Γ’ Εθνική Ανδρών (19η αγωνιστική): Αποτελέσματα, βαθμολογίες, αγώνες

1ος Όμιλος

Καλαμάτα-Εσπερος Πατρών 57-55
Αχαγιά-Κηφισιά 83-77
Ηλυσιακός-Αρης Νίκαιας 77-79
Ληξούρι-Ακράτα 80-62
Μεγαρίδα-Αιγάλεω 100-96 (85-85 κ.α., 91-91 α’ παρ.)
Κεραυνός Αιγίου-Πέρα 74-76
Ιωνικός ΝΦ-Λέοντας 103-61

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 77-79
Διαιτητές: Φασόλης, Τζίμης
Δεκάλεπτα: 12-25, 39-42, 57-53, 77-79
Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Γραμματίκας 12(2), Φώτσης 22(2), Κοψιάς 16(2), Ζαραϊδώνης, Προύντζος, Αντωνόπουλος 5, Μπουργάνος 15(3), Αγγελόπουλος 6, Μαραγκουδάκης, Κουσιάντζας 1.
Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Γαλίτης 8(2), Αλσαντζής 4, Αλεξανδρόπουλος 5(1), Βασιλακάκης, Πορτελάνος, Κρητικός 17, Κόλλιας 20, Χατζόγλου 13(2), Παπουτσής 12(3).

ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 57-55
Διαιτητές: Σκρέμπας, Λύρας
Δεκάλεπτα: 16-14, 31-30, 44-41, 57-55
Καλαμάτα (Νώντας): Μιχόπουλος 8(2), Γιαννακόπουλος 7, Κοντόπουλος, Καλογερόπουλος 15, Πεζός 11(1), Γκοντόπουλος 7(1), Μαθιόπουλος, Μπάκας 9, Χρονόπουλος.
Έσπερος Πατρών (Δεράος): Σερέτης, Φραντζής 21(4), Βεργανελάκης, Ζαφείρης 15(3), Ροκανάς 6(1), Καλογιάννης, Τόμπρος, Μπαρδάκας 7, Βύρλας 6.

ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΚΡΑΤΑ 80-62
Διαιτητές: Κοτσώνης-Μελισσάρης.
Δεκάλεπτα: 30-16, 47-27, 56-47, 80-62.
Ληξούρι (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 9, Σαρικάς 16 (2), Ανδρικόπουλος 5, Τρυφωνόπουλος 24, Λαμπροπουλος 14 (2), Μαρούλης 12.
Ακράτα (Ζίζηλας): Τσιακμάς 3, Ονάσογλου 22 (4), Αμβράζης 1, Γκιζόγιαννης 8, Γκόβας 11 (2), Σίνης 6, Βεσκούκης 11 (1), Θανόπουλος.

ΑΧΑΓΙΑ-ΚΗΦΙΣΙΑ 83-77
Διαιτητές: Σταθόπουλος-Ασημακάκη
Δεκάλεπτα: 20-23, 43-39, 62-54, 83-77
Αχαγιά (Σαράντης): Βουρνάς 23, Νικολάου 2, Ταρνάρης, Οικονομόπουλος 17(3), Κάλλης 9(1), Τσάμης 21(1), Λυμπέρης 5, Μακρής 6
Κηφισιά (Κωλέτσης): Μοσχοβίτης 21(2), Μακρυγιάννης 2, Χατζηνικόλας 10(1), Πρέκας 6, Μανούσος 12(1), Σιούτης 11(1), Σκούταρης, Δούβλης, Προίσκος 15(2)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ-ΠΕΡΑ 74-76
Διαιτητές: Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος
Δεκάλεπτα: 18-14, 38-40, 61-58, 74-76
Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Δημόπουλος, Κουκουλομάτης 13 (2), Ράπτης 2, Τσαντάς 2, Μπιτσάκος 2, Μπεκρής 13 (1), Μούκας 5, Αγγελόπουλος 29 (4), Λυμπερέας 6, Τζελέπης 2
Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος 4, Θεολογίτης 14 (3), Τσιρόπουλος 5 (1), Τσολάκης 16 (2), Χολέβας 11 (3), Πατσατζόπουλος 2, Πιτούλης 15 (1), Σωτηράκης 4, Μυλωνάκης, Ντιφαντής 3

ΜΕΓΑΡΙΔΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ 100-96 (85-85 κ.α., 91-91 α’ παρ.)
Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης
Δεκάλεπτα: 18-26, 43-42, 62-65, 85-85, 91-91 (α’ παρ.), 100-96 (β’ παρ.)
Μεγαρίδα (Μάνταλος): Κοντόπουλος 2, Μπαλάφας 3 (1), Μαλούκος 23, Σπυρόπουλος 12 (1), Ζακυνθινός 28 (2), Αβραμίδης 9, Βούρτσης 5 (1), Παλαιοχωρίτης 11 (3)
Αιγάλεω (Ιμπραημάκης): Μπάρδας 11 (2), Καράβολας 20 (3), Ντακούλιας 14 (1), Γκαγκαλούδης 18 (3), Αγγελόπουλος 13 (2), Καλλινικίδης 18, Κυριακόπουλος 3 (1)

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ-ΛΕΟΝΤΑΣ 103-61
Διαιτητές: Ξυλάς-Σκανδαλάκης
Δεκάλεπτα: 29-12, 54-27, 84-40, 103-61
Ιωνικός ΝΦ (Σορώτος): Παπανδρέου 11 (1), Άρχος 7 (1), Παπαπέτρος 6, Γρύλλης, Κουμουνδούρος, Πέττας 21 (2), Μουμπάρακ 11 (1), Σταθόπουλος, Γκίνης 11 (1), Κουλούρης 7, Κατιάκος 16, Μαλτέζος 12
Λέοντας (Κόλλιας): Ράπτης, Μακρής 9 (3), Σαρεπέτης, Ποτήρης 3 (1), Κούτουλας 2, Κοντόγιωργας 5, Μπαλτζής 11 (1), Χρήστου 8, Ντορμπάρης 13 (3), Απαδιωτάκης, Σταυριανόπουλος 10

Βαθμολογία
(σε 19 αγώνες)
1) Αιγάλεω 37 (18-1)
2) Ιωνικός ΝΦ 36 (17-2)
———————————
3) Μεγαρίδα 34 (15-4)
4) Αχαγιά 33 (14-5)
5) Άρης Νικαίας 28 (9-10)
6) Ηλυσιακός 28 (9-10)
7) Πέρα 28 (9-10)
8) Κηφισιά 27 (9-9-1 μηδ.)
9) Ακράτα 26 (7-12)
———————————
10) Καλαμάτα 25 (6-13)
———————————
11) Ληξούρι 25 (7-11)*
12) Κεραυνός Αιγίου 24 (5-14)
13) Έσπερος Πατρών 23 (5-13)*
14) Λέοντας 21 (2-17)
(*) Έχουν έναν αγώνα λιγότερο

20ή αγωνιστική (24/3)
Κηφισιά-Καλαμάτα
Αρης Νικαίας-Αχαγιά
Ακράτα-Ηλυσιακός
Αιγάλεω-Ληξούρι
Λέοντας-Μεγαρίδα
Εσπερος Πατρών-Κεραυνός Αιγίου
Πέρα-Ιωνικός ΝΦ

2ος Όμιλος
Τα αποτελέσματα
ΚΑΠ-Δειλινό 68-56
ΟΦΗ-Ερμής Σχηματαρίου 93-85
Ικαρος Νέας Σμύρνης-Κορωπί 66-76 (16/3)
Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας-ΕΦΑΟΖ 88-70
ΒΑΟΛ Χίου-Μελίσσια 63-70
Καλλιθέα-ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 20-0 (α.α.)
Αρης Θήβας-Λοκρός Αταλάντης 69-64

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΟΡΩΠΙ 66-76
Διαιτητές: Ουσταμπασίδης, Κούλης Χαρ.
Δεκάλεπτα: 18-25,38-49,54-59,66-76
Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Γιαννακόπουλος): Ανέστης 15, Σταμάτης 12(4), Γιαννακόδημος 13, Μόσορας, Μιχαλόπουλος, Διαμαντόπουλος 11, Αντωνούσος 12(2), Μπάζιος 3.
Κορωπί (Κακιούζης): Καραχάλιας, Αγγελόπουλος 3(1), Καμαρινός 10(2), Τζαγισβίλι 2, Αγόρης 5(1), Καραδολάμης 23(1), Φίλα 2, Μερκούρης 2, Κάτσαρης 2, Σβορώνος 17(4), Κουτουφάς 10(1), Χρονόπουλος.

