Φώτο: Κούρκουλας Βασίλειος / Gosports.gr

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα της Α΄ και της ‘Β Ανδρών της ΕΣΚΑΒΔΕ:

Α΄ Ανδρών (Ά Όμιλος 4η Αγων.):

  • Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 65 – 66
  • Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 105 – 54
  • ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 59 – 80
  • Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93 αναβολή covid
  • ΡΕΠΟ : Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ.

Βαθμολογία:

Ομάδα Βαθ. Αγών.
Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 8 4
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 7 4
Α.Σ. ΛΕΩΝ 6 4
Α.Λ.Φ.Α. 93 5 3
Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 4 2
ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 4 3
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 3 3
Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 3 3
Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ 2 2
Επόμενη αγωνιστική:
  • 13/11/2021 19:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Μ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ.
  • 13/11/2021 18:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
  • 13/11/2021 16:30 ΚΛ.ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
  • 13/11/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
  • ΡΕΠΟ : Α.Λ.Φ.Α. 93’

Α΄ Ανδρών (Β Όμιλος 4η Αγων.):

  • Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 80 – 70
  • ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 69 – 73
  • Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ 69 – 65
  • Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 54 -69
  • Ρεπό : ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

Βαθμολογία:

Ομάδα Βαθ.  Αγών.
Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ 7 4
Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 7 4
ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 6 3
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 6 3
ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5 4
ΦΑΙΑΚΑΣ 5 4
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 5 4
ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 4 3
Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3 3
Επόμενη αγωνιστική:
  • 13/11/2021 18:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ
  • 13/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • 13/11/2021 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
  • 13/11/2021 16:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
  • Ρεπό : Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Β΄ Ανδρών (Α Όμιλος 2η Αγων.):

  • Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 75 – 55
  • ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 65 -49
  • Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 68 – 40
  • Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Βαθμολογία:
Ομάδα Βαθ. Αγών.
ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ 3 2
Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 2
Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 3 2
Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 3 2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 1
ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 1 1
Επόμενη αγωνιστική:
  • 14/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
  • 14/11/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
  • 13/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  • Ρεπό: Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Β΄ Ανδρών (Β Όμιλος 2η Αγων.):

  • Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ 52 – 54
  • ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 20-0(α.α)
  • Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 39 – 51
  • Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 46 – 67
Βαθμολογία:
Ομάδα Βαθ. Αγών.
ΑΣΤΡΑΚΑ 4 2
Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 4 2
Α.Ο. ΠΑΡΓΑ 3 2
Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ 3 2
ΒΙΚΟΣ 3 2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ 3 2
Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 2 2
Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 0 2

 

Επόμενη αγωνιστική:

  • 14/11/2021 15:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
  • 14/11/2021 14:00 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
  • 14/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • 13/11/2021 18:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ

Β΄ Ανδρών (Γ Όμιλος):

  • Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Α.Σ Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 69 – 72
  • ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ 53 – 56
  • Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 60 -54
  • ΡΕΠΟ : ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Βαθμολογία:
Ομάδα  Βαθ. Αγών.
Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 4 2
Α.Σ Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 3 2
Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 3 2
Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 3 2
Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ 2 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2 2
ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1 1
Επόμενη αγωνιστική:
  • 14/11/2021 13:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • 14/11/2021 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ – Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • 14/11/2021 18:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
  • ΡΕΠΟ : Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.