ΕΣΚΑΒΔΕ: Ορισμοί διαιτητών (24-25/10/20)

0

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 24 – 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

  1. 24/10/2020 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  2. 24/10/2020 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣΒ’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  3. 24/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:45 Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  4. 24/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  5. 24/10/2020 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 10:30 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Σ ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  6. 24/10/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 12:00 ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ
  7. 24/10/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:30 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
  8. 24/10/2020 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 17:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  9. 24/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20:00 Α.Σ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  10. 24/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΑΚΟΣ
  11. 24/10/2020 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19:15 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΠΑΚΟΣ
  12. 24/10/2020 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:30 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. 24/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  14. 24/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  15. 24/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ (**)Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  16. 24/10/2020 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣΒ’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. 24/10/2020 ΚΛ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 16:00 Α.Γ.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
  18. 24/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) ΠΑΙΔΩΝ
  19. 24/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΜΙΝΙ  ΑΓΟΡΙΩΝ
  20. 24/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ (**) ΠΑΙΔΩΝΘΩΜΟΣ Β.ΡΟΥΓΚΑΣ
  21. 24/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:45 Α.Ο ΣΧΕΡΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.ΣΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ  Β. ΡΟΥΓΚΑΣ
  22. 24/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 Α.Σ ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΡΟΥΓΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

  1. 25/10/2020 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ (**)Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ  ΧΡ. ΤΣΩΛΗΣ
  2. 25/10/2020 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 13:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ  ΧΡ. ΤΣΩΛΗΣ
  3. 25/10/2020 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ
  4. 25/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Γ.Σ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ  ΓΑΛΗΝΑΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  5. 25/10/2020 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’Α’  ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ
  6. 25/10/2020 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ 16:00 Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΜΠΑΚΟΣ
  7. 25/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ
  8. 25/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  9. 25/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Α.Σ Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  10. 25/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ (**)`Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.