ΕΣΚΑΒΔΕ: Ορισμοί διαιτητών 24-25/11/18

Κ.Ε.Δ. Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

24/11/2018 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
24/11/2018 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 16:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ. ΛΥΤΡΑΣ
24/11/2018 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 14:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
24/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
24/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
24/11/2018 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
24/11/2018 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
24/11/2018 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΜΙΓΔΟΣ
24/11/2018 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΜΙΓΔΟΣ
24/11/2018 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 18:00 Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΔΡΙΒΑΣ
24/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ
24/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
24/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ
24/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 ΘΡΥΛΟΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2006 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
24/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2018

25/11/2018 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:30 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
25/11/2018 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 18:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ
25/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΡΑΓΚΑΒΗΣ
25/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
25/11/2018 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:30 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
25/11/2018 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 15:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93΄(Β) Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ. ΒΑΣΙΟΣ
25/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΒΙΝΗΣ
25/11/2018 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2006 ΛΑΔΙΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
25/11/2018 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 16:00 ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΔΙΒΑΡΗΣ
25/11/2018 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25/11/2018 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25/11/2018 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΡΟΥΓΚΑΣ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

error: Content is protected !!