Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 22 – 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022

  • 22/1/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 16:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣ. ΜΙΝΙ 2008 ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 22/1/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Μ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 22/1/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΚΟΤΑΣ
  • 22/1/2022 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 12:30 Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 22/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ 2008 ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 22/1/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΜΙΝΙ 2008 ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
  • 22/1/2022 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΙΝΙ 2008 ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 22/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 22/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ(Β) – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ 2008 ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 22/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 22/1/2022 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΜΙΝΙ 2008 ΤΣΩΛΗΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 22/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 ΘΡΥΛΟΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 22/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 ΒΙΚΟΣ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 22/1/2022 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 13:00 Α.Ο.Κ ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 22/1/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:30 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 22/1/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:30 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 22/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Ν.ΑΟ ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΜΙΝΙ 2008 ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 22/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:15 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2008 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 22/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:45 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 22/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2022

  • 23/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2008 ΓΚΟΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 23/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:15 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 23/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 23/1/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:30 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΗΜ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 23/1/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 Α.Λ.Φ.Α 93′ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 23/1/2022 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 13:00 Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
  • 23/1/2022 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 23/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Γ.Σ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 23/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 23/1/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:30 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  • 23/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2008 ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 23/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 23/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:45 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΜΙΝΙ 2008 ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 23/1/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 23/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΜΙΝΙ 2008 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 23/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) ΜΙΝΙ 2008 ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 23/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 23/1/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ 0 Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ

ΣΥ.Κ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ : 22-23 Ιανουαρίου 2022

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 12η Αγωνιστική

  • 22/01/2022 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΣΙΜΟΥ Μ. ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ Ν. ΤΣΩΛΗΣ Χ.
  • 22/01/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΡΓΑΤΗΣ Γ. ΠΑΠΠΟΣ Ι. ΧΑΝΤΖΗ Σ.
  • 22/01/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΝΤΙΝΟΣ Π. ΠΛΙΑΚΟΥΡΑΣ Κ. ΧΕΙΜΩΝΑΣ Β.
  • 22/01/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:30 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ ΤΣΙΤΣΙΟΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Φ. ΚΩΣΤΑΣ Ε.
  • 22/01/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Κ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Ι.
  • 22/01/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ Β. ΜΑΚΡΗΣ Κ. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ.
  • 23/01/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93 ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ ΚΑΠΝΙΔΟΥ Μ. ΠΛΙΑΚΟΥΡΑΣ Κ. ΧΕΙΜΩΝΑΣ Β.
  • 23/01/2022 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:30 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. ΣΙΜΟΥ Μ. ΑΒΡΑΜΙ Σ. ΤΣΩΛΗΣ Χ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 10η Αγωνιστική

  • 22/01/2022 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 13:00 Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΒΛΑΧΟΥ Ν. ΚΩΣΤΗΣ Δ.
  • 22/01/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:45 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΣΚΛΗΡΗΣ Α. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ.
  • 22/01/2022 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΜΠΕΓΚΑ Ν. ΣΚΟΥΡΤΗΣ Δ. ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ Χ.
  • 23/01/2022 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΤΣΩΛΗΣ Α. ΦΛΟΥΔΑΣ Μ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.
  • 23/01/2022 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΒΡΑΜΙ Σ. ΤΣΩΛΗΣ Α. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.
  • 23/01/2022 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΥ Α. ΚΙΤΣΙΟΣ Γ. ΜΑΣΤΟΡΑΣ Γ.
  • 23/01/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ Χ. ΠΙΤΛΙΓΓΕΡ Κ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
  • 23/01/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΣΚΛΗΡΗΣ Α. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ.
  • 23/01/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΜΑΚΡΗΣ Κ. ΣΚΛΗΡΗΣ Α.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.