Σάββατο, 13 Ιουλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΣΚΑΒΔΕ: Πρόγραμμα και διαιτητές (11-12/11/23).

Κ.Ε.Δ. / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. : ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11 – 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2023

Σάββατο 11/11

  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΚΑΖΑΝΑ ΔΗΜΟΥ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΖΑΝΑ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 11:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 17:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:45 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ –
  • 11/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
  • 11/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
  • 11/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 11/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΑΓΙΟΥΣ –
  • 11/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:30 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΘΩΜΟΣ Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 11/11/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 11/11/2023 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 12:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 11/11/2023 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΥΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 11/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 11/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΠΑΠΠΑ ΕΛ.
  • 11/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 11/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ
  • 11/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΨΑΘΑΣ
  • 11/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΨΑΘΑΣ
  • 11/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Ε.
  • 11/11/2023 EPIRUS SPORT 15:45 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ

Κυριακή 12/11

  • 12/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΔΗΜΟΥ
  • 12/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΑ
  • 12/11/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 12/11/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 12/11/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 12/11/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –
  • 12/11/2023 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Β’
  • 12/11/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:00 ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΤΣΩΛΗΣ
  • 12/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 12/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
  • 12/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 12/11/2023 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Ε.
  • 12/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 12/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 12/11/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 15:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  • 12/11/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 16:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΕΦΗΒΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  • 12/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ
  • 12/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ -Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 12/11/2023 EPIRUS SPORT 12:00 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΠΑΠΠΑ ΕΛ.
  • 12/11/2023 ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΕΥΚΙΜΗΣ 13:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΓΟΡΙΩN ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.