Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 11 – 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 14:30 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΛΥΤΡΑΣ
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 19:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΔΑΛΛΑΣ
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 20:15 Α.Μ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 11/12/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:30 Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 11/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 11/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 11/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ +
    ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
  • 11/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΠΛΙΑΚΟΣ
  • 11/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ+ΠΑΠΠΑΣ Ν
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:30 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΒΙΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 13:30 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΣΤΕΦΑ
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:30 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 11/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. –
  • 11/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ Β.
  • 11/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΘΩΜΟΣ Β.
  • 11/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

  • 12/12/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18:00 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΙΟΤΣΟΣ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ
  • 12/12/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 12:00 Α.Μ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –
  • 12/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 12/12/2021 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 15:30 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 12/12/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 12/12/2021 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 12/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 12/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΜ. ΜΙΝΙ 2009 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Β.
  • 12/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Β.
  • 12/12/2021 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 13:00 Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

  • 15/12/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 21:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ

ΣΥ.Κ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ : 11 & 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 9η Αγωνιστική

  • 11/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΣΚΛΗΡΗΣ Α. ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ Σ.
  • 11/12/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ Ν. ΤΣΩΛΗΣ Χ. ΣΙΜΟΥ Μ.
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Λ.Φ.Α. 93 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΚΑΠΝΙΔΟΥ Μ. ΤΑΣΟΥΛΗ Σ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  • 11/12/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ Χ. ΠΑΠΠΟΣ Ι. ΧΑΝΤΖΗ Σ.
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. ΤΣΙΤΣΙΟΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Φ. ΚΩΣΤΑΣ Ε.
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ι. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Κ.
  • 11/12/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΣΙΜΟΥ Μ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ. ΤΣΩΛΗΣ Χ.
  • 11/12/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 20:15 Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ ΚΑΠΝΙΔΟΥ Μ. ΤΑΣΟΥΛΗ Σ. ΧΕΙΜΩΝΑΣ Β.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 7η Αγωνιστική

  • 11/12/2021 ΝΕΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ Χ. ΠΙΤΛΙΓΓΕΡ Κ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
  • 11/12/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Α.Σ ΑΣΤΡΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ ΕΡΓΑΤΗΣ Γ. ΣΚΟΥΡΤΗΣ Δ. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
  • 11/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ Χ. ΤΣΙΜΙΝΟΣ Ι. ΜΑΚΡΗΣ Κ.
  • 12/12/2021 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ 13:00 Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΜΠΕΓΚΑ Ν. ΠΑΠΠΟΣ Ι. ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ X.
  • 12/12/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΒΡΑΜΙ Σ. ΦΛΟΥΔΑΣ Μ. ΣΙΜΟΥ Μ.
  • 12/12/2021 ΚΛ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 14:00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΥ Α. ΚΙΤΣΙΟΣ Γ. ΜΑΣΤΟΡΑΣ Γ.
  • 12/12/2021 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 15:30 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ Χ. ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ Ν. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

  • 12/12/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΟΥΔΑΣ Μ. ΑΒΡΑΜΙ Σ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.