ΚΑΠ – ΔΕΙΛΙΝΟ 68-56
Δεκάλεπτα: 16-19, 27-34, 51-45, 68-56
Διαιτητές: Μπιτσιντζάνος, Μπακετέα
ΚΑΠ (Χαρτζηπανηγύρης): Μόκκας 18(4), Βενιτουράκης 1, Χανιάς-Πανταζής 2, Βαφιάς 3(1), Χρονόπουλος 22(5), Φασιανός, Μαυροειδάκος 14, Παπανίκος 8(2), Τσιριμπάσης, Παγίδας, Γαρδέλης, Καρυπίδης.
Δειλινό (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης, Μπορμπίδης 3, Αντωνογιαννάκης 5, Γαϊτανάκης 6(2), Στέβοβιτς, Λεφής 18(2), Γρύλλης 15(3), Εκίζογλου, Κυρίτση 7(1), Σπηλιόπουλος 2, Γκουτσίδης.

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 69-64
Διαιτητές: Χριστίδης-Ζιώγας.
Δεκάλεπτα: 16-10, 30-22, 48-49, 69-64
Αρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Γεωργούτσος 16, Τζαβίδας, Ματσαγγούρας, Γκόλιας 2, Μελετίου, Παναγιωτίδης 14 (2), Καλεμτζάκης 7 (1), Χαραλάμπης, Κουμπές, Δαχρεντζής 18, Τριανταφύλλου 6, Καδηγιαννόπουλος 6 (2).
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Πρεφαντής, Γκραίκος, Φωτητζόγλου 15 (1), Κετέμα, Κεχρής 12 (3), Πασσάς 9, Παπαηλιού, Γεωργίου, Μάτος Αν. 11, Μάτος Αγγ. 14 (2), Δουρούκης, Ψάλτου 3.

ΟΦΗ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 93-85 (κ.α. 77-77)
Διαιτητές: Κονταράτος-Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα: 19-21, 40-38, 63-55, 77-77, 93-85 (παρ.)
ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 2, Κριθινάκης 8, Τσερκιτζόγλου 23 (3), Πρωτογεράκης 6, Πάλλης 19, Πετράκης 21 (3), Αντωνόπουλος 4, Μπουμπάρης 3, Καραλής 7 (1),
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Σπηλιοπουλος 6 (1), Πανταζής 21 (2), Γκρινιάρης 14 (2), Κώνστας, Φλωτσιος, Μαράντος 19 (2), Τσαπρούνης 17, Μαλισίοβας, Γιανναλέτσος 3 (1), Ετζιάκα 5.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΕΦΑΟΖ 88-70
Διαιτητές: Γρίβα-Αγγελής
Δεκάλεπτα: 21-10, 38-22, 63-50, 88-70
Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 14(2), Χωματάς 5(1), Τσίρος 12, Συγγούνας 7(1), Σταμέλος 11(1), Τύρλας 6, Ζερβός 18(4), Σιλιτζήρης 11(1), Κορομηλιάς 2, Ζέρβας 2, Μητσάκης, Σβάρνας 2
ΕΦΑΟΖ (Μάνος): Αργυρόπουλος 3(1), Γκόντγουιν 3(1), Πρόφκα, Ζαρμακούπης 20(2), Δρίβας 10(2), Ιγκουουτάλα 2, Σπανός 8(2), Κανελλόπουλος 12, Βαρνάβας 6(1), Σταύρου, Ιμαριάγκμπε 4, Δήμου 2

ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ 63-70
Διαιτητές: Μαρίγλη-Ροδίτης
Δεκάλεπτα: 14-20, 24-40, 45-50, 63-70
ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Σαμιώτης 13, Κουτσαντωνάκης 4, Ανδρουλάκης 2, Σουλίκας 6, Φουντουλάκος, Αγγελίδης 4, Καραφαντής, Τσουρής 16(1), Ορφανόπουλος, Τροβάς 7(1), Σουλινάρης 6, Κωνσταντινάκος 5(1).
Μελίσσια (Δάγλας): Κυπαρίσης 7(1), Στεργίου, Ηλιόπουλος, Οικονομόπουλος 17(2), Λέπουρης, Κοντός 10(1), Σωφρονάς 11(2), Ζήρος 7(2), Πολιτόπουλος, Τρίχας 5(1), Καραχάλιος 7(1), Καραβανάς 6.

Βαθμολογία
(σε 19 αγώνες)
1) ΟΦΗ 35 (16-3)
2) Λοκρός Αταλάντης 34 (15-4)
———————————
3) Μελίσσια 34 (15-4)
4) Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 34 (15-4)
5) ΕΦΑΟΖ 32 (13-6)
6) Κορωπί 30 (11-8)
7) Άρης Θήβας 29 (10-9)
8) Ερμής Σχηματαρίου 27 (8-11)
9) ΒΑΟΛ Χίου 27 (8-11)
———————————
10) ΚΑΠ 26 (7-12)
———————————
11) Ίκαρος Νέας Σμύρνης 25 (7-11)*
12) Καλλιθέα 23 (4-15)
13) ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 21 (3-15-1 μηδ.)
14) Δειλινό 18 (0-18)*
(*) Έχουν έναν αγώνα λιγότερο

20ή αγωνιστική (24/3)
Ερμής Σχηματαρίου-ΚΑΠ
Κορωπί-ΟΦΗ
ΕΦΑΟΖ-Ίκαρος Νέας Σμύρνης
Μελίσσια-Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας
Λοκρός Αταλάντης-ΒΑΟΛ Χίου
Δειλινό-Καλλιθέα
ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC-Άρης Θήβας

3ος Όμιλος
Τα αποτελέσματα
ΑΟΚ Βέροιας-Μαντουλίδης 70-67
Καλαμπάκα-Ολυμπιακός Βόλου 76-79
Μελίκη-Ικαροι Τρικάλων 71-69
ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πρωτέας Γρεβενών 65-75
Δόξα Λευκάδας-Εύαθλος Πολυκάστρου 82-58
Νικόπολη Πρέβεζας-Βίκος ΠΑΣ Γιάννινα 54-104
Ρεπό: Τιτάνες Παλαμά

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 76-79
Διαιτητές: Φούντζηλας, Σιταρίδης
Δεκάλεπτα: 13-20, 34-40, 48-59, 76-79
ΑΟ Καλαμπάκα (Κωνσταντινίδης): Μασάδης 24(3), Μπαλωμένος, Ούτος, Σπανός 13(3), Γαϊτανίδης 8, Παουλεάνου 2, Σούλκο 8, Οικονόμου, Παπακώστας 11(1), Κιουρτζίδης 10(1).
Ολυμπιακός Βόλου (Γκουγκουτούδης): Στύλας 11(1), Ιλτσογλου 12(1), Μπόγδανος 26(3), Κωστούλας 11(1), Μπουσκολίτης 4, Σκαμάγκας 13(3), Αναστασόπουλος, Χαρχαρής, Λουλούδης 2.

ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 54-104
Διαιτητές: Παπανικολάου, Λυγούρας
Δεκάλεπτα: 12-31, 20-61, 36-80, 54-104
Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης, Πολίτης): Μίχος Σ. 6, Κοντογιάννης 7, Σουλιώτης 2, Καραστάθης 14(2), Παπαχρήστος, Κακιούζης 19(4), Παπαμιχαήλ, Δούβλης 2, Ρέμπης, Ζήκας 4, Παππάς, Πελίγκος.
ΠAΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Γεωργίου 14, Πανάρας 10(2), Tσίρμπας 2, Πρέντζας 3(1), Kαραγκιολίδης 27(1), Mάντζιος Δ. 14, Πανταζής 16(1), Πιστιόλης 18.

