Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 23 – 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 20:15 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:45 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΛΥΤΡΑΣ
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΘΩΜΟΣ Β.
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ 2009 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 23/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΝΑΚΑΣ –
  • 23/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 23/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 10:00 Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 23/10/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 16:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛ. Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
  • 23/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 23/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 23/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 ΑΚ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
  • 23/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
  • 23/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
  • 23/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
  • 23/10/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:15 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
  • 23/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

  • 24/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 10:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ 2009 ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 24/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 24/10/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 15:30 Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
  • 24/10/2021 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
  • 24/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ –
    6 24/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:15 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
  • 24/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
  • 24/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
  • 24/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:30 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 24/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:30 ΦΙ.ΜΠΑ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
  • 24/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:30 ΦΙ.ΜΠΑ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
  • 24/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
  • 24/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
  • 24/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
  • 24/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
  • 24/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

  • 27/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:30 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.