Φώτο: Κούρκουλας Βασίλειος / Gosports.gr

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΤΑ
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΤΑ
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΟΔΗΜΟΣ
  • 19/11/2022 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΛΥΤΡΑΣ
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:30 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΛΥΤΡΑΣ
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΙΓΚΟ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 16:30 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦ.Σ. ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. –
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 10:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΕΩΡΓΙΟΥ –
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 13:30 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 19/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 10:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 19/11/2022 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 16:00 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΝΤΙΣΙΟΣ
  • 19/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ –
  • 19/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΖΕΡΒΑΣ –
  • 19/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ –
  • 19/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 19/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΑΓΙΟΥΣ –
  • 19/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 19/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΥΛΑΞΗΣ ΑΓΙΟΥΣ
  • 19/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 19/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
  • 19/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

  • 20/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΚΑΖΑΝΑ
  • 20/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 20/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
  • 20/11/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 14:30 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΤΙΓΚΟ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
  • 20/11/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΓΚΟ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
  • 20/11/2022 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ 15:30 Α.Ο ΛΟΥΡΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 20/11/2022 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:00 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΤΡΙΚΑΛΑ U21 EOK ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 20/11/2022 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:00 Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΚΛΗΜΑΤΑΣ
  • 20/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 20/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:30 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 20/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 20/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΓΙΟΥΣ
  • 20/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΜΑΚΡΗΣ –
  • 20/11/2022 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 17:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 20/11/2022 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 20/11/2022 EPIRUS SPORT CENTER 12:00 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΕΩΡΓΙΟΥ –
  • 20/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΝΤΙΣΙΟΣ
  • 20/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΝΤΙΣΙΟΣ –
  • 20/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.