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 71-69
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Δέλλας
Δεκάλεπτα: 20-25, 39-36, 56-56, 71-69
ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 12(2), Μαυρίδης Β. 23(4), Κυριακού, Καποδίστριας, Λέφας 12, Μαγαλιός, Καρατζάς, Πεϊμανίδης, Σταυρουλάκης 11(1), Λαπατούρας 2, Ρογγότης 11.
Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Κολοτσιος Α. 4, Μέξης 4, Βλάχος 18(4), Κολότσιος Β., Αργύρης 8(2), Χατζής 2, Ντούρβας 9(3), Τζιοβάρας 3(1), Φούντας 17(1), Μπαρμπαρούσης 2, Στάνκοβιτς 2.

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 82-58
Διαιτητές: Παπαθανασίου-Βασιλόπουλος
Δεκάλεπτα: 22-12, 46-28, 65-44, 82-58
Δόξα Λευκάδας (Δημητριάδης): Νικολόπουλος 18(5), Αργυρός, Μοσχονάς, Αναγνωστόπουλος 18(3), Τσιαβές, Βαγενάς 20(2), Γεωργάκης 11(1), Μακρόπουλος 4, Βλαχάκης 6(2), Τριχόπουλος 5(1), Κόγκας, Κελάριου.
Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 3(1), Ημερίδης 31(4), Μαρκόπουλος 6(1), Αθανασίου 2, Γιαμπατζίδης, Τσελέκης 11(1), Κώστα 2, Κουτούλας.

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 65-75
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Γαζέτας
Δεκάλεπτα: 19-19, 33-34, 47-58, 65-75
AΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Κάννης 6(2), Ζαμπέτης 9(2), Σαχπατζίδης, Καλφαλίδης, Αντωνίου 5, Πουρνάρας 10, Xρυσής 15, Mάκης 3(1), Θυμνιός 11, Φίλιος 6, Θώδης.
Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Γρούδος 13, Μαλούτας 10(2), Μιχαηλίδης 3(1), Κλωνάρας 11, Κολοβός, Τζίνας, Ταμπακάκος, Τακίδης 3, Μπόζιαρης 13, Μακρής 18(2), Μαλιούρας 4.

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 70-67
Διαιτητές: Παζώλης-Κοντογιάννης
Δεκάλεπτα: 13-21, 31-37, 49-53, 70-67
ΑΟΚ Βέροιας (Ταγκίδης): Τρομπούκης 15(1), Στοϊτσης, Ντουλαβέρης4, Γκανάς 20(3), Γιοβανόπουλος, Καραϊσαρίδης, Ιωαννίδης 9(3), Κασαμπαλής 12, Καραθανάσης 3(1), Χαραλαμπίδης 7.
Μαντουλίδης (Νικολαϊδης Ι.-Καραμανώλης): Σίμογλου 5, Νικολαϊδης 20(1), Τάκης 4, Μπέλλος 7, Ρεφατλλάρι, Ψαθάς, Ντίαθ 11, Καλόγηρος 12, Φόρογλου 2, Λαγός 6(2), Μαλανδρής, Καναγκίνης.

Βαθμολογία
(σε 19 αγώνες)
1) Πρωτέας Γρεβενών 33 (16-1)*
2) Βίκος ΠΑΣ Γιάννινα 33 (15-3)
———————————
3) Δόξα Λευκάδας 31 (14-3)*
4) ΑΓΣΙ 31 (13-5)
5) Εύαθλος 26 (8-10)
6) Μαντουλίδης 25 (7-11)
7) Ίκαροι Τρικάλων 25 (8-9)*
8) Ολυμπιακός Βόλου 25 (7-11)
9) Τιτάνες Παλαμά 25 (8-9)*
———————————
10) Μελίκη 24 (6-12)
11) Καλαμπάκα 23 (5-13)
12) ΑΟΚ Βέροιας 22 (5-12)*
13) Νικόπολη Πρέβεζας 19 (2-15)*
(*) Έχουν κάνει το ρεπό τους

20ή αγωνιστική (24/3)
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟΚ Βέροιας
Ικαροι Τρικάλων-Καλαμπάκα
Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη
Τιτάνες Παλαμά-ΑΓΣ Ιωαννίνων
Μαντουλίδης-Δόξα Λευκάδας
Εύαθλος Πολυκάστρου-Νικόπολη Πρέβεζας

