Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

28/8/2021 17:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ

  • ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

28/8/2021 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΜΕ

  • ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
  • ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
  • ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
  • ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

28/8/2021 17:00 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΠΟΡΟΥ ΑΟ ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

  • ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

28/8/2021 17:00 ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

  • ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

  • ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΣ

  • ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΣ

  • ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ “Φ. ΚΟΣΜΑΣ” ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΗΝΟΥ ΑΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

  • ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΦΕΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΕΖΕΡ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

29/08/21 17:00 ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ

  • ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

  • ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΣΟΧΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΝΓΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  • ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΑΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΟ

  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΧΕΡΣΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΣ Ν. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΝΔΡΟΣ

  • ΣΑΦΟΥΡΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ

  • ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΦΗΚΗΣ ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΓΑΣ

  • ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
  • ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
  • ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
  • ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ

  • ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΤΣΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΣ

  • ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΣΙΣΚΑΣ ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΝΑΣΤΟΣ ΖΩΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΤΗΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΑΜΒΡΥΣΕΥΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΠΟ

  • ΠΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΟ

  • ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΘΗΒΑΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΦΣ

  • ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΑΣΤΡΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΟ Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ

  • ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΠΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

  • ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ

  • ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

  • ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ “ΣΠ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΦΩΣΤΗΡ ΑΠΌ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1891

  • ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΠΌ

  • ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΜΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Α.2020

  • ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

29/08/21 17:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ “ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΠΣ

  • ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

05/09/21 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΚΟΤΣΕΡΙΔΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

05/09/21 17:00 ΔΗΜ. ΡΟΥΦ ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

  • ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

05/09/21 16:00 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ

  • ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΚΟΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

05/09/21 14:00 ΔΗΜ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥKONOY AE ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

  • ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

05/09/21 17:00 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

05/09/21 17:00 ΔΗΜ. ΣΟΥΔΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΚΑΡΑΒΑ ΑΠΌ

  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05/09/21 17:00 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ

  • ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

05/09/21 14:00 ΔΗΜ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ “ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ” ΑΝΑΓ/ΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΌ

  • ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