Τετάρτη, 24 Ιουλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΣΚΑΒΔΕ: Πρόγραμμα και διαιτητές (16-17/12/23).

Κ.Ε.Δ. / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. : ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16 – 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023

———————16/12———————

  1. 16/12/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ
  2. 16/12/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ
  3. 16/12/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  4. 16/12/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  5. 16/12/2023 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 12:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
  6. 16/12/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΤΣΙΓΑΣ
  7. 16/12/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ
  8. 16/12/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11:30 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ
  9. 16/12/2023 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 13:30 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  10. 16/12/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  11. 16/12/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΑΓΙΟΥΣ
  12. 16/12/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. (Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ
  13. 16/12/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  14. 16/12/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  15. 16/12/2023 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  16. 16/12/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 19:45 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  17. 16/12/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΣΙΟΣ
  18. 16/12/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:45 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ
  19. 16/12/2023 EPIRUS SPORT 19:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ
  20. 16/12/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
  21. 16/12/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΤΣΩΛΗΣ Λ. ΤΣΩΛΗΣ Χ.
  22. 16/12/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ Λ. ΞΕΝΑΚΗ
    23 16/12/2023 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 18:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΟΤΣΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ

———————-17/12 ————————-

  1. 17/12/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΟΥ
  2. 17/12/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
  3. 17/12/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  4. 17/12/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ –
  5.  17/12/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  6. 17/12/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  7.  17/12/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:00 Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  8. 17/12/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΤΣΩΛΗΣ Λ.
  9. 17/12/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΤΣΩΛΗΣ Χ.
  10.  17/12/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΤΣΩΛΗΣ Χ.
  11. 17/12/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  12.  17/12/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ
  13. 17/12/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
  14. 17/12/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
  15. 17/12/2023 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  16.  17/12/2023 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
  17. 17/12/2023 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:30 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  18. 17/12/2023 ΕPIRUS SPORT 16:00 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΠΑ ΕΛ.
  19. 17/12/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
  20. 17/12/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
  21. 17/12/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Γ.Σ.Ι. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΠΑ ΕΛ.
  22. 17/12/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 14:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.