Δείτε τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική στην Γ΄Εθνική.

Αποτελέσματα: 

Α΄Όμιλος

04/12/22 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΚΑΠ 95-84
04/12/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 75-76
04/12/22 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 59-63
04/12/22 19:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 62-75
04/12/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 77-78
04/12/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 73-65

Β΄Όμιλος

04/12/22 19:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 73-52
04/12/22 13:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 70-65
04/12/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 78-77
04/12/22 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 83-62
04/12/22 17:00 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 75-67
04/12/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 55-73

Γ΄Όμιλος

04/12/22 11:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 82-71
04/12/22 15:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 68-78
04/12/22 17:00 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-66
04/12/22 13:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 73-66
04/12/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 80-71
04/12/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 87-69

Δ΄Όμιλος

04/12/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 86-73
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 61-58
04/12/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 64-49
14/12/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 0-0
04/12/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 106-82
04/12/22 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 65-67

Ε΄Όμιλος

04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΕΝΤ 63-60
04/12/22 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 69-64
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 56-66
04/12/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 62-53
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 61-82

Βαθμολογία:

Α΄Όμιλος

  1. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 16 9
  2. ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ 16 9
  3. ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ 16 9
  4. ΚΑΠ 15 9
  5. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 15 9
  6. ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 15 9
  7. ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 14 9
  8. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 13 9
  9. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 11 9
  10. ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” 11 9
  11. ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 10 9
  12. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 10 9

Β΄Όμιλος

  1. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16 9
  2. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15 9
  3. ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 15 8
  4. ΑΣ ΠΕΡΑ 14 8
  5. ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 14 9
  6. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 13 9
  7. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 13 9
  8. ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 13 9
  9. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 12 9
  10. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 11 9
  11. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 10 7
  12. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10 9

Γ΄Όμιλος

  1. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 17 9
  2. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 17 9
  3. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16 9
  4. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16 9
  5. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14 9
  6. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 13 9
  7. ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 12 9
  8. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 12 9
  9. ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11 8
  10. ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. 11 9
  11. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛΥΜΝ 10 8
  12. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 10 9

Δ΄Όμιλος

  1. ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 16 9
  2. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 15 8
  3. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 15 9
  4. ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 14 7
  5. ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 14 9
  6. ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 13 9
  7. ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 12 9
  8. ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ 12 8
  9. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 11 7
  10. ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 11 9
  11. ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩΝ” 10 9
  12. ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 10 9

Ε΄Όμιλος

  1. ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16 8
  2. ΜΕΝΤ 14 8
  3. ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 14 9
  4. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 13 8
  5. ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 13 8
  6. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 12 8
  7. ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛ 12 9
  8. ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 11 8
  9. ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 11 8
  10. ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 10 8
  11. ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 9 8

Επόμενη αγωνιστική:

Α΄Όμιλος

11/12/22 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0-0
11/12/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 0-0
11/12/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝ 0-0
11/12/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
11/12/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
11/12/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 0-0

Β΄Όμιλος

11/12/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 0-0
11/12/22 14:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
11/12/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
11/12/22 14:30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
11/12/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
11/12/22 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0

Γ΄Όμιλος

11/12/22 17:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 0-0
11/12/22 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
11/12/22 17:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
11/12/22 16:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
11/12/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
11/12/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0

Δ΄Όμιλος

11/12/22 17:00 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
11/12/22 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 0-0
11/12/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
11/12/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0-0
11/12/22 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0

Ε΄Όμιλος

11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
11/12/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 0-0
11/12/22 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
11/12/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 0-0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.