Τετάρτη, 24 Ιουλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΣΚΑΒΔΕ: Πρόγραμμα και διαιτητές (27-29/10/23).

Κ.Ε.Δ. / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. : ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 27 – 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2023

  1. 27/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:15 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ –
  2. 27/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ -ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
  3. 28/10/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΓΚΟΥΜΑΣ
  4. 28/10/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  5. 28/10/2023 ΝΑΥΣΙΘΟΪΟ 14:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
  6. 28/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ
  7. 28/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ
  8. 29/10/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΚΑΖΑΝΑ
  9. 29/10/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΚΑΖΑΝΑ
  10. 29/10/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΟΤΣΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  11. 29/10/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  12. 29/10/2023 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 11:30 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ
  13. 29/10/2023 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 13:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  14. 29/10/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ Κ.
  15. 29/10/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΤΣΙΓΑΣ ΨΑΡΑΚΗ
  16. 29/10/2023 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 10:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ –
  17. 29/10/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:30 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  18. 29/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  19. 29/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ
  20. 29/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 21:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  21. 29/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  22. 29/10/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. (Β) ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
  23. 29/10/2023 ΑΝΟΙΚΤΟ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΥ 16:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΑΓΙΟΥΣ –
  24. 29/10/2023 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  25. 29/10/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ε. ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ.
  26. 29/10/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  27. 29/10/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Γ.Σ.Ι. (Β) – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΑΝΔΡΕΟΥ
  28. 29/10/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΣΩΛΗΣ Λ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ
  29. 29/10/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ Λ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ
  30. 29/10/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΨΑΡΑΚΗ
  31. 29/10/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ Λ.
  32. 29/10/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  33. 29/10/2023 EPIRUS SPORT CENTER 18:30 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ε.
  34. 29/10/2023 EPIRUS SPORT CENTER 16:30 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΠΑΠΠΑ Ε.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.