Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 26 – 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

  • 26/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΦΙΛΙΚΟ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΠΠΑΣ Ν. ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΗΜΙΤ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΓΚΟΤΑΣ
  • 27/11/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΛΥΤΡΑΣ
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΟΤΣΟΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:30 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 27/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 27/11/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 13:30 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Γ.Σ.Ι. ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 27/11/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΙΣΤΙΤΖΑΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ
  • 27/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ –
  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 15:30 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 13:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 28/11/2021 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 15:00 Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
  • 28/11/2021 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 13:00 Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 28/11/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 28/11/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 28/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
  • 28/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΣΤΕΦΑ + ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 28/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ+ ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
  • 28/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:30 Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 28/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:45 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 28/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΝΑΚΑΣ
  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

ΣΥ.Κ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ : 27 & 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 7η Αγωνιστική

  • 27/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΣΚΛΗΡΗΣ Α. ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ Σ.
  • 27/11/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΣΙΜΟΥ Μ. ΦΛΟΥΔΑΣ Μ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΙΤΛΙΓΓΕΡ Κ. ΤΑΣΟΥΛΗ Σ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:30 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΣΙΤΣΙΟΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Φ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Δ.
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ Ε. ΚΩΣΤΑΣ Ε. ΧΑΝΤΖΗ Σ.
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Κ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Ι.
  • 27/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΙΤΛΙΓΓΕΡ Κ. ΤΑΣΟΥΛΗ Σ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 5η Αγωνιστική

  • 27/11/2021 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΠΟΓΙΑΝΤΖΗΣ Μ. ΠΛΙΑΚΟΥΡΑΣ Κ ΝΤΙΝΟΣ Π.
  • 27/11/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ ΜΠΕΓΚΑ Ν. ΣΚΟΥΡΤΗΣ Δ. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
  • 28/11/2021 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 13:00 Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ ΕΡΓΑΤΗΣ Γ. ΠΑΠΠΟΣ Ι. ΧΑΝΤΖΗ Σ.
  • 28/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:30 Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΣΚΛΗΡΗΣ Α. ΜΑΚΡΗΣ Κ.
  • 28/11/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ. ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ Ν. ΣΙΜΟΥ Μ.
  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 15:30 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΤΣΩΛΗΣ Α. ΦΛΟΥΔΑΣ Μ. ΤΣΩΛΗΣ Χ.
  • 28/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:45 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ Χ. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ. ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ Β.
  • 28/11/2021 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 15:00 Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΣΙΤΣΙΟΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Φ. ΚΩΣΤΑΣ Ε.
  • 28/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ Χ. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ. ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ Β.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

  • 28/11/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΣΙΤΣΙΟΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Φ. ΚΩΣΤΑΣ Ε.
  • 27/11/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 13:30 Α.Λ.Φ.Α. 93 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΣΩΛΗΣ Α. ΑΒΡΑΜΙ Σ. ΣΙΜΟΥ Μ.