Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 4 – 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

  • 4/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 4/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΜΠΕΣΤΙΑΣ
  •  4/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:30 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 4/12/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 4/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΝΑΚΑΣ
  • 4/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:15 Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ – Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΝΑΚΑΣ
  • 4/12/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ Β.
  • 4/12/2021 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:30 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Μ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΛΥΤΡΑΣ
  • 4/12/2021 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ -ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΟΤΣΟΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 4/12/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 17:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Λ.Φ.Α. 93′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 4/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 4/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΗΜΙΤ.ΜΙΝΙ 2009 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 4/12/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΗΜ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 4/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 4/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΜ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 4/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣ Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

  • 5/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 5/12/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 5/12/2021 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ 15:00 Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΜΙΓΔΟΣ
  • 5/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΝΑΚΑΣ
  • 5/12/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
  • 5/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Β.
  • 5/12/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:30 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 5/12/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΗΜ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 5/12/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 13:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΜΙΤ.ΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ

ΣΥ.Κ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ : 04 & 05 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 8η Αγωνιστική

  • 04/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΜΑΚΡΗΣ Κ. ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ Σ. ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ Β.
  • 04/12/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Φ. ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ Χ. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
  • 04/12/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 17:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ Α.Λ.Φ.Α. 93 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ Χ. ΤΑΣΟΥΛΗ Σ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
  • 04/12/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ ΤΣΟΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΟΣ Ι. ΚΩΣΤΗΣ Δ.
  • 04/12/2021 ΚΛ.ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:30 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑΣ Β. ΤΑΣΟΥΛΗ Σ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
  • 04/12/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ Ν. ΜΑΣΤΟΡΑΣ Γ. ΚΑΛΔΑΝΗΣ Λ.
  • 04/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ Χ. ΚΑΠΝΙΔΟΥ Μ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  • 05/12/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:30 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΣΙΜΟΥ Μ. ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ Ν. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.

B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. 6η Αγωνιστική

  • 04/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:15 Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΜΑΚΡΗΣ Κ. ΚΟΥΤΑΓΙΑΡ Σ. ΜΑΡΚΕΣΙΝΗ Β.
  • 04/12/2021 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Κ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Ι.
  • 04/12/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:30 Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ ΕΡΓΑΤΗΣ Γ. ΣΚΟΥΡΤΗΣ Δ. ΧΑΝΤΖΗ Σ.
  • 05/12/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ Χ. ΠΙΤΛΙΓΓΕΡ Κ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Π.
  • 05/12/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ ΤΣΩΛΗΣ Α. ΑΒΡΑΜΙ Σ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Κ.
  • 05/12/2021 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ 15:00 Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ ΚΙΤΣΙΟΣ Γ. ΜΙΚΡΟΥΛΗ Μ. ΜΑΣΤΟΡΑΣ Γ.
  • 05/12/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΟΥΣΤΟΓΛΟΥ Χ. ΤΣΙΜΙΝΟΣ Ι. ΣΚΛΗΡΗΣ Α.
  • 05/12/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ ΤΣΙΜΠΙΔΟΥ Χ. ΧΑΝΤΖΗ Σ. ΣΚΟΥΡΤΗΣ Δ.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 2009 ΑΓΟΡΙΩΝ Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ

  • 04/12/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΤΣΩΛΗΣ Α. ΓΙΑΜΟΥΡΗΣ Ν. ΣΙΜΟΥ Μ.
  • 05/12/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 13:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΣΙΤΣΙΟΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Φ. ΚΩΣΤΑΣ Ε.