Δείτε παρακάτω το δελτίο τύπου της ΠΑΕ Καραϊσκάκης:

Στο 6′ λεπτό ένα γκολ από την ομάδα του Παναιτωλικού πάγωσε την ομάδα και σημειώθηκε το 1-0 Στο 43′ ο Αλμπάνης έκανε για την ομάδα μας το 1-1. Η χαρά της ισοφάρισης κράτησε λίγο γιατί ο Παναιτωλικός ήρθε για το 2-1 στο 44.

Στο 50′ έγινε το 3-1 υπέρ της ομάδας του Παναιτωλικού και έμεινε το σκορ μέχρι το τέλος του αγώνα.

Στο 55′ ο Βασίλης Χατζιδήμπας (το νέο απόκτημα της ομάδας) μπήκε στη θέση του Τσούτση, και ο Τσούτσης μεταφέρθηκε στην θέση του Κυβελίδη. Επίσης ο Παπανίκου μπήκε θέση του Καψάλη που μεταφέρθηκε στην αλλαγή του Παναγιώτου.

Στο 65′ ο Νίκος Ζήσι (νέο απόκτημα της ομάδας) μπήκε στην θέση του Αλμπάνη και 15′ λεπτά πρίν την λήξη του αγώνα ο Μαργώνης Δημήτριος – Αχιλλέας 23 μπήκε αλλαγή για τον Καραγιαννίδη και ο Παππάς Δημήτρης-Άρης 27 στην αλλαγή του Καψάλη.
Ο αγώνας έληξε 3-1.