Σάββατο, 13 Ιουλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΣΚΑΒΔΕ: Πρόγραμμα και διαιτητές (03-05/11/23).

Κ.Ε.Δ. / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. : ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 3 – 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2023

  • 3/11/2023 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 19:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 4/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΖΑΝΑ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ
  • 4/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
  • 4/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
  • 4/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΔΑΛΛΑΣ
  • 4/11/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 4/11/2023 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 4/11/2023 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 4/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 4/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
  • 4/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:30 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΖΕΡΒΑΣ
  • 4/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 4/11/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΛΥΤΡΑΣ
  • 4/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΣΙΑΠΕΡΑΣ
  • 4/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ
  • 4/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΟΞΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 4/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 4/11/2023 EPIRUS SPORT 16:00 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΚΑΖΑΝΑ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΥ
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 5/11/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ.
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 10:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ –
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 10:00 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ –
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ –
  • 5/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 5/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΖΕΡΒΑΣ
  • 5/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 5/11/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:30 Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ
  • 5/11/2023 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 12:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΟΥΡΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 13:00 Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 5/11/2023 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 5/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ Ρ. ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ
  • 5/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:15 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΕΒ.
  • 5/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΑΠΠΑ ΕΛ. –
  • 5/11/2023 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 ΝΕΟΙ ΒΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 5/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ -Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Χ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
  • 5/11/2023 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.