Football League 2020-21: Το πρόγραμμα του Βορείου και Νοτίου Ομίλου.

0

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα σε Βόρειο και Νότιο Όμιλο της Football League:

Βόρειος Όμιλος:

1η αγωνιστική /10η

  • Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
  • Βέροια – ΑΕΠ Κοζάνης
  • Καβάλα – Πανσερραϊκός
  • Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
  • Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας

2η αγωνιστική/11η

  • Θεσπρωτός – Καβάλα
  • Βέροια – Απόλλων Πόντου
  • Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας
  • Πανσερραϊκός – Πιερικός
  • ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική/12η

  • Απόλλων Πόντου – Καβάλα
  • Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια
  • Πιερικός – Θεσπρωτός
  • Αλμωπός Αριδαίας –ΑΕΠ Κοζάνης
  • Τρίγλια – Πανσερραϊκός

4η αγωνιστική/13η

  • Θεσπρωτός – Τρίγλια
  • Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
  • Καβάλα – Πιερικός
  • Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
  • ΑΕΠ Κοζάνης – Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική/14η

  • Απόλλων Πόντου – Πιερικός
  • Θεσπρωτός – ΑΕΠ Κοζάνης
  • Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου
  • Τρίγλια – Καβάλα
  • Πανσερραϊκός – Βέροια

6η αγωνιστική/15η

  • Βέροια – Θεσπρωτός
  • Καβάλα – ΑΕΠ Κοζάνης
  • Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός
  • Πιερικός – Τρίγλια
  • Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου

7η αγωνιστική/16η

  • Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου
  • Καβάλα – Βέροια
  • Τρίγλια – Απόλλων Πόντου
  • Πανσερραïκός – Αλμωπός Αριδαίας
  • ΑΕΠ Κοζάνης – Πιερικός

8η αγωνιστική/17η

  • Απόλλων Πόντου – Πανσερραïκός
  • Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα
  • Πιερικός – Βέροια
  • Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
  • ΑΕΠ Κοζάνης – Τρίγλια

9η αγωνιστική/18η

  • Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
  • Βέροια – Τρίγλια
  • Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
  • Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
  • Πανσερραïκός – Θεσπρωτός
Νότιος Όμιλος:

1η αγωνιστική /10η

  • Νίκη Βόλου – Αιγάλεω
  • Ρόδος – Επισκοπή
  • Ιάλυσος – Καλλιθέα
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Πανασπροπυργιακού
  • Σαντορίνη – Καλαμάτα

2η αγωνιστική / 11η

  • Αιγάλεω – Ιάλυσος
  • Ρόδος – Νίκη Βόλου
  • Ένωση Πανασπροπυργιακού – Καλαμάτα
  • Καλλιθέα – Σαντορίνη
  • Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη

3η αγωνιστική / 12η

  • Νίκη Βόλου – Ιάλυσος
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος
  • Σαντορίνη – Αιγάλεω
  • Καλαμάτα – Επισκοπή
  • Ένωση Πανασπροπυργιακού – Καλλιθέα

4η αγωνιστική / 13η

  • Αιγάλεω – Ένωση Πανασπροπυργιακού
  • Ρόδος – Καλαμάτα
  • Ιάλυσος – Σαντορίνη
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου
  • Επισκοπή – Καλλιθέα

5η αγωνιστική / 14η

  • Νίκη Βόλου – Σαντορίνη
  • Αιγάλεω – Επισκοπή
  • Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη
  • Ένωση Πανασπροπυργιακού – Ιάλυσος
  • Καλλιθέα – Ρόδος

6η αγωνιστική /15η

  • Ρόδος – Αιγάλεω
  • Ιάλυσος – Επισκοπή
  • Αστέρας Βλαχιώτη –Καλλιθέα
  • Σαντορίνη – Ένωση Πανασπροπυργιακού
  • Καλαμάτα – Νίκη Βόλου

7η αγωνιστική / 16η

  • Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη
  • Ιάλυσος – Ρόδος
  • Ένωση Πανασπροπυργιακού – Νίκη Βόλου
  • Καλλιθέα – Καλαμάτα
  • Επισκοπή – Σαντορίνη

8η αγωνιστική / 17η

  • Νίκη Βόλου – Καλλιθέα
  • Αστέρας Βλαχιώτη – Ιάλυσος
  • Σαντορίνη – Ρόδος
  • Καλαμάτα – Αιγάλεω
  • Επισκοπή – Ένωση Πανασπροπυργιακού

9η αγωνιστική / 18η

  • Νίκη Βόλου – Επισκοπή
  • Ρόδος – Ένωση Πανασπροπυργιακού
  • Ιάλυσος – Καλαμάτα
  • Σαντορίνη – Αστέρας Βλαχιώτη
  • Καλλιθέα – Αιγάλεω

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.