Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 27/10 και ώρα 11:00 στο γήπεδο Σφακιωτών ο αγώνας της 3ης αγωνιστικής της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας(Α Όμιλος) ανάμεσα στον Α.Ο Καρυάς και τον ΠΑΕ Λευκάτας 2000, με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με τελικό σκορ 6-1.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 1-0 στο 30’ με τον Πλατυπόδη, που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη ο Ορφανός έκανε το 2-0 στο 60’ , αλλά οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 2-1 με τον Θεριανό. Ο Σάντας έγραψε το 3-1, με τον Λογαρά να προσθέτει δυο ακόμη προσωπικά γκολ για το 5-1 και τον Ορφανό να διαμορφώνει το τελικό 6-1.

Διαιτητής: ΤΣΟΓΚΑΣ Α.

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. – ΠΑΠΠΑΣ Δ.

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ(Κούρος-Παπαδόπουλος): ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ(92’ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ Β.), ΒΛΑΧΟΣ, ΧΟΤΖΑΙ(86’ ΡΟΔΗΣ), ΣΑΝΤΑΣ, ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ, ΠΛΑΤΥΠΟΔΗΣ(92’ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ Α.), ΝΑΤΣΙΚΑΣ, ΛΟΓΑΡΑΣ, ΤΣΕΛΑΙ, ΟΡΦΑΝΟΣ.

ΠΑΣ Λευκάτας 2000(Βακουφτσής): ΜΕΤΑΞΑΣ(64’ ΤΣΕΛΟ), ΓΡΙΒΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Φ., ΚΡΗΤΙΚΟΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ(84’ ΓΙΑΠΛΕΣ), ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΥΦΑΝΤΗΣ(46’ ΘΕΡΙΑΝΟΣ), ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Β., ΤΣΙΠΗΣ, ΤUTO, ΑΘΑΝΙΤΗΣ(46’ ΒΑΚΑ).