Εύκολο απόγευμα για τον Θρίαμβο Λούρου στην Πλαγιά

Εύκολο απόγευμα για τον Θρίαμβο Λούρου σήμερα Σάββατο 8 Δεκεμβρίου στην Πλαγιά αφού επικράτησε της τοπικής ομάδας του Α.Ο Πλαγιάς με σκορ 0-6 για την 13η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, με την «επιστροφή» του Βασιλειάδη στην Πλαγιά στον πάγκο της αντίπαλης ομάδας.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν πολύ νωρίς στο σκορ αφού μόλις στο 3’ ο Τζαφέρης έκανε το 0-1, με τον Νταλάκα στο 5’ να διαμορφώνει το 0-2. Ο Σιδέρης σκόραρε για το 0-3, με τον Γκολάκο να κάνει το 0-4 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη ο Γκολάκος σκόραρε για το 0-5 ενώ το τελικό 0-6 διαμόρφωσε ο Καρπούζος.

Μετά την σημερινή ήττα του ΠΑΣ Πρέβεζα από τον Πανλευκάδιο, ο Θρίαμβος Λούρου με τη σημερινή νίκη πλησίασε τον πρωτοπόρο ΠΑΣ στους 4 βαθμούς.

Διαιτητής: ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α.

Βοηθοί: ΝΑΣΤΟΣ Ζ. – ΝΙΚΟΥ Σ.

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ (Καρελάκης): ΚΑΤΑΓΗΣ Π., ΚΟΚΟΛΗΣ .(72’ ΚΑΤΑΓΗΣ ΒΑΛ.), ΒΕΡΥΚΙΟΣ, ΜΑΧΑΛΙΩΤΗΣ, ΚΑΤΑΓΗΣ ΕΛ.(46΄ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ), ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ, ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ(20΄ ΚΟΚΟΛΗΣ ΣΤ.), ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠ.(85’  ΚΟΚΟΛΗΣ Γ.), ΜΩΡΑΙΤΗΣ, ΚΑΠΟΤΗΣ.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ(Βασιλειάδης): ΒΑΡΕΛΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΜΑΡΓΕΤΗΣ, ΜΠΑΚΑΣ(46’ ΔΗΜΑΣ), ΓΟΓΟΛΟΣ, ΠΑΝΟΥ, ΓΚΟΛΑΚΟΥ, ΤΖΑΦΕΡΗΣ(60’ ΚΟΛΙΟΣ Π.), ΣΙΔΕΡΗΣ, ΝΤΑΛΑΚΑΣ(33’ ΖΑΚΚΑΣ- 75’ ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ), ΚΟΛΙΟΣ.

error: Content is protected !!