπος, Κατιρτζίδης 7(1), Καρκανιάς, Ζωγράφος 3, Σαρρής , Καραγιαννάκης 10(2), Συμεών.

Απόλλων Καλαμαριάς (Καραμουσαλίδης): Βογιατζής Δ. 12(2), Βογιατζής Λ. 3(1), Σκεμπής 1, Ανδρεάδης, Κυφωνίδης 11(1), Γεροστάθης, Καρασίμος 12(1), Κεραμάρης 13(3), Μακρής, Κόκκιος 14(2), Γιαννακός 3, Τσίγκας 3(1).

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Λεύκιππος Ξάνθης 56-70

Δεκάλεπτα: 16-17, 35-33, 50-51, 56-70

Διαιτητές: Δημάδης, Ζαχαριάδης

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Φωτόπουλος 8(1), Μπόζιτς 7(1), Μύθιλλος 7(1), Δημάκης 3(1), Βουλγαράκης 3, Μητρόπουλος 5(1), Μαρκόπουλος 7(2), Ξηρόπουλος 12(2), Συμεών 4.

Λεύκιππος Ξάνθης (Βαχαρίδης): Στύλας 5(1), Νταβουλτζόπουλος 12, Ιορδάνογλου 9(1), Στεργίου, Ιωαννίδης, Ζαμπάκης 6, Βοϊβατόπουλος 10, Νικολόπουλος 15(5), Γρούδος, Παλλάκης 2, Σταμπολής 3(1), Χρήστου 9(1).

Μέγας Αλέξανδρος-ΔΕΚΑ 47-77

Δεκάλεπτα: 10-22, 30-40, 34-60, 47-77

Διαιτητές: Λουλουδιάδης, Αγραφιώτης Β.

Μέγας Αλέξανδρος (Παπαδόπουλος): Μαλλολάρι 6, Μαδεμλής 2, Γιαχανατζής 8, Νικολάτος 4, Ορφανίδης 5(1), Κωστακίδης 3, Μακούλης 2, Πισιώτης, Φαρμάκης 4, Τσιαουσίδης 2, Χατζηβούρκογλου 6, Πολυμένης 5(1).

ΔΕΚΑ (Κυριαζής-Χατζηβρέττας-Μιχαηλίδης): Δημητριάδης 14, Μπόλδογλου, Βενετίδης 5(1), Χατζηχρήστος 18(1τρ., 10ρ.), Τσιροπούλης Γ. 3(1), Τσιροπούλης Μ. 10(1), Παπασάβογλου Αν. 6(10ασ.), Καρανώτας Τ. 5, Νούσκαλης, Παπασάβογλου Αρ. 12(2), Καλαποθαράκος 4.

Βαθμολογία

1. Μακεδονικός 22

2. Λεύκιππος Ξάνθης 22

3. ΜΕΝΤ 21

4. Ικαροι Σερρών 21

5. Πανσερραϊκός 19

6. ΔΕΚΑ 18

7. Ελπίδα Αμπελοκήπων 18

8. Ζέφυρος 16

9. Κένταυρος Καλικράτειας 16

10. Ασπίδα Ξάνθης 16

11. Απόλλων Καλαμαριάς 16

12. Μέγας Αλέξανδρος 16

13. Μαντουλίδης 12

*Οι Ικαροι Σερρών έχουν -1 βαθμό από πέρυσι.

Επόμενη αγωνιστική (14η, 26/1)

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Ασπίδα Ξάνθης

Μακεδονικός-Απόλλων Καλαμαριάς

Ικαροι Σερρών-Πανσερραϊκός

ΜΕΝΤ-Κένταυρος Καλικράτειας

Μέγας Αλέξανδρος-Μαντουλίδης

Λεύκιππος Ξάνθης-ΔΕΚΑ

Ρεπό: Ζέφυρος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.