Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 21 – 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ-ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
  • 21/1/2023 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:45 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 16:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΛΥΤΡΑΣ
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΖΑΝΑ
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 16:30 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 17:00 ΓΟ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
  • 21/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 21/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 21/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:00 Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 21/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 21/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 21/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΗ.ΕΦΗΒΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 21/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
  • 21/1/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΟΣ Β.
  • 21/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 21/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 21/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 21/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΚΑΖΑΝΑ
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΚΑΖΑΝΑ
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 13:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΟΗ.ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΡΟΗ.ΕΦΗΒΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΗΜ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 22/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ –
  • 22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:45 ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΚΑΣΘ / ΕΚΑΣΧ MIKTH U16 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  • 22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΚΑΣΘ / ΕΚΑΣΧ ΜΙΚΤΗ U15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΗΜ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΤΙΣΙΟΣ
  • 22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. –
  • 22/1/2023 EPIRUS SPORT 14:00 Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΟΚ U21 ΘΩΜΟΣ Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 22/1/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ –
  • 22/1/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ –
  • 22/1/2023 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο ΛΟΥΡΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 22/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΗ.ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ
  • 22/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.