ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

  • 25/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 Α.Λ.Φ.Α. 93 – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΙ 2005 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΡΑΓΚΑΒΗΣ
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ 2005 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:30 Α.Ε. ΛΕΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΕΚΑΤΣΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
  •  26/1/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΟΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ(Β) – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΜΙΝΙ 2005 ΒΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 13:45 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΤΣΩΛΗΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣΜΙΓΔΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:15 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΜΙΝΙ 2005 ΚΟΛΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΝΤΑΓΚΑΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
  • 26/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(Β) – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΜΙΝΙ 2005 ΚΑΒΒΑΔΑΣ
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ
  • 26/1/2019 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 15:00 Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΡΑΠΤΗΣ ΔΡΙΚΟΣ
  • 26/1/2019 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 18:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΡΑΠΤΗΣ ΔΡΙΚΟΣ
  • 26/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΜΙΝΙ 2005 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 26/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ
  • 26/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ 2005 ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 26/1/2019 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
  • 26/1/2019 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 16:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ  2019

  • 27/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
  • 27/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
  • 27/1/2019 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΡΑΓΚΑΒΗΣ
  • 27/1/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
  • 27/1/2019 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
  • 27/1/2019 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ 15:00 Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
  • 27/1/2019 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 15:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
  • 27/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ 2005 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 27/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 27/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ
  • 27/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 18:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 27/1/2019 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
  • 27/1/2019 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 15:00 Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 27/1/2019 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 15:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
  • 27/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 27/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:30 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΒΙΝΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
  • 27/1/2019 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΙΝΙ 2005 ΒΙΝΗΣ ΛΑΔΙΑΣ
  • 27/1/2019 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19:00 ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΔΡΙΒΑΣ
  • 27/1/2019 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 16:30 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΡΑΠΤΗΣ ΔΡΙΚΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.