4ος Όμιλος
Τα αποτελέσματα
ΜΕΝΤ-Ασπίδα Ξάνθης 93-89
Αστέρας Σίνδου-ΔΕΚΑ 60-58 (51-51 κ.α.)
Πολύγυρος-Νέα Μουδανιά 97-51
ΒΑΟ-Αίας Ευόσμου 54-55
Ζέφυρος-ΓΑΣ Κομοτηνή 57-52
ΠΣ Ευκαρπίας-Μακαμπή 94-81
Λεύκιππος Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς 59-57

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΑΣΤEΡΑΣ ΣIΝΔΟΥ-ΔΕΚΑ 60-58 (παρ.)
Διαιτητές: Πράττος-Κολοκυθάς
Δεκάλεπτα: 14-2, 25-16, 44-29, 51-51(κ.α.), 60-58
Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Ταβλαρίδης 16 (3), Σταυρακίδης , Ιωαννίδης Ν, Πετρίδης 13, Αντωνιάδης, Καλαϊτζίδης, Ιατρίδης Ζ. 8 (1) Μπακάλης 2, Δημητριάδης 4, Μέλλιος, Μυσίρογλου 7 (1), Ιατρίδης Αλ..
ΔΕΚΑ(Κυριαζής): Δημητριάδης 4, Βογιατζής 11 (2), Βενετίδης 5 (1) Τσιροπούλης, Χαρταβέλλας 2, Κοϊμτζόγλου 7 Παπασάβογλου, Μπάκος 10 (1), Κρίτσικας, Πρωτούλης 19 (1).

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠIΑΣ-ΜΑΚΑΜΠH 94-81
Διαιτητές: Κουκουλεκίδης-Τσαρδούλιας
Δεκάλεπτα: 33-11, 52-31, 73-60, 94-81
ΠΣ Ευκαρπίας (Nίκου): Γκαβέζος Aρ. 4, Πρεδάρης 4, Mούρκας 19 (1), Tσολακίδης 7 (1), Bαρίτης 2, Xολέβας 21 (2), Aπιδόπουλος 8 (2), Πλεξίδας 21 (5), Παγωνίδης 4, Xαρτόπουλος, Γκαβέζος Aν. 10, Kοσμίδης.
Μακαμπή (Kοντός-Ξανθόπουλος): Παπαμαστοράκης, Θεολόγης 8, Kλουτζός 9 (1), Σκουφέζης 8, Σαμαράς 8 (2), Πετράκης 21 (2), Σαββίδης 5 (1), Αρούχ 20 (1), Aργυρίου 2, Σαραφίδης.

Βαθμολογία
(σε 19 αγώνες)
1) ΠΣ Ευκαρπίας 36 (17-2)
2) ΓΑΣ Κομοτηνή 32 (13-6)
———————————
3) Πολύγυρος 32 (13-6)
4) Ζέφυρος 31 (12-7)
5) Λεύκιππος Ξάνθης 30 (11-8)
6) Αίας Ευόσμου 30 (11-8)
7) ΜΕΝΤ 30 (11-8)
8) ΔΕΚΑ 28 (9-10)
9) Ασπίς Ξάνθης 28 (9-10)
10) Αστέρας Σίνδου 27 (8-11)
———————————
11) Απόλλων Καλαμαριάς 26 (7-12)
12) ΒΑΟ (7-11)*
13) Μακαμπή 22 (4-14)*
14) Νέα Μουδανιά 19 (0-19)
(*) Έχουν έναν αγώνα λιγότερο

20ή αγωνιστική (24/3)
ΔΕΚΑ-ΜΕΝΤ
Νέα Μουδανιά-Αστέρας Σίνδου
Αίας Ευόσμου-Πολύγυρος
ΓΑΣ Κομοτηνή-ΒΑΟ
Απόλλων Καλαμαριάς-Ζέφυρος
Ασπίδα Ξάνθης-ΠΣ Ευκαρπίας
Μακαμπή-Λεύκιππος Ξάνθης

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.