Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΣΚΑΒΔΕ για το διάστημα 29-30/01/22.

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022

  • 29/1/2022 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:30 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΟΤΣΟΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 29/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 29/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 29/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΜΙΝΙ ΓΚΟΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 29/1/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 29/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 13:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 29/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 29/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 29/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
  • 29/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 29/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:30 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 29/1/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 29/1/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 29/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 29/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 29/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:30 Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΡΟΥΓΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022

  • 30/1/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –
  • 30/1/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ ΛΥΤΡΑΣ –
  • 30/1/2022 ΔΑΚ 17:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΔΑΛΛΑΣ
  • 30/1/2022 ΝΈΟ ΑΣΤΑΚΟΥ 18:00 Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 30/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 30/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 30/1/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 16:00 Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 30/1/2022 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 15:00 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 30/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 30/1/2022 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ(Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ –
  • 30/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:45 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΠΑΠΠΑΣ Ν.
  • 30/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΗΜΙΤ.ΝΕΑΝΙΔΩ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 30/1/2022 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 13:00 Α.Ο.Κ ΠΩΓΩΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 30/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 30/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 30/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 30/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:30 Α.Σ Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΡΟΥΓΚΑΣ

ΣΥ.Κ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ : 29-30 Ιανουαρίου 2022

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 13η Αγωνιστική

  • 29/01/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΜΑΚΡΗΣ Κ. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ.
  • 29/01/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 16:00 Α.Λ.Φ.Α. 93 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΤΣΩΛΗΣ Α. ΠΙΤΛΙΓΓΕΡ Κ. ΤΣΩΛΗΣ Χ.
  • 29/01/2022 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ Ν. ΣΙΜΟΥ Μ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.
  • 29/01/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΒΛΑΧΟΥ Ν. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΧΑΝΤΖΗ Σ.
  • 29/01/2022 ΚΛ.ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:30 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ Χ. ΠΛΙΑΚΟΥΡΑΣ Κ. ΝΤΙΝΟΣ Π.
  • 29/01/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΤΣΙΤΣΙΟΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Φ. ΚΩΣΤΑΣ Ε.
  • 29/01/2022 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΟΣ Ι. ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ Χ.
  • 30/01/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ Χ. ΠΙΤΛΙΓΓΕΡ Κ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 11η Αγωνιστική

  • 29/01/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΜΠΕΓΚΑ Ν. ΣΚΟΥΡΤΗΣ Δ. ΚΩΣΤΗΣ Δ.
  • 29/01/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:30 Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΜΑΚΡΗΣ Κ. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ.
  • 30/01/2022 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 13:00 Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ Χ. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΧΑΝΤΖΗ Σ.
  • 30/01/2022 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΣΙΜΟΥ Μ. ΑΒΡΑΜΙ Σ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.
  • 30/01/2022 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 15:00 Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Δ. ΑΓΑΠΙΟΥ Α. ΚΩΣΤΑΣ Ε.
  • 30/01/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 16:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ ΜΑΙΔΑΣ Σ. ΚΙΤΣΙΟΣ Ι. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ Ν.
  • 30/01/2022 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 18:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΝΤΙΝΟΣ Π. ΠΛΙΑΚΟΥΡΑΣ Κ. ΧΕΙΜΩΝΑΣ Β.
  • 30/01/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΜΑΚΡΗΣ Κ. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ.
  • 30/01/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:30 Α.Σ Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΜΑΚΡΗΣ Κ. ΣΚΛΗΡΗΣ Α

